degtukų vaškas

wedstrijd wax

Slidinėjimo ir snieglenčių sporto varžybų vaškas

Varžybų vaškas, dar vadinamas lenktynių vašku, atlieka svarbų vaidmenį snieglenčių ir slidinėjimo pasaulyje. Sportininkai ir profesionalūs slidininkai bei snieglentininkai pasikliauja aukštos kokybės vašku, kad varžybose ir treniruotėse pasiektų optimalių rezultatų. Savo didelėje straipsnių, skirtų vaškui ir šlifavimui, kolekcijoje taip pat siūlome platų specifinio varžybų vaško ir lenktynių vaško asortimentą.

Kas yra varžybinis vaškas?

Varžybų vaškas, dažnai vadinamas lenktynių vašku, yra specializuota karšto vaško forma, skirta užtikrinti optimalius rezultatus slidinėjimo ir snieglenčių sporto varžybose. Jį naudoja profesionalūs sportininkai, lenktynių komandos ir aistringi mėgėjai, kad pagerintų greitį, kontrolę ir sukibimą per lenktynes ir treniruotes.

Skirtingi varžybų vaško tipai

Mūsų varžybų vaško kolekcijoje rasite tokių prekių ženklų, kaip. Oneball ir Holmenkol rasite įvairių rūšių vaško. Tačiau kokie tiksliai yra skirtumai?

 1. Angliavandenilių vaškas:

  Angliavandenilių vaškas yra angliavandenilių pagrindu pagamintas slidžių ir snieglenčių vaškas. Jis dažnai naudojamas bendroms reikmėms, pavyzdžiui, treniruotėms ir laisvalaikiui, nes pasižymi geromis universaliomis savybėmis įvairiomis sniego sąlygomis. Jis pasižymi geresnėmis slydimo savybėmis, mažesne trintimi ir geresniu valdymu.

  Šios rūšies vaškas paprastai yra pigesnis už fluorokarboninį vašką, todėl jį dažnai renkasi pramogaujantys slidininkai ir snieglentininkai. Jį galima tepti keliais būdais, įskaitant lydymą ir įtrinimą lygintuvu arba karštą vašką vaško lygintuvu. Po tepimo vaškas išlyginamas vaško šukomis ir poliruojamas, kad būtų užtikrintas optimalus slydimas.

  Nors angliavandenilių vaškas yra mažiau specializuotas nei fluorangliavandenilių vaškas, jis išlieka populiarus dėl savo prieinamumo ir universalumo ir vis dar teikia didelę naudą slidininkams ir snieglentininkams, kuriems nereikia itin aukštų eksploatacinių savybių.

 2. Fluorangliavandenilio vaškas:

  Fluorangliavandenilio vaškas - tai pažangus slidžių ir snieglenčių vaškas, kurio sudėtyje yra fluorangliavandenilio junginių. Jis pasižymi puikiomis vandenį atstumiančiomis savybėmis ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ypač šlapio sniego sąlygomis. Šis vaškas pasižymi geresnėmis slydimo savybėmis ir mažina trintį, todėl galima pasiekti didesnį greitį ir geriau valdyti slidinėjimo trasas. Populiarus tarp pažengusių ir profesionalių slidininkų bei snieglentininkų, naudojamas varžybose ir lenktynėse. Naudojimas apima lydymą ir tepimą lygintuvu arba karštą vaškavimą vaško lygintuvu, po to išlyginimą ir poliravimą, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas.

 1. Grynas fluoro vaškas:

  Grynojo fluoro vaškas arba didelio fluorangliavandenilio vaškas yra pažangios formos slidžių ir snieglenčių vaškas su dideliu fluorangliavandenilio kiekiu. Šis vaškas, kurį dažniausiai naudoja aukščiausio lygio profesionalūs slidininkai ir snieglentininkai, pasižymi išskirtinėmis vandens nepraleidžiančiomis savybėmis ir maksimaliu slydimu net ekstremaliomis sniego sąlygomis. Tai geriausias pasirinkimas sportininkams, siekiantiems didžiausio greičio ir kontrolės slidinėjimo trasose. Naudojimas panašus į kitų vaškų naudojimą - išlydomas ir tepamas lygintuvu arba karštu vašku, po to išlyginamas ir poliruojamas, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.

Kokie yra rungtynių vaško privalumai?

Varžybų vaško privalumai:

 1. didesnis greitis: varžybinis vaškas sumažina trintį ir pagerina slydimo savybes, todėl slidininkai ir snieglentininkai gali pasiekti didesnį greitį slidinėjimo trasose.
 2. Geresnis sukibimas: šis vaškas užtikrina geresnį sukibimą ir kontrolę atliekant posūkius ir manevrus, o tai labai svarbu norint pasiekti geriausių rezultatų varžybose ir lenktynėse.
 3. Medžiagos apsauga: reguliariai tepant varžybų vašką, slidės ir snieglentės apsaugomos nuo trinties ir abrazyvinių sniego sąlygų sukeliamo nusidėvėjimo, taip pailginant medžiagos tarnavimo laiką.
 4. Optimalus veikimas: Naudojant specialiai sukurtą vašką, slidininkai ir snieglentininkai gali pritaikyti savo įrangą konkrečioms trasų sąlygoms, todėl pasiekiamas maksimalus našumas ir konkurencinis pranašumas.
 5. Didesnis atsparumas drėgmei: Kai kurie varžybų vaškai, ypač tie, kurių sudėtyje yra daug fluorokarbono, pasižymi puikiomis vandens nepraleidžiančiomis savybėmis, todėl slidininkai ir snieglentininkai gali pasiekti optimalių rezultatų net ir esant drėgnam ar šlapiam sniegui.

wedstrijdwax

Skirtumas tarp varžybų vaško ir visų temperatūrų vaško

Skirtumas tarp varžybinio vaško ir visoms temperatūroms skirto vaško yra jų tikslinės ir eksploatacinės savybės. Varžybų vaškas, dar vadinamas lenktynių vašku, yra skirtas maksimaliam našumui konkrečiomis sniego sąlygomis ir dažnai naudojamas patyrusių ir profesionalių slidininkų bei snieglentininkų varžybų metu. Kita vertus, visoms temperatūroms skirtas vaškas yra skirtas naudoti įvairiose temperatūrose ir sniego sąlygose, todėl jis yra universalus pasirinkimas pramogaujantiems slidininkams ir snieglentininkams, kurie kelionių metu susiduria su įvairiomis sąlygomis.

Pirkite lenktynių vašką internetu

Esate aistringas snieglentininkas ar slidininkas ir trokštate geriausio iš geriausių? Patekote į tinkamą vietą, kur rasite viską, ko reikia snieglentei vaškuoti ir galąsti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelę kolekciją snieglenčių priežiūros produktų iš tokių prekių ženklų kaip Holmenkol ir Oneball. Ieškote pilno vaško rinkinio arba šlifavimo rinkinio? Tuomet "Sideways" yra tinkamiausia vieta!