Kraštų šlifuokliai

Viskas, ką reikia žinoti apie snieglenčių ir slidžių briaunų šlifuoklius

Vienas iš sudėtingiausių aspektų prižiūrint snieglentę pačiam yra plieninių briaunų galandinimas. Tinkamai pagaląsta plieninė briauna ne tik pagerina sukibimą ir valdymą slidinėjimo trasose, bet ir prailgina jūsų įrangos tarnavimo laiką. Briaunų galąstuvai - tai specialūs įrankiai, skirti šiam darbui palengvinti ir užtikrinti pastovius rezultatus. Toliau pateiktame aprašyme gilinsimės į viską, ką reikia žinoti apie snieglenčių briaunų galąstuvus, įskaitant skirtingus tipus, būdus ir optimalaus naudojimo patarimus.

kantenslijpers

Kaip naudoti briaunų galąstuvą?

Briaunų galąstuvai skirti snieglentės ir slidžių plieninėms briaunoms galąsti, kad jos būtų aštrios ir išlaikytų gerą sukibimą su sniegu. Reguliariai galandant snieglentės ar slidžių briaunos išlieka geriausios būklės, o tai labai svarbu saugiam ir maloniam važiavimui. Dauguma briaunų galąstuvų leidžia nustatyti kampą, kuriuo norite galąsti plieninę briauną. Įdėkite lentą į tinkamą spaustuvą. Paleiskite briaunų galąstuvą išilgai plieninės briaunos nuo galo iki galo tolygiu judesiu. Vienodai spauskite briaunų galąstuvą per visą plieninės briaunos spyruoklę.

Skirtingi briaunų galąstuvų tipai

Iš esmės yra dviejų skirtingų tipų briaunų galąstuvai. Snieglentė briaunų galąstuvas, kuriuo kampą galite reguliuoti patys pagal savo poreikius. Taip pat yra briaunų galąstuvų su fiksuotu kampu.

 1. Fiksuoto kampo briaunų galąstuvai: šiuos briaunų galąstuvus reikia valdyti rankiniu būdu, todėl jie idealiai tinka naudoti namuose arba keliaujant. Paprastai jie būna kompaktiški ir nešiojami, todėl juos lengva įsidėti į kuprinę ar kelioninį krepšį. Rankiniai briaunų galąstuvai gali būti įvairių stilių ir dydžių, įskaitant pjūklelius, akmenis ir kelių kampų įrankius, todėl galite pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.
 2. Reguliuojami briaunų galąstuvai: Reguliuojami briaunų galąstuvai suteikia lankstumo ir pritaikomumo įvairiems kampams ir briaunų profiliams. Šiuose galąstuvuose yra reguliuojamos kreipiančiosios arba spaustuvai, todėl galite reguliuoti galandinimo kampą ir gylį pagal savo konkrečius poreikius. Reguliuojamus briaunų galąstuvus mėgsta patyrę galąstuvai, norintys maksimaliai kontroliuoti galandimo procesą.

Kaip galąsti plieninę briauną naudojant briaunų galąstuvą?

Norint pasiekti pastovių rezultatų, snieglentės ar slidžių plieninius kraštus reikia galąsti atsargiai ir tiksliai. Toliau pateikiami bendri veiksmai, kurių reikia laikytis naudojant briaunų galąstuvą:

 1. Prieš pradėdami galąsti,įsitikinkite, kad jūsų snieglentė ar slidės yra švarios ir sausos. Nuo plieninių briaunų pašalinkite nešvarumus, dulkes ir vaško perteklių, kad galandimo procesas vyktų sklandžiai. Plieno briauną geriausia padaryti nerūdijančią su oksidiniu akmeniu.
 2. Pasirinkite tinkamą kampą: Nustatykite briaunų šlifuoklį norimu kampu plieninėms briaunoms galąsti. Jis gali skirtis priklausomai nuo jūsų važiavimo stiliaus, vietovės ir asmeninių pageidavimų.
 3. Pradėkite galąsti: tolygiai judinkite briaunų galąstuvą išilgai snieglentės ar slidės plieninės briaunos, naudodami tolygų spaudimą ir judesius. Dirbkite nuo galo iki galo ir, jei reikia, pakartokite, kad nusidėvėjimas būtų tolygus.
 4. Patikrinkite savo darbą: galandimo metu reguliariai tikrinkite plieninių briaunų aštrumą ir tolygumą. Jei reikia, pakoreguokite spaudimą ir kampą, kad pasiektumėte optimalių rezultatų. Perbraukite nagu per plieno briauną. Kai pamatysite, kad plieninis kraštas šiek tiek pakyla nuo vinies, plieninė briauna yra aštri.
 5. Pašalinkite metalo perteklių: Po galandinimo nuvalykite metalo dulkių perteklių nuo plieninių briaunų ir snieglentės ar slidžių pagrindo. Kruopščiai nuvalykite pagrindą, kad nesikauptų metalo dulkės ir nepakenktų veikimui. Po to deimantiniu pjūkleliu galite nupoliruoti šlifavimo šerpetas ir plieno briauną.

Naudingi patarimai, kaip naudoti briaunų šlifavimo įrankius

 • Šlifuojant kraštų šlifuoklį naudokite nedidelį spaudimą: šlifavimą pradėkite nuo nedidelio spaudimo ir, jei reikia, palaipsniui didinkite spaudimą, kad išvengtumėte pernelyg didelio plieno briaunų nusidėvėjimo ir pažeidimų.
 • Laikykitės pastovaus kampo: šlifavimo metu laikykitės pastovaus kampo, kad užtikrintumėte tolygius rezultatus ir išvengtumėte nelygių plieno briaunų.
 • Naudokite kokybiškus įrankius: Investuokite į aukštos kokybės briaunų šlifuoklius ir priedus, kad jie veiktų ilgai ir patikimai. Mūsų kolekcijoje rasite briaunų galąstuvų iš Holmenkol. Holmenkol briaunų galąstuvus naudoja ir profesionalai.
 • Prižiūrėkite galąstuvus: Kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir prailgintumėte įrankių naudojimo trukmę, kraštų galąstuvus laikykite švarius, be purvo ir metalo dulkių.

snowboard kanten slijper

Snieglentė Pirkite briaunų galąstuvus internetu

Ieškote gero snieglentės briaunų galąstuvo? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą. Mūsų snieglenčių priežiūros produktų kolekcijoje rasite geriausius briaunų galąstuvus iš Holmenkol. Užsisakykite internetu saugiai ir greitai, kad galėtumėte pradėti dirbti. Ar žinojote, kad mūsų parduotuvėje taip pat galite rasti vaško ir šlifavimo gaminių ir net pilnų vaško ir šlifavimo rinkinių? Ar turite specializuotų klausimų apie snieglentės galandinimą? Drąsiai kreipkitės į osn arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.