Įmonė "Boardscompany

THE Boardscompany prekiauja techniškomis, aukštos klasės ir energingomis svetainėmis snieglentės, su kuriomis galite smagiai praleisti laiką. Eiti į žiemos sportą ir smagiai leisti laiką. Būtent tai yra šio fantastiško snieglenčių prekės ženklo esmė.

Istorija, už kurios slypi The Boardscompany

Lentų entuziastų komanda ėmėsi kontrolės ir sukūrė aukštos kokybės, techniškas ir nebrangias snieglentės . Visos kolekcijos lentos sukurtos atsižvelgiant į pagrindinius dalykus - malonumą ir linksmybes ant kalno. THE Boards Company lentos tinka visiems. Nesvarbu, ar esate jaunas, ar senas, pradedantysis, ar profesionalas.

Skirtingai nei daugelis kitų prekių ženklų, jie negamina sezoninių kolekcijų, o gamina bazines snieglentės kolekcijas ištisus metus.

Energingas snieglentės iš THE Boardscompany

THE boardscompany snieglentės išskirtinis dalykas yra tai, kad jie tinka kiekvienai tikslinei grupei. THE Alfa, THE Prisma ir THE Revolt - visose šiose lentose yra anglies ir titanalio derinys. Svarbi titanalio savybė yra ta, kad jis sulaiko energiją. Anglis iš karto "šokteli" atgal į pradinę formą, o titanalis tai daro palaipsniui. Dėl to lentos yra labai patogios ir stabilios.

Ką reiškia THE Boards Company?

"Aš tiesiog noriu smagiai praleisti laiką." Ar atpažįstate tai? Jei ne dainą, tai tikrai žodžius. Visi nori smagiai praleisti laiką. Pasibaigus darbo dienai, savaitgaliais, per atostogas, visada.
Vykti į keliones ir patirti puikių įspūdžių - štai kas yra THE Boards Company. Jie siūlo techniškas, kokybiškas ir energingas snieglentės išvykas ir linksmybes!
The Boards Company suprojektavo snieglentės formas, skirtas greičiui, vikrumui ir (arba) lankstumui. Be to, mūsų lentoms naudojamos medžiagos išsaugo energiją, kurią į jas įdedate naudojimo metu. Taigi, kai esate ant sniego, jūsų lenta grąžina sukauptą energiją dozėmis ir užtikrina optimalų valdymą, sukibimą ir sklandų važiavimą.

the boardscompany

Be to, visose snieglentės lentose įdiegtos "Edge Lift" ir "Edge Control" technologijos. Dėl Edge Lift technologijos lenta mažiau įklimpsta. Kontakto taškai "pakeliami" 1,5 mm į viršų. Taip lengviau daryti posūkius ir mokytis triukų.

Pirkite THE Boardscompany snieglentės

Ieškote aukščiausios klasės snieglentės, bet nenorite mokėti didžiausios sumos? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje Oldenzaalyje arba greitai ir paprastai užsisakykite internetu. Ar norėtumėte atvykti jų apžiūrėti? Kava jau paruošta! Ar perkate snieglentę mūsų parduotuvėje? Tuomet mes iš karto ją karštai nušveisime.

Visa mūsų kolekcija snieglentės