Dirželiai

Snieglenčių surišimo dirželių keitimas

Nieko nėra nemaloniau, kai slidinėjimo trasoje sužinote, kad jūsų snieglenčių surišimo dirželiai susidėvėjo arba sulūžo. Prieš slidinėjimo kelionę visada gerai patikrinkite, ar jūsų snieglenčių surišimo įtaisai yra sukomplektuoti ir ar viskas vis dar tinkamai veikia.

Pastebėjus, kad nusidėvėjo jūsų dirželių danteliai, patartina juos laiku pakeisti. Ar tai darote per vėlai? Tuomet galite praleisti visą dieną slidinėjimo trasose. Atsarginių dirželių teks ieškoti vietoje. Brangus laikas, kurį daug mieliau būtumėte praleidę slidinėjimo trasose.

Deja, ne visi dirželiai yra universalūs. Kiekvienas prekės ženklas turi savo storį, plotį ir dantukų kiekį. Mūsų asortimente rasite įvairių prekės ženklų dirželių. Pirkdami naujus dirželius įsitikinkite, kad jų prekės ženklas atitinka jūsų surišimų prekės ženklą. Mūsų kolekcijoje rasite dirželių iš Flow, Rome, Union ir Burton. Neturite sandėlyje jums tinkamų dirželių? Tada nedvejodami susisiekite su mumis, kad galėtume jums paieškoti.

snowboard bindingen straps

Atsarginiai dirželiai snieglenčių surišimui internetu

Snieglentės.lt yra tinkama vieta snieglenčių surišimo dirželiams ir visoms kitoms surišimo dalims snieglentės. Užsisakykite internetu, o mes saugiai ir greitai pristatysime jūsų atsargines dalis per PostNL. Ar verčiau apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje ir apžiūrėkite visą mūsų kolekciją? snieglentės kolekciją? Maloniai kviečiame! Mus lengva pasiekti, o automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama.