Snieglentė techninė priežiūra

Snieglentė techninės priežiūros rinkinys

Kartais pamirštama, kad snieglentę reikia prižiūrėti. Mūsų nuomone, gaila. Gerai prižiūrima snieglentė slysta daug geriau ir dailiau. Turite didesnį sukibimą su kietais šlaitais ir ilgiau slystate ne tokiomis stačiomis atkarpomis. Neįsivaizduojate, kaip geriausiai prižiūrėti snieglentę? Mes, "Sideways", mielai padėsime. Turime gražią ir plačią snieglentės priežiūrai skirtos medžiagos kolekciją. Peržiūrėkite mūsų priežiūros rinkinį!

snowboard onderhouden accessoires

Prižiūrėkite savo snieglentę vaškuodami

Dauguma savo snieglentę vaškuoja kartą per metus. Ar to pakanka jūsų snieglentės priežiūrai? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių arba. Dėl jūsų snieglentės trinties su sniegu susidaro plonas vandens sluoksnis. Šį vandenį reikia nusausinti, jei norite slidinėti. Vaškas pagreitina vandens nutekėjimą. Jei išvykstate į savaitės slidinėjimo kelionę ir dėl aukštos temperatūros sniegas yra šlapias. Tuomet snieglentė neteks vaško greičiau nei tada, kai yra šaltis. Daugelyje parduotuvių slidės ir snieglentės vaškinamos mašininiu vašku. Tai gerai matant. Tačiau tokiu būdu į pagrindą nepateka pakankamai vaško. Todėl rekomenduojame snieglentę ar slidę vaškuoti karštu vašku, tepamu lygintuvu.

Kada ir kaip dažnai reikėtų prižiūrėti snieglentę?

Snieglentė Techninė priežiūra yra būtina, kad pailgintumėte savo snieglentės tarnavimo laiką ir išlaikytumėte optimalias eksploatacines savybes slidinėjimo trasose. Patartina reguliariai prižiūrėti snieglentę, ypač jei snieglente važinėjate dažnai arba po intensyvių žiemos sporto atostogų.
Idealiausias laikas prižiūrėti snieglentę yra žiemos sporto sezono pabaiga. Tuo metu galite kruopščiai išvalyti snieglentę, vaškuoti ją ir sutvarkyti nedidelius pažeidimus. Taip užtikrinsite, kad jūsų snieglentė bus tinkamai saugoma ir paruošta kitam sezonui.
Be sezono pabaigos, snieglentę taip pat patartina prižiūrėti po kas 5-10 dienų intensyvaus naudojimo slidinėjimo trasose. Snieglentei važinėjant pagrindas ir kraštai gali nusidėvėti, gali susikaupti nešvarumų ir vaško pertekliaus. Atlikdami reguliarią priežiūrą, išlaikysite optimalų snieglentės veikimą ir sukibimą.

Snieglentė priežiūros reikmenys galandimui

Reguliarus snieglentės galandinimas taip pat yra lentos priežiūros dalis. Kaip dažnai turėtumėte galąsti, priklauso nuo daugelio veiksnių. Kai slidinėjimo trasa labai apledėjusi, gali būti logiška, kad plieninė briauna greičiau nusitrina ir tampa ne tokia aštri. Ar sniego sąlygos prastos ir per sniegą byra akmenukai? Tuomet ant plieninio krašto greitai atsiras atplaišų.

Kai pradedate galąsti patys, jums prireiks įvairių įrankių, pavyzdžiui, pjūklelių ir nušlifavimo akmenų. Pavyzdžiui, peržiūrėkite Holmenkol pusiau briaunų galąstuvą ir Holmenkol briaunų triuką . Ar ieškote pilno rinkinio? Tuomet geras pasirinkimas - Holmenkol galandinimo rinkinys.

Snieglentė atlikti techninę priežiūrą patiems ar pavesti ją atlikti?

Ar snieglentės priežiūrą norite atlikti patys, ar pavesti ją atlikti, priklauso nuo jūsų patirties, įgūdžių ir asmeninių pageidavimų. Abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų.
Jei esate išmanus ir jau turite patirties snieglentės, galite rinktis techninę priežiūrą atlikti patys. Taip galėsite snieglentę prižiūrėti reguliariai ir savo tempu. Tai yra mokymosi patirtis, be to, galite sutaupyti pinigų priežiūros išlaidoms. Yra daug internetinių šaltinių ir vadovėlių, kurie padės jums išmokti tinkamų snieglentės valymo, vaškavimo ir galandinimo būdų.
Kita vertus, jei nesate susipažinę su snieglentės priežiūra arba jei jums nepatogu patiems tvarkyti snieglentę, priežiūrą galite pavesti atlikti profesionaliam žiemos sporto specialistui. Jie turi reikiamų žinių, įgūdžių ir įrankių, kad kruopščiai prižiūrėtų jūsų snieglentę. Nors techninė priežiūra reikalauja išlaidų, galite būti tikri, kad jūsų snieglentė yra patikimose rankose ir profesionaliai prižiūrima.

Snieglentė Įsigykite techninės priežiūros priemonių iš "Snowboards".lt

Lengvai ir greitai užsisakykite snieglenčių priežiūros medžiagų "Snowboards".lt. Norite patys pradėti prižiūrėti snieglentę ir jums reikia patarimų ar paaiškinimų? Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mielai padėsime jums pradėti ir išmokysime snieglentės priežiūros pagrindų savarankiškai.

snowboard-onderhoud