Snieglentė techninės priežiūros rinkinys

Snieglentė techninės priežiūros rinkiniai: nepriekaištingam veikimui ant sniego

Jei esate aistringas snieglentininkas, žinote, kad snieglentės priežiūra yra būtina. Gerai prižiūrima snieglentė geriau slysta ir turi geresnį sukibimą. Todėl gero snieglentės priežiūros rinkinio neturėtų trūkti. Jei ieškote išsamių snieglentės priežiūros rinkinių, kad jūsų lenta būtų nepriekaištingos būklės, pataikėte ten, kur reikia. Mūsų kolekcijoje rasite tokių prekės ženklų snieglenčių poliravimo priemonių ir vaško rinkinių, kaip pvz. Holmenkol ir Oneball

snowboard onderhoudsset

Snieglentė Priežiūros rinkinys, skirtas snieglentei vaškuoti patiems

Dauguma snieglentininkų vaškuoja savo lentas kartą per metus. Ar to pakanka, kai snieglente važinėjate visą savaitę? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Dėl jūsų pagrindo trinties su sniegu susidaro plona vandens plėvelė. Šį vandenį reikės nusausinti, jei norite slysti. Vaškas pagreitina vandens nutekėjimą. Kai snieglente važinėjate savaitę ir sniegas dėl aukštos temperatūros yra šlapias, jūsų snieglentės pagrindas greičiau netenka vaško nei tada, kai šalta. Daugumoje parduotuvių jūsų snieglentė vaškuojama mašininiu būdu. Tai savaime yra gerai. Tačiau taip į lentos pagrindą nepateka maksimalus vaško kiekis. Todėl rekomenduojame snieglentę vaškuoti karštu vašku, tepamu vaško lygintuvu. Mūsų snieglentės priežiūros rinkiniuose rasite visus reikiamus gaminius, kad galėtumėte tinkamai prižiūrėti savo pagrindą ir pasiekti maksimalių slydimo rezultatų.

Snieglentė priežiūros rinkiniai, skirti jūsų lentos plieniniams kraštams galąsti

Jei visada tikitės gero sukibimo su snieglente, būtina reguliariai galąsti snieglentės plieninius kraštus. Todėl siūlome snieglentės priežiūros rinkinius, kuriuose yra visi reikalingi daiktai snieglentės plieniniams kraštams galąsti, kad visada turėtumėte puikų sukibimą. Reguliariai sulaukiame klausimo: Kaip dažnai turėčiau galąsti savo snieglentę? Tai priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis važinėjote snieglente. Jei trasa gana apledėjusi, gali būti logiška, kad jūsų lentos plieninės briaunos greičiau taps bukesnės ir ne tokios aštrios. Ar sniego nėra daug ir ar matosi akmenukų? Tuomet ant plieninės snieglentės pusės greitai atsiras nuospaudų

Patys atlikite techninę priežiūrą naudodami visą Snieglentė techninės priežiūros rinkinį

Ar planuojate patys prižiūrėti savo snieglentę? Tuomet gero ir pilno snieglentės priežiūros rinkinio neturėtų trūkti. Iš pradžių jums gali pasirodyti, kad tai daryti patiems yra šiek tiek įdomu. Prižiūrėti snieglentę patiems nėra aukštoji matematika. Jei esate šiek tiek gabus ir turite snieglentės priežiūros rinkinį, kad galėtumėte vaškuoti ir galąsti snieglentę patys, jums tikrai pavyks. Netrukus pastebėsite, kad jums tai sekasi vis geriau ir geriau. Geriausia tai, kad taip pat patirsite geresnį rezultatą nei tada, kai snieglentę nunešite į techninės priežiūros parduotuvę. Pradėkite patys ir patirkite daugiau snieglenčių sporto malonumo!

Visą Snieglentė priežiūros rinkinį įsigykite "Snowboards".lt

Užsisakykite snieglentės priežiūros komplektą lengvai ir greitai "Snowboards".lt. Norite patys pradėti prižiūrėti savo snieglentę ir jums reikia patarimų ar paaiškinimų? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mielai padėsime jums pradėti ir išmokysime snieglentės priežiūros pagrindų savarankiškai.

complete snowboard onderhoudsset