Tepimo vaškas

Viskas, ką reikia žinoti apie tepamąjį vašką

Rub-on vaškas - tai slidžių ir snieglenčių vaškas, kuris tepamas tiesiai ant slidžių ar snieglenčių belaidžio paviršiaus nenaudojant lygintuvo. Jis būna skysto vaško arba vaško lazdelių pavidalo ir yra greitas ir paprastas būdas pagerinti įrangos slydimo savybes ir ilgaamžiškumą. Taigi nenorite pradėti naudoti vaško lygintuvo? Tuomet įtrintas vaškas yra puiki alternatyva

Tepamojo vaško sudėtis

Rub-on vašką sudaro vaško ir priedų mišinys, užtikrinantis geras slydimo savybes ir apsaugą nuo trinties. Tiksli sudėtis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo ir paskirties, tačiau daugumoje tepamojo vaško rūšių yra sintetinių ir (arba) natūralių vaškų derinys.

Kokie yra tepamojo vaško privalumai?

Įtrinimo vaško naudojimas turi keletą privalumų, palyginti su karštu vašku. Štai trys pagrindiniai privalumai:

  1. Lengva naudoti: tepamajam vaškui nereikia specialios įrangos ar šilumos šaltinių, jį galima lengvai tepti dedant minimalias pastangas.
  2. Greitas tepimas: tepamas vaškas užtrunka tik kelias minutes, todėl idealiai tinka paskutinės minutės remontui ar greitiems techninės priežiūros darbams.
  3. Patogu kelionėje: "Rub-on" vaškas yra kompaktiškas ir nešiojamas, todėl jį lengva pasiimti su savimi į slidinėjimo ar snieglenčių keliones ir greitai naudoti kelyje.

Kada rinktis "Rub On" vašką?

Rub On vaškas yra vaškas, kurį tikrai visada turėtumėte pasiimti su savimi į žiemos sporto kelionę. Kodėl? Štai trys pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte vaškuoti savo snieglentę "Rub Ons" vašku

  • Kasdienės priežiūros vaškas: Jis idealiai tinka kasdienėms po kapotu atliekamoms operacijoms, siekiant pagerinti slydimo savybes tarp karšto vaško seansų.
  • Paskutinės minutės tepimas : "Rub On" vašką galima greitai užtepti paskutinės minutės tepimui prieš vykstant į kalną, kad būtų užtikrintas papildomas slydimo efektyvumas.
  • Neatidėliotinas remontas: Jis gali būti naudojamas avariniam remontui, kad sumažintų trintį ir apsaugotų pagrindą nuo pažeidimų.

rub on wax

Pirkite "Rub On" vašką savo snieglentei internetu

Kaip gerai, kad ketinate patys pradėti vaškuoti savo snieglentę naudodami "Rub On" vašką. Patekote į tinkamą vietą, kur rasite viską, ko reikia snieglentei vaškuoti ir poliruoti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelę kolekciją snieglentės priežiūros produktų iš tokių prekių ženklų kaip Holmenkol ir Oneball. Ieškote pilno vaško rinkinio arba šlifavimo rinkinio? Tuomet "Sideways" yra tinkamiausia vieta!