Parko surišimai

Pirkti parko snieglenčių surišimo priemones

Ar jau turite parko snieglentę ir vis dar ieškote gražių parko snieglentės rišiklių? Snowboards.eu/dk Tuomet tai yra tinkama vieta. Jei jus reguliariai galima sutikti funparke, jei negalite išvengti kickerio ir norite pagauti kiekvieną rail'ą, žinokite, kad esate tikras parko riedlentininkas. Šiam stiliui puikiai tinkantys snieglenčių surišimai dažnai būna lengvesni ir lankstesni. Kadangi jie lengvesni, suktis ore bus lengviau. Be to, dėl lankstumo galėsite panaudoti didesnį surišimo svertą, kad galėtumėte atlikti griebtuvus. Jei po triuko ar šuolio nenusileisite tobulai, lankstesnis aukštakulnis iš karto jūsų nenubaus.

Parko surišimai pradedantiesiems

Dėl atlaidumo ir švelnaus aukšto atlošo parko surišimai taip pat puikiai tinka pradedantiesiems snieglentininkams. Minkštesnis parko surišimų lankstumas padeda manevruoti važiuojant mažesniu greičiu. Be to, su šiais surišimais, ypač su žemesne aukšta nugarėle, galite stovėti tiesiau. Ne už kiekvieną klaidą būsite nubausti, priešingai nei standūs į freeride orientuoti snieglenčių surišimai.

park bindingen

Į ką atkreipti dėmesį perkant parko surišimus?

Perkant parko surišimus svarbu atkreipti dėmesį į keletą specifinių savybių, kurios yra būtinos optimaliai parko patirčiai. Parko surišimai yra specialiai sukurti snieglentininkams, kurie nori daugiausia dėmesio skirti laisvojo stiliaus važiavimui ir triukų atlikimui snieglenčių parke. Štai keletas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant parko surišimus:

  1. Lankstumas: parko surišimai turėtų būti minkšti arba vidutinio lankstumo. Toks minkštesnis lankstumas suteikia snieglentininkams judėjimo laisvę, kurios reikia triukams atlikti ir patogiai judėti parke.
  2. Asimetrinis dizainas: Daugelis parko surišimų yra asimetrinės konstrukcijos, su asimetriniu aukštesniu užpakaliniu paviršiumi. Tai suteikia geresnę atramą šoniniams judesiams ir nusileidimams, o tai svarbu atliekant laisvojo stiliaus manevrus.
  3. Patogūs dirželiai: parko surišimo priemonės turėtų būti su patogiais ir gerai prigludusiais dirželiais. Taip užtikrinama, kad kojos tvirtai laikytųsi, tačiau būtų pakankamai laisvos judėti atliekant triukus.
  4. Greito ir paprasto reguliavimo sistema: Parke snieglentininkams dažnai tenka reguliuoti savo surišimus įvairiose situacijose. Todėl greito ir paprasto reguliavimo sistema yra labai svarbi, kad važiuojant būtų patogu ir efektyvu.

Atkreipę dėmesį į šias savybes, galite rasti puikius parko surišimus, kurie prisideda prie puikios laisvojo stiliaus patirties snieglenčių parke.

Park bindingen

park snowboard bindingen

Ar galite važiuoti laisvuoju stiliumi su parko surišimais?

Nors parko surišimo įtaisai yra skirti laisvojo stiliaus važiavimui ir triukų atlikimui snieglenčių parke, juos taip pat galima naudoti laisvajam važiavimui. Tačiau svarbu suprasti, kad parko ir laisvojo važiavimo surišimai pasižymi šiek tiek skirtingomis savybėmis, kurios gali turėti įtakos jūsų važiavimo laisvuoju stiliumi rezultatams ir patirčiai.

Parko surišimo priemonės paprastai yra minkštesnės ir lengvesnės, todėl puikiai tinka triukams atlikti ir greitiems judesiams parke atlikti. Tačiau šis lankstumas gali būti mažiau jautrus važiuojant dideliu greičiu ir šiurkštesnėje vietovėje, o tai gali turėti įtakos važiavimui laisvuoju stiliumi.

Kita vertus, laisvojo sporto (freeride) surišimo įtaisai paprastai yra standesnės konstrukcijos ir pasižymi didesne atrama bei reakcija, todėl puikiai tinka važiuoti ne trasų reljefu, giliu sniegu ir dideliu greičiu.

Nors techniškai galite važinėti laisvuoju stiliumi su parko surišimo priemonėmis, galite neturėti tokio stabilumo ir kontrolės lygio kaip su specialiomis laisvojo stiliaus surišimo priemonėmis. Jei planuojate daugiausia važinėti laisvuoju stiliumi, patartina investuoti į specialiai laisvajam stiliui skirtus surišimus, nes jie suteiks geresnę bendrą patirtį tokioje vietovėje.

Tačiau jei norite derinti retkarčiais vykstančius važiavimus laisvuoju stiliumi su laisvojo stiliaus pramogomis snieglenčių parke, parko surišimai vis dar gali būti tinkamas pasirinkimas. Galiausiai viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir važiavimo stiliaus.

park  snowboard bindingen

Geriausi parko snieglenčių surišimai

Reguliariai sulaukiame klausimo, kokie parko snieglenčių surišimo įtaisai yra geriausi. Atsakymas į šį klausimą nėra toks paprastas. Geriausias parko snieglenčių surišimas yra tas, kuris jums labiausiai tinka pagal biudžetą, dydį ir pageidaujamą prekės ženklą. Bataleon Union Burton Flow Arbor Rome Jones Mūsų parduotuvėje rasite geriausių prekės ženklų parkinius surišimus, įskaitant " Clew", , , , , , , , " Bent Metal" ir .

Parko snieglenčių surišimai internetu

dkUžsisakykite naujus "Park" snieglenčių surišimo įtaisus saugiai ir greitai svetainėje Snowboards. . Galite lengvai filtruoti pagal prekės ženklą, dydį ir tipą, kad greitai rastumėte geriausius surišimus. Ar jums reikia daugiau informacijos? O gal norėtumėte pamatyti surišimus asmeniškai? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje. Be laisvojo stiliaus snieglenčių rišamųjų priemonių, taip pat parduodame puikiassnieglentes ir snieglenčių batus. Siūlome laisvojo stiliaus snieglentes, parko snieglentes, all-mountain snieglentes, freeride snieglentes ir carvingo snieglentes.