Galiniai laipteliai

Pirkti snieglenčių surišimo priemones su galiniu įėjimu

Snieglenčių surišimo įtaisai, leidžiantys įeiti į galą, dar vadinami rear entry surišimo įtaisais. Aukštoji užpakalinė rišimo dalis atsidaro, kad galėtumėte įkišti koją. Tuomet viršutinė dalis atsilenkia atgal ir užsifiksuoja. Taip sutaupoma laiko, nes nereikia kaskart reguliuoti kulkšnies ir kojos piršto dirželio.

Snieglenčių su galiniu laipteliu idėja yra ta, kad, teisingai pritaikius juos jūsų batui, jums tereikia atidaryti / uždaryti viršutinę atramą, kad snieglenčių batai būtų tinkami ir (arba) išimti. Tai taip pat reiškia, kad galite pradėti važiuoti tiesiai nuo keltuvo, nesėdėdami ant užpakalio.

Suderinamumas su galinio įvažiavimo surišimo įtaisais

Užpakalinio įvažiavimo surišimo įtaisai turi tą patį 4x4 varžtų modelį kaip ir diržiniai surišimo įtaisai, tai reiškia, kad juos galima pritvirtinti prie bet kurios lentos. Burton Juos galima tvirtinti net ant snieglentės su "Channel". Taigi galite laisvai rinktis, kokio prekės ženklo snieglentę norėtumėte derinti su rear entry surišimo įtaisais.

flow in bindingen

Užpakalinio įvažiavimo surišimo privalumai

Užpakalinio įvažiavimo surišimai, dar vadinami galinio įvažiavimo surišimais, snieglentininkams suteikia keletą privalumų. Vienas iš pagrindinių privalumų - paprastas ir greitas įlipimas ir išlipimas iš surišimo įtaisų. Dėl naujoviškos galinio įėjimo surišimo konstrukcijos nebereikia įkišti kojos ir įtempti dirželių. Vietoj to tiesiog atidarote galinį surišimo skydelį, įlipate į jį ir užveržiate skydelį greitai atsegama sagtimi. Tai padeda sutaupyti laiko ir sutaupyti rūpesčių, ypač įtemptomis dienomis ant kalno.

Be to, surišimo įtaisai su galiniu įėjimu dažnai gerai priglunda ir yra patogūs. Dirželiai gali būti tiksliai reguliuojami ir tvirtai priglunda prie kojų, todėl snieglentei važiuojant snieglente suteikiama kontrolė ir stabilumas. Be to, daugelyje galinio įėjimo surišimų yra pažangios amortizacijos sistemos ir reguliuojamos aukštosios atramos, užtikrinančios papildomą atramą ir komfortą.

Pradedantiesiems snieglentininkams galinio įvažiavimo surišimai gali būti patrauklus pasirinkimas dėl lengvo įvažiavimo ir paprasto naudojimo. Patyrę snieglentininkai taip pat vertina šių surišimų efektyvumą ir patogumą, ypač tomis dienomis, kai reikia dažnai įlipti ir išlipti iš surišimų, pavyzdžiui, mokantis triukų snieglenčių parke. Apskritai surišimai su galiniu įėjimu yra patogus ir patogus surišimo variantas įvairaus lygio snieglentininkams.

snowboard bindingen met achter instap

FlowGalinio įvažiavimo surišimai iš .

Flow Flow Populiariausi ir geriausiai žinomi galinio įėjimo snieglenčių surišimo įtaisai yra surišimo įtaisai . buvo vienas pirmųjų prekės ženklų, pasiūliusių galinio įėjimo surišimo įtaisus. Pastaraisiais metais šie surišimai buvo toliau tobulinami, pašalinant visus trūkumus. Flow Pavyzdžiui, surišimai gali būti naudojami ir kaip diržiniai, o didelis diržas iškyla, kai atlenkiamas aukštasis užpakalis. Taip atsiranda daugiau vietos batui įeiti į užpakalinę dalį. Tai taip pat leidžia griežčiau reguliuoti surišimą.

Fastec surišimai iš SP

Flow SPAlternatyva rišamiesiems diržams yra galinio įvažiavimo rišamieji diržai iš .SP Šie surišimai dar vadinami FastTec surišimais. Šie surišimai skirti ir moterims, ir vyrams. Dėl "Fastec" sistemos užsidėti galima greitai ir lengvai. Paprastu judesiu atsegus dirželius, viršutinė nugarėlė automatiškai atsilenkia atgal, kad galėtumėte greitai išlipti iš surišimo.

Iš galo įleidžiami surišimai skirti ne tik pradedantiesiems!

Dėl lengvo įlipimo mechanizmo su galinio įlipimo įtaisais jie dažnai siejami su pradedančiaisiais slidininkais. Tačiau svarbu žinoti, kad šie surišimo įtaisai skirti ne tik pradedantiesiems, bet gali būti labai tinkami ir pažengusiems bei patyrusiems snieglentininkams.

Vienas iš pagrindinių galinio įėjimo surišimo privalumų yra lengvas ir greitas įlipimas ir išlipimas. Dėl to jie idealiai tinka snieglentininkams, kurie mėgsta greitai kilti į kalną ir nenori gaišti laiko reguliuodami dirželius. Greitai atsegamas užsegimas užtikrina efektyvų įlipimą, todėl turėsite daugiau laiko mėgautis nusileidimais.

Be to, šiuolaikiniai galinio įėjimo surišimo įtaisai dažnai pasižymi pažangiomis funkcijomis ir technologijomis, kurios padeda užtikrinti geresnį veikimą ir valdymą. Juose gali būti reguliuojamų dirželių, aukštų atramų ir amortizacijos sistemų, kad būtų galima pritaikyti prie individualių poreikių ir jautriai reaguoti.

Svarbu pabrėžti, kad pasirinkimas tarp galinio įvažiavimo ir diržinių surišimų priklauso nuo individualių pageidavimų ir snieglenčių sporto stiliaus. Kai kurie snieglentininkai pirmenybę teikia tradiciniam diržinių surišimų pojūčiui ir pritaikomumui, o kiti renkasi patogesnius ir mažiau laiko reikalaujančius galinio įėjimo surišimus.

Trumpai tariant, galinio žingsnio surišimai skirti ne tik pradedantiesiems, bet gali būti puikus pasirinkimas visų lygių snieglentininkams, kurie nori greitai ir lengvai įvažiuoti į trasą ir tuo pačiu metu mėgautis pažangiomis savybėmis slidinėjimo trasose.

Įsigykite galinio įėjimo snieglenčių surišimo priemones internetu

Snowboards.eu/dkSnieglenčių surišimus su galiniu įėjimu galite saugiai ir greitai užsisakyti adresu . Mūsų kolekcijoje rasite platųmoteriškų ir vyriškų surišimų asortimentą. Mūsų kolekcijoje taip pat yra įvairių lygių surišimų. Pradedantiesiems, pažengusiems ir ekspertams skirti surišimai. Ar jums reikia daugiau informacijos? O gal norėtumėte pamatyti skirtingus surišimus? Tuomet užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mūsų parduotuvę lengva pasiekti, o automobilį galite nemokamai pasistatyti prie parduotuvės.