Snieglentė P-tex lazdelės

P-Tex lazdelės slidžių ir snieglenčių pagrindams atnaujinti

P-Tex lazdelės yra nepakeičiama slidininkų ir snieglentininkų priemonė, leidžianti veiksmingai pataisyti slidžių ar snieglentės pagrindo pažeidimus. Toliau aprašoma, kas yra "P-Tex" lazdelės ir kaip jas naudoti.

P-Tex Sticks

Kas yra "P-Tex" lazdos?

"P-Tex" lazda, dar vadinama "P-Tex" lazda, yra plastiko gabalas, naudojamas slidžių ir snieglenčių lyčių ir snieglentės lyčių tvirtinimo pažeidimams taisyti. Ji sudaryta iš polietileno (PTEX) - tvirtos ir elastingos medžiagos, kuri gali atlaikyti atšiaurias kalnų sąlygas.

Kam naudojate P-Tex lazdas?

Pagrindinė "P-Tex" lazdos funkcija - užpildyti ir ištaisyti tvirtinimo lazdos pažeidimus. Tai apima įbrėžimus, griovelius ir skyles jūsų pagrinde. Užpildę pažeistą vietą "P-Tex", o tada ją nupoliravę ir apdailinę, atkursite pagrindą, kad jis vėl taptų gražus ir lygus, todėl bus geresnės slydimo savybės.

ptex sticks

Skirtingi "P-Tex" lazdelių tipai

"P-Tex" lazdelės būna dviejų tipų. Juodos "P-Tex" ir skaidrios "P-Tex". Jei jūsų slidžių ar snieglentės pagrindas yra visiškai juodas, galite rinktis juodas remonto lazdeles. Jei jūsų pagrindas spalvotas arba skaidrus, o po juo - spalvotas, galite rinktis skaidrias arba permatomas "P-Tex" lazdeles. Tokiu būdu "P-Tex" negalima pastebėti. Ar tokioje situacijoje naudojate juodą "P-Tex"? Tuomet visada ir toliau matysis juodos juostelės.

Kaip apdorojate snieglentės remontui skirtą "P-Tex" lazdą?

Apdorojant "P-Tex" lazdą snieglenčių remontui reikia kruopštaus pasiruošimo ir atlikimo. Čia pateikiamas "žingsnis po žingsnio" vadovas, kaip remontuoti slidžių ir snieglentės belaidę su "P-Tex" lazda:

1 žingsnis: paviršiaus paruošimas

 1. Kruopščiai nuvalykite pažeistą vietą minkštu šepečiu, kad pašalintumėte purvą, dulkes ir birias daleles.
 2. Naudokite nuriebalinimo priemonę, pavyzdžiui, izopropilo alkoholį, kad pašalintumėte visus likusius nešvarumus ir riebalus.
 3. Prieš tęsdami darbą leiskite paviršiui visiškai išdžiūti.

2 veiksmas: "P-Tex Stick" kaitinimas

 1. Naudodami žiebtuvėlį, žvakę arba specialų "P-Tex" taisymo pistoletą švelniai įkaitinkite "P-Tex" lazdelę.
 2. Laikykite "P-Tex" lazdelę virš liepsnos arba kaitinimo elemento ir judinkite ją pirmyn ir atgal, kol ji pradės tirpti ir įgaus skystą konsistenciją.
 3. Stenkitės neperkaitinti "P-Tex" lazdelės, kad ji nesudegtų.

3 veiksmas: "P-Tex" klijų klijavimas

 1. Tolygiai užtepkite išlydytą "P-Tex" ant pažeistos tvirtinimo vietos.
 2. Užpildykite visus įbrėžimus, griovelius, skyles ir įtrūkimus ištirpusia "P-Tex", užtikrindami, kad būtų padengta visa pažeista vieta.
 3. Metaliniu grandikliu ar kitu įrankiu tolygiai paskirstykite ir išlyginkite "P-Tex", kad paviršius būtų tolygus.

4 veiksmas: kietėjimas

 1. Leiskite suremontuotam "P-Tex" visiškai sukietėti pagal gamintojo nurodymus. Tai gali užtrukti nuo kelių minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir užtepto "P-Tex" storio.
 2. Stebėkite, kad kietėjimo proceso metu netrukdytumėte ir neliestumėte suremontuotos vietos, kad būtų užtikrintas optimalus sukibimas.

5 veiksmas: "P-Tex" pertekliaus pašalinimas

 1. Pašalinkite "P-Tex" perteklių grandikliu. Geriausia tai daryti aliuminio grandikliu.