Snieglentė rišikliai vyrams

Pirkti snieglenčių surišimo priemones vyrams

Ieškote gerų snieglenčių surišimo priemonių vyrams, kurios papildytų jūsų įrangą? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą. Mūsų kolekcijoje rasite geriausių prekės ženklų, tokių kaip Clew, snieglenčių surišimo priemonių vyrams, Bataleon, Flow, Burton, Rome ,NideckerNidecker, , Supermatic, Union ir " Bent Metal".

snowboardbinding heren

Snieglenčių surišimo įtaisai vyrams skirtingiems lygiams

Kiekvieno tipo snieglentininkui ir kiekvieno lygio snieglentininkui mūsų kolekcijoje rasite tinkamus vyriškus surišimus. Nesvarbu, ar tik pradedate, ar jau turite ilgametę patirtį. Jus dažnai galima sutikti funparke arba mieliau neriate į šviežią pūką, kai tik įmanoma. Snieglenčių sportas - tai visų pirma kontrolė. Todėl visada rinkitės vyriškus snieglenčių surišimo diržus, atitinkančius jūsų lygį ir važiavimo stilių, kad galėtumėte iš savęs išgauti kuo daugiau.

Į ką atkreipti dėmesį perkant vyriškus snieglenčių raiščius

Snieglenčių surišimo įtaisai būna įvairių dydžių. Kiekvienas prekės ženklas turi savo išmatavimus. Taigi pirmiausia patikrinkite savo snieglenčių batus, kad sužinotumėte, koks jų dydis nurodytas. Daugumą vyriškų snieglenčių surišimų galima reguliuoti arba centruoti, kad jūsų batai idealiai stovėtų ant snieglentės. Ar esate sunkesnis raitelis? Tuomet rinkitės standesnį, pakankamai atramą užtikrinantį surišimą. Burton Iš esmės visus surišimus galima montuoti ant bet kokios snieglentės (išskyrus EST surišimus). Tačiau svarbu, kad įsigytumėte ne tik spalvą, bet ir prie snieglentės derantį surišimą. Jei turite parko snieglentę, kurios lankstumas yra minkštas, nerekomenduojama montuoti standžių į laisvąjį sportą orientuotų rišiklių ir atvirkščiai. Taigi rinkitės " all-mountain" tipo rišiklius, tinkančius prie " all-mountain" tipo snieglentės, ir " freestyle" tipo rišiklius, " park" tipo ri šiklius arba " freeride" tipo rišiklius, tinkančius prie tos pačios kategorijos snieglentės, kad jūsų rišikliai derėtų prie snieglentės.

Kiek laiko tarnauja vyriški snieglenčių surišimo įtaisai?

Vyriškų snieglenčių surišimo priemonių ilgaamžiškumas priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant medžiagos kokybę, naudojimo intensyvumą ir priežiūrą. Apskritai geros kokybės ir kruopščiai naudojami bei prižiūrimi snieglenčių surišimai vidutiniškai tarnauja kelerius metus.
Surišimo sudedamosios dalys, pavyzdžiui, dirželiai, sagtys ir viršutinės atramos, susidėvi ir laikui bėgant gali susidėvėti. Norint užtikrinti surišimų veikimą ir saugumą, svarbu reguliariai tikrinti, ar jie nėra susidėvėję ar pažeisti.
Kad pailgintumėte surišimo priemonių tarnavimo laiką, po kiekvieno sezono jas būtina išvalyti ir laikyti sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Pastebėjus didelio nusidėvėjimo, pažeidimų ar defektų požymių, patartina pakeisti surišimo priemones, kad slidinėjimo trasose jos būtų maksimaliai saugios ir veiksmingos. Tinkamai prižiūrėdami savo surišimus ir laiku juos keisdami galėsite ilgiau džiaugtis snieglenčių sporto įranga.

Geriausi surišimai vyrams

Parduotuvėje nuolat sulaukiame klausimų apie geriausius vyriškus snieglenčių surišimus. Daugeliu atvejų tai yra asmeninis pasirinkimas. Kiekvienoje situacijoje geriausiai tinka skirtingi surišimai. Pradedančiajam snieglentininkui labiau tinka minkštesnis ir atlaidesnis surišimas nei kietas, standus surišimas. Freestyleriui reikalingi kitokie surišimai nei freerideriui. Mūsų surišimai suskirstyti į kategorijas pagal tai, kokiam lygiui jie tinka. Apžvelkite snieglenčių surišimus pradedantiesiems, surišimus pažengusiems ir surišimus ekspertams. Mielai patarsime, kad galėtumėte pasirinkti geriausią variantą.

Flow Diržiniai surišimo įtaisai ir surišimo įtaisai vyrams

Be to, kad skiriasi surišimų standumas ir tvirtumas, skiriasi ir jų užsegimo rūšys. Pavyzdžiui, yra surišimai su dirželiais (tradiciniai surišimai) ir surišimai su skląsčiais, dar vadinami skląsčiais. Be to, yra snieglenčių surišimų su "galiniu laipteliu". Burton Dar vadinami flow bindings. bindings yra populiariausi tarp dirželiais tvirtinamų surišimų. Burton Burton Per pastaruosius 10 metų ypač pasiteisino "Mission" ir "Cartel". Be to, vis populiaresni tampa "Bent Metal" vyriški snieglenčių surišimai. Gnu Lib Tech Bent Metal" surišimai puikiai tinka ir ant lentų, ir ant snieglenčių.

Ar jums sunku kaskart užsegti surišimus? Arba pavargote kaskart sėdėti ant sniego? Flow Tuomet išbandykite surišimus. Flow Surišimų privalumas yra tas, kad galite įlipti į užpakalį. Jums nereikia kaskart atsisėsti, o tai reikalauja labai daug jėgų. Flow Be to, snieglenčių surišimai nuo yra labai patogūs, kai išeinate su slidininkais. Prisijungę prie slidininkų grupės dažnai sulaukiate daug komentarų, kad jie kaskart turi jūsų laukti. Flow Tai jau praeitis su surišimais vyrams. Flow Jei truputį pasitreniruosite, galėsite tiesiai nuo keltuvo leistis šlaitais. bindings būna įvairių modelių. Esate pradedantysis ar visažistas snieglentininkas? Flow Tuomet "Fenix" yra geras pasirinkimas. Flow Jei esate pažengęs raitelis, geras pasirinkimas yra "Fuse". Esate didelis sunkus raitelis ir ieškote itin standžių snieglentės rišamųjų vyrams? Flow Tuomet išbandykite NX2-GT. Tai vienas standžiausių rinkoje esančių surišimų.

heren snowboard bindingen

Kokio dydžio vyriškų snieglenčių surišimo priemonių man reikia?

Norint patogiai ir saugiai važiuoti snieglente, labai svarbu nustatyti tinkamą vyriškų snieglenčių surišimo priemonių dydį. Tinkamas dydis priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant snieglentės batų dydį, snieglenčių sporto stilių ir asmeninius pageidavimus.
Dauguma snieglenčių surišimo įtaisų būna skirtingų dydžių, pavyzdžiui, mažo, vidutinio ir didelio, ir nurodomi pagal batų dydžius. Renkantis dydį svarbu įsitikinti, kad jūsų batai gerai priglunda prie surišimo, nepaliekant per daug vietos. Per maži batai gali suspausti ir būti nepatogūs, o per dideli batai nesuteiks pakankamos atramos.
Norėdami nustatyti tinkamą dydį, patikrinkite gamintojo dydžio lentelę pagal savo snieglenčių batų dydį. Pavyzdžiui, jei jūsų batų dydis yra 9, ieškokite dydžio, kuris apima 8-10 arba 8-11 dydžių intervalą. Taip pat naudinga prieš perkant batus nusinešti juos į parduotuvę ir išbandyti juos surišant.
Be to, svarbu atsižvelgti į tai, kokį snieglenčių sporto stilių praktikuojate. Laisvojo stiliaus raiteliai dažnai renkasi šiek tiek mažesnius ir lengvesnius surišimus, kad galėtų laisviau judėti, o laisvojo stiliaus arba all-mountain raiteliai gali rinktis šiek tiek didesnius ir labiau reaguojančius surišimus, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas ir kontrolė.
Apskritai patartina atidžiai peržiūrėti dydžių lentelę ir surišimų specifikacijas, kad įsitikintumėte, jog pasirinkote tinkamą dydį, tinkantį jums ir jūsų snieglentės batams. Gerai prigludęs surišimas padės jums maksimaliai mėgautis snieglenčių sporto nuotykiais kalnuose.

Pirkite vyriškus snieglenčių surišimus internetu adresu Snowboards.eu/dk

Ar tiksliai žinote, kokie vyriški snieglenčių surišimo įtaisai tiks jūsų snieglentei? Tuomet saugiai ir greitai užsisakykite surišimus internetu. Ar jums reikia daugiau informacijos, kad galėtumėte teisingai pasirinkti? Susisiekite su mumis arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mūsų parduotuvėje ir internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelę vyriškų ir moteriškų snieglenčių surišimų kolekciją, bet ir didelį vyriškų snieglenčių ir batų pasirinkimą.

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių surišimo priemonių kolekciją