Vaškiniai lygintuvai

Viskas, ką reikia žinoti apie vaškinius lygintuvus Snieglentė- ir slidžių priežiūrą

Jei esate aistringas snieglentininkas (arba slidininkas), akivaizdu, kad geriau nei bet kas kitas žinote, jog snieglentė tinkamai slysta tik tada, kai yra tinkamai vaškuota. Geriausias vaškavimo būdas - tepti karštą vašką vaško lygintuvu. Šie vaško lygintuvai skirti vaškui ištirpinti ir užtepti ant snieglentės ar slidės pagrindo, taip žymiai pagerinant slydimo savybes. Be to, pailginate įrangos tarnavimo laiką. Toliau apžvelgsime viską, ką reikia žinoti apie vaško lygintuvus, įskaitant skirtingus tipus ir jų naudojimo būdus.

waxijzer

Kodėl vaškuoti vaško lygintuvu, o ne lygintuvu?

SPecialūs vaškiniai lygintuvai konitnu skleidžia tą pačią šilumą. Standartinis vaškinis lygintuvas skiriasi iki 5 laipsnių. Pavyzdžiui, lygintuvas, kurį naudojate džinsams ar marškiniams lyginti, gauna elektros srovės pliūpsnį, dėl kurio pasiekiamas aukščiausias taškas, po kurio temperatūra vėl nukrenta. Be to, skirtingas vaško rūšis reikia naudoti skirtingoje temperatūroje, kad išvengtumėte vaško nudegimo. Šaltoms sąlygoms skirtą vašką reikėtų tepti aukštesnėje temperatūroje nei šiltoms sąlygoms skirtą vašką.

Skirtingų tipų vaško lygintuvai

Iš esmės yra dviejų skirtingų tipų vaško lygintuvai, kuriuos galite naudoti snieglentės pagrindui vaškuoti:

 1. Skaitmeniniai vaško lygintuvai: Skaitmeniniai vaško lygintuvai pasižymi pažangiomis technologijomis, leidžiančiomis tiksliai kontroliuoti vaško lydymo temperatūrą. Šie vaško lygintuvai idealiai tinka naudotojams, kurie nori maksimaliai kontroliuoti ir tiksliai valdyti vaško dengimo procesą. Skaitmeniniai ekranai leidžia lengvai nustatyti ir reguliuoti temperatūrą pagal konkretų naudojamą vašką. Šie vaško lygintuvai minimaliai nukrypsta, todėl galite pradėti naudoti specializuotus vaškus.
 2. Analoginiai vaško lygintuvai: analoginiai vaško lygintuvai yra labiau tradiciniai vaško lygintuvai, kurių konstrukcija ir veikimas paprastesni. Jas lengva naudoti ir jos patikimai veikia tepant vašką ant snieglentės ir slidžių. Nors jie neturi pažangių skaitmeninių funkcijų, vis tiek yra veiksmingi pagrindiniam vaško tepimui ir priežiūrai.

Kaip naudoti vaško lygintuvą?

Naudojant vaško lygintuvą reikia tam tikrų žinių ir technikos, kad nepažeistumėte snieglentės ar slidžių pagrindo. Toliau pateikiami bendri žingsniai, kurių reikia laikytis, kad pasiektumėte gerą rezultatą:

 1. Prieš pradėdami vaškuoti, įsitikinkite, kad jūsų snieglentė ar slidės yra švarios ir sausos. Kruopščiai nuvalykite pagrindą, kad pašalintumėte nešvarumus ir vaško likučių perteklių.
 2. Ištirpinkite vašką: Nustatykite tinkamą vaško lygintuvo temperatūrą naudojamam vaškui. Leiskite lygintuvui įkaisti, tada tolygiai ištirpinkite vašką ant snieglentės ar slidžių pagrindo. Dažniausia klaida - naudoti per daug vaško. Vaškas turi patekti į pagrindo poras. Viską, kas lieka ant pagrindo, reikėtų nubraukti vaško grandikliu.
 3. Paskirstykite vašką: tolygiai judinkite vaško lygintuvą ant snieglentės pagrindo, kad paskirstytumėte vašką ir užtikrintumėte, kad jis būtų užteptas tolygiai. Nepalikite vaško lygintuvo vienoje vietoje, kad nenudegintumėte pagrindo.
 4. Leiskite vaškui atvėsti: Leiskite vaškui atvėsti ir sukietėti prieš pradėdami grandyti. Taip užtikrinsite, kad vaškas gerai prilips prie pagrindo ir jį bus lengviau nuimti.
 5. Nukrapštykite vaško perteklių: vaško grandikliu pašalinkite vaško perteklių nuo pagrindo, tolygiai spausdami, kad paviršius būtų lygus.

Patogūs patarimai, kaip naudoti vaško lygintuvą

 • Pasirinkite tinkamą temperatūrą: reguliuokite vaško lygintuvo temperatūrą, atsižvelgdami į naudojamą vašką ir slidinėjimo trasos sąlygas. Reikiama temperatūra nurodyta ant vaško pakuotės.
 • Nuolat judinkite: nuolat judinkite vaško lygintuvą virš snieglentės ar slidžių pagrindo, kad rezultatai būtų tolygūs ir išvengtumėte nudegimo.
 • Lengvas spaudimas: Pradėkite vaškuoti lengvai, kad vaškas nesikauptų per daug ir nepažeistumėte pagrindo.
 • Valykite vaško lygintuvą: Po naudojimo nuvalykite vaško perteklių nuo vaško lygintuvo ir išvalykite minkštu audiniu, kad vaško likučiai nesikauptų ir nepakenktų veikimui.

Užsisakykite vaško lygintuvą internetu

Nusprendėte patys pradėti prižiūrėti savo snieglentę? Tuomet patekote į tinkamą vietą "Sideways"! Mūsų kolekcijoje rasite visus reikmenis, kurių reikia snieglentei vaškuoti ir galąsti. Taip pat turime pilnų komplektų, vaško rink inių ir galandinimo rinkinių. Greitai ir saugiai užsisakykite vaško lygintuvą internetu, kad galėtumėte pradėti!

waxijzers