Supermatic surišimai

Nidecker "Supermatic" surišimai keičia žaidimo taisykles

Nidecker "Supermatic" surišimus galima apibūdinti kaip keičiančius žaidimo taisykles. Šis terminas plačiai vartojamas daugelyje pramonės šakų, ne išimtis ir snieglenčių sportas. Kiekvieną sezoną įvairūs prekių ženklai siūlo naujų idėjų ir produktų, kad snieglenčių sportas būtų lengvesnis, patogesnis ir geresnis. Daugelis šių naujovių, kurias matome, išnyksta po vienerių ar dvejų metų. Taip nebus su šiais genialiais snieglenčių surišimo įtaisais.

Kodėl "Supermatic" surišimai bus sėkmingi?

Nidecker Didelis "Supermatic" surišimo privalumas yra tas, kad jį galima derinti su bet kokiais snieglenčių batais. Burton Burton Jei su "Step-On" iš esate priklausomi nuo batų, tai dabar ir DC, visų gamintojų batai tinka "Surpermatic" surišimui. Neabejotinai svarbiausia viso snieglentės komplektacijos elemento dalis yra jūsų batai. Nesvarbu, kiek pinigų išleidžiate savo įrangai, jei batai tinkamai netinka, žaidimas baigtas. Nidecker Tai "universalus" veiksnys, ir tai protingas žingsnis, leidžiantis pirmiausia atsižvelgti į individualaus raitelio biudžetą ir pritaikymą.

Nidecker Baltos ir žalios spalvos "Supermatic" surišimai

Nidecker Supermatic

Nidecker Supermatic bindingen

Nidecker Kodėl verta rinktis "Supermatic" surišimus?

Nidecker Supermatic surišimai yra puikus pasirinkimas snieglentininkams, ieškantiems į našumą orientuotų ir universalių surišimų. Šie surišimai sukurti naudojant pažangias technologijas ir medžiagas, kad snieglenčių sportas būtų optimaliai jautrus, patogus ir kontroliuojamas.

Nidecker Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis "Supermatic" surišimus, yra jų ilgaamžiškumas ir patikimumas. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, galinčių atlaikyti atšiaurias kalno sąlygas, todėl yra ilgaamžiai ir atsparūs nusidėvėjimui.

Nidecker Be to, "Supermatic" surišimai turi reguliuojamus dirželius ir aukštesnes nugarėles, todėl juos galima pritaikyti pagal individualų snieglentininko skonį ir pageidavimus. Taip užtikrinamas patogus ir atraminis prigludimas, kuris būtinas norint kontroliuoti ir stabiliai važiuoti bet kokiu šlaitu.

Nidecker Dėl "Supermatic" surišimų reakcijos jie idealiai tinka snieglentininkams, mėgstantiems didinti greitį ir daryti staigius posūkius. Jie užtikrina tiesioginį jėgos perdavimą iš snieglentininko į lentą, todėl leidžia atlikti tikslius judesius ir manevrus.

Nidecker Galiausiai "Supermatic" surišimus sukūrė garsus prekės ženklas, turintis ilgą snieglenčių sporto istoriją. Tai užtikrina aukštą kokybę ir našumo lygį, todėl galite drąsiai mėgautis snieglenčių sporto nuotykiais bet kokioje vietovėje. Nidecker Rinkitės "Supermatic" surišimus, jei ieškote aukščiausio našumo ir patikimumo slidinėjimo trasose.

Supermatic bindingen

Flow Supermatic surišimo priemonių palyginimas su surišimo priemonėmis

Nidecker Flow Galbūt nereikalinga naujiena, bet įsigyta prieš kelerius metus. Iškart po perėmimo surišimai buvo perimti į rankas ir gerokai patobulinti. Nidecker Net ir naudojant "Supermatic" surišimus, nieko nepaliekama atsitiktinumui. Saugumas yra pirmoje vietoje, todėl buvo atlikti visi įmanomi surišimo, kaip ir visų komponentų, bandymai. Flow Didelis skirtumas tarp surišimo ir Supermatic surišimo yra tas, kad norint uždaryti surišimą nereikia pasilenkti. Surišimą taip pat galite naudoti kaip diržinį surišimą. Labai patogu, kai esate siauroje padėtyje gilioje pūkų dangoje.

Nidecker "Supermatic" surišimai ne tik pradedantiesiems

Nidecker Nidecker Supermatic snieglenčių surišimai skirti ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems bei patyrusiems snieglentininkams, kurie ieško į našumą orientuotų surišimų. yra gerai žinomas prekės ženklas snieglenčių pramonėje ir garsėja aukštos kokybės bei techniškai pažangia įranga.

Supermatic surišimai sukurti taip, kad atitiktų patyrusių snieglentininkų, ieškančių reakcijos, tikslumo ir kontrolės ant kalno, poreikius. Šie surišimai sukurti naudojant aukštos kokybės medžiagas ir pažangias technologijas, kad užtikrintų optimalų veikimą.

Reaguojantis aukštas užpakalinis paviršius ir reguliuojami dirželiai užtikrina puikią atramą ir energijos perdavimą, todėl galite greitai atlikti posūkius ir tikslius judesius. Reguliuojama bazinė plokštelė užtikrina tikslų prigludimą ir galimybę pritaikyti surišimus pagal savo važiavimo stilių ir pageidavimus.

Nidecker Supermatic surišimai yra universalūs ir tinkami įvairioms vietovėms, todėl idealiai tinka visų kalnų snieglentininkams, mėgstantiems įvairias vietoves ir skirtingus iššūkius. Nesvarbu, ar norite greitai leistis slidinėjimo trasose, laisvojo stiliaus sesijos parke, ar nuotykių kupinos kelionės už kalnų, šie surišimai gali patenkinti jūsų poreikius.

Nidecker Nesvarbu, ar esate pradedantysis, pažengęs, ar patyręs snieglentininkas, "Supermatic" surišimai siūlo tinkamą komforto derinį.

Nidecker Dabar galima įsigyti Supermatic XL

Ar jūsų batų dydis 44,5 ar didesnis ir ar norėtumėte snieglentei naudoti "Supermatic" surišimus? Nidecker Nuo šiol galima įsigyti "Supermatic XL". Nidecker Pirmąjį sezoną, kai šie surišimo diržai buvo išleisti, juos buvo galima įsigyti tik M ir L dydžių. Laimei, vyrai su didelėmis pėdomis kitą sezoną taip pat galės mėgautis šių step-in surišimų patogumu.

Nidecker Įsigykite Supermatic surišimus internetu

Nidecker Mūsų parduotuvėje rasite įvairioms tikslinėms grupėms skirtų "Supermatic" surišimų. Nidecker Siūlome surišimus moterims, surišimus vyrams ir vaikams. Norėtumėte atvykti apžiūrėti surišimų arba jums reikia daugiau informacijos, pavyzdžiui, apie tinkamą dydį? Nedvejodami susisiekite su mumis arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Parduotuvę lengva pasiekti, o automobilį nemokamai galite pasistatyti prie durų!

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių surišimo priemonių kolekciją