Varžtai

Snieglenčių surišimo varžtai

Bene dažniausiai pamirštama snieglenčių įrangos dalis yra snieglenčių surišimo varžtai. Todėl nepakenks į kelionę snieglente pasiimti keletą atsarginių varžtų. Be to, po kelerių metų varžtai gali atsilaisvinti, kai susidėvi sriegį fiksuojanti priemonė.

Snieglenčių surišimo varžtų keitimas

Reguliariai atsukdami snieglentės surišimo įtaisus nuo snieglentės, galite prarasti varžtus arba pažeisti jų pasukimą ar galvutę. Todėl prieš išvykdami į žiemos sporto kelionę visada gerai patikrinkite, ar jūsų įranga vis dar sukomplektuota ir tinkamai veikia. Ar varžtai nebetinka? Tada nedelsdami pakeiskite varžtus naujais. Taip išvengsite, kad po pusdienio važinėjimo snieglente jūsų surišimo įtaisai nesiblaškytų.

snowboard binding schroeven

Įsigykite atsarginių snieglenčių surišimo varžtų internetu

Snieglentėse.lt esate tinkamoje vietoje pirkti snieglenčių ir snieglenčių surišimo dalių, pavyzdžiui, varžtų. Užsisakykite greitai ir saugiai internetu, o mes greitai pristatysime jūsų užsakymą per PostNL. Ar verčiau apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje ir apžiūrėkite visą mūsų kolekciją? Maloniai kviečiame. Mus lengva pasiekti, o automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama.