Šlifavimo rinkiniai

Snieglentė Aštrinimo rinkiniai: būtina, kad slidinėjimo trasos būtų maksimaliai suvaldytos

Jei esate aistringas snieglentininkas, geriau nei bet kas kitas žinote, kad gerai pagaląsta plieninė briauna yra būtina norint užtikrinti gerą sukibimą. Todėl jūsų įrangoje neturėtų trūkti gero snieglentės galandinimo rinkinio. Gerai pagaląsta snieglentė pasižymi geresniu sukibimu ir geresniu slydimu. Mūsų snieglenčių priežiūros medžiagų kolekcijoje rasite keletą pilnų galandinimo rinkinių iš tokių prekių ženklų kaip Oneballir Holmenkol.kuriuose yra viskas, ko reikia norint optimaliai paruošti plieninę snieglentės pusę.

Snowboard slijpset

Galandinimo rinkinys, skirtas snieglentei ar slidėms galąsti patiems

Dauguma žiemos sporto entuziastų kartą per metus galanda savo slides arba snieglentes. Ar tai pakankama jūsų slidžių ar snieglentės priežiūra? Tai priklauso nuo kelių veiksnių. Pavyzdžiui, kiek laiko užsiimate žiemos sportu, su kokiomis sąlygomis susiduriate? Turėdami snieglentės galandinimo rinkinį, galite visada galąsti savo plieno briaunas. Kai šlaitai apledėję, jūsų snieglentės ar slidžių plieninė pusė greičiau nusitrina arba suapvalėja nei tada, kai yra daug šviežio sniego. Po dviejų ar trijų dienų važinėjimo apledėjusiomis snieglentėmis jau pastebėsite, kad praradote sukibimą. Jei su savimi į atostogas pasiėmėte galandinimo rinkinį, plieninę briauną galite vėl padaryti itin aštrią. O tai padidins jūsų sukibimą su sniegu ir suteiks daugiau malonumo likusią savaitės dalį.

Snieglentė Galandinimo rinkinys, kad galėtumėte patys galąsti snieglentę

Jei visada tikitės arba reikalaujate gero sukibimo, reguliarus plieninių briaunų galandinimas yra būtinas. Todėl siūlome pilnus galandinimo rinkinius, kuriuose yra visi reikalingi daiktai slidžių ar snieglentės plieninėms briaunoms galąsti, kad visada jaustumėte puikų sukibimą. Reguliariai sulaukiame klausimo: kaip reguliariai reikėtų galąsti? Tai priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis slidinėjote ar važinėjote snieglente. Jei slidinėjimo trasa gana kieta, logiška, kad plieninis kraštas greičiau taps bukas ir ne toks aštrus. Ar sniego nedaug ir matosi akmenukai? Tuomet ant plieninės pusės greitai atsiras atplaišų. Naudokite oksidinį akmenį, kad pašalintumėte įbrėžimus, o plieno pusę poliruokite deimantiniu pjūkleliu.

Visą galandinimo rinkinį įsigykite "Sideways

Užsisakykite galandinimo rinkinį lengvai ir greitai svetainėje "Snowboards".lt. Norite patys pradėti prižiūrėti savo snieglentę ir reikia patarimų ar paaiškinimų? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mielai padėsime jums pradėti ir išmokysime savarankiško snieglentės galandinimo pagrindų. Be pilnų šlifavimo rinkinių, savo kolekcijoje turime ir pilnų vaško rinkinių .

complete slijpset