Freeride snieglentės

  • #1 Snieglentėse
  • Visi tavo mėgstami prekių ženklai vienoje vietoje
  • Užsakyk iki 15:00 val. = siunčiama tą pačią dieną
  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 99,95 €

Dažniausiai užduodami klausimai

What is a freeride snowboard? plus-icon

A freeride snowboard is a type of snowboard specifically designed for off-piste riding and exploring un-groomed terrains outside of designated trails. It is intended for snowboarders who enjoy adventurous descents in deep powder snow, steep slopes, and challenging terrain.

What are the characteristics of a freeride snowboard? plus-icon

Characteristics of a freeride snowboard are designed to meet the needs of riding in off-piste conditions and exploring diverse terrains. Some features include: a directional shape, a relatively stiff flex, a camber profile, and a setback stance.

How long should a freeride snowboard be? plus-icon

The length of a freeride snowboard depends on various factors, including your height, weight, riding style, and preferences. Generally, a freeride snowboard is ridden approximately 2 to 4 cm longer than an all-mountain snowboard.

When to choose a freeride snowboard? plus-icon

You may choose a freeride snowboard if you are interested in riding outside of groomed slopes and exploring off-piste terrain. Freeride snowboards are designed to perform well in various terrain conditions, especially in deep powder snow, steep slopes, and rough surfaces.

What is the cost of a freeride snowboard? plus-icon

The price of a freeride snowboard can vary depending on factors such as the brand, quality, technologies used, and any additional features. Generally, freeride snowboards can range in price from around €400 to €1000 or more. However, there are also cheaper or more expensive options available, depending on your budget and the specific features you are looking for.

Pirkti freeride snieglentę

Ar važiuodami slidinėjimo keltuvu visuomet ieškote galimybių pasinerti į šviežią pūką? Tuomet neabejotinai esate tikras freerideris. Kai reguliariai išvažiuojate už trasos ribų, jums labai pravers tinkama freeride snieglentė. Snieglentės.lt Jūs pataikėte į tinkamą vietą, kur rasite visą snieglenčių sporto įrangą. Turime geriausių prekės ženklų freeride snieglentės snieglenčių. Be to, mielai padėsime jums rasti tinkamą lentą, kad sniege galėtumėte patirti kuo daugiau malonumo. Peržiūrėkite mūsų snieglentės kolekciją vyrams arba moterims.

Kas yra freeride snieglentė?

Skirtingoms lentoms apibūdinti vartojami skirtingi terminai. Freeride snieglentės snieglentę apibūdina jos forma. Dauguma į freeridą orientuotų snieglenčių yra kryptinės formos. Tai reiškia, kad surišimo įtaisai išdėstyti atgal. Taip gaunama ilgesnė nosis ir trumpesnė uodega. Tokios formos privalumas yra tas, kad ją lengviau valdyti posūkiuose ir važiuoti tvirtai paruoštomis trasomis. Be to, freeride lentos turi siaurėjančią uodegą. Tai reiškia, kad uodega yra siauresnė už nosį. Plati viršūnė arba nosis geriau plūduriuoja purioje trasoje. Dėl siauresnės uodegos šiek tiek giliau grimzta į sniegą, todėl reikia mažiau jėgos galine koja, kad lentą išlaikytumėte virš purios dangos.

freeride snowboards

Kas būdinga laisvojo stiliaus snieglentei?

Laisvojo stiliaus snieglentė - tai lenta, kurią galite naudoti ir trasoje, ir už jos ribų. Laisvojo stiliaus snieglentę galima atpažinti iš jos formos. Beveik visos freeride lentos yra kryptinės formos. Be ilgesnės nosies, šios lentos paprastai turi siaurėjančią uodegą. Uodega yra siauresnė už nosį ir viršūnę. Kryptinės formos lentos griežčiau valdomos šlaituose ir labiau plūduriuoja purioje trasoje. Siauresnės uodegos ir to, kad snieglentės gale stovite labiau, derinys užtikrina, kad lentos galinė dalis šiek tiek grimzta į pūdymą. Dėl to nosis gerai "plūduriuoja" ir jums reikia mažiau spausti galinę koją. O tai sutaupo daug degančių kojų!

Freeride snieglentės privalumai

Freeride snieglentė turi daug privalumų nuotykių mėgstantiems snieglentininkams, kurie mėgsta išvažiuoti iš trasos. Šios specializuotos lentos sukurtos taip, kad puikiai veiktų neparuoštame sniege ir už trasos ribų.
Pagrindinis freeride snieglentės privalumas - puikus plūdrumas giliame pūdyme. Dėl platesnės nosies ir siauresnės uodegos freeride snieglentės gali lengvai slysti giliu sniegu, todėl galite lengvai plūduriuoti ir mėgautis adrenalino kupinais nusileidimais.
Freeride snieglentės dažnai pasižymi standesniu ir jautresniu išlenkimo raštu, užtikrinančiu stabilumą ir kontrolę važiuojant dideliu greičiu ir nelygiu reljefu.
Freeride snieglentės konstrukcija taip pat leidžia manevruoti tarp medžių ir techniškų nusileidimų, todėl turite daugiau galimybių tyrinėti vietovę ir priimti naujus iššūkius.

freeride snowboard kopen

Ilga ir trumpa freeride snieglentė snieglentės

Paprastai laisvojo stiliaus snieglente snieglentės važiuojate 2-4 cm ilgesne snieglente nei all-mountain snieglente. Dabar vis dažniau galima pamatyti trumpesnių freeride snieglentės. Šiomis "trumpomis lentomis" galite važiuoti trumpiau, nes jos yra platesnės. Trumpos freeride snieglentės lentos yra manevringesnės purioje vietovėje ir idealiai tinka slalomui tarp medžių. Su tokia trumpa freeride snieglente taip pat galite smagiai pasivažinėti trasoje. Ar jums labiau patinka dideli ir ilgi posūkiai ir ar siekiate maksimalaus greičio? Tuomet ilgoji freeride snieglentė yra geras pasirinkimas. Tuomet geras pasirinkimas yra Jones Flagship. Ar jums labiau patinka žaismingesnis važiavimas ir jus dažniausiai galima sutikti trasos pakraštyje? Tuomet geras pasirinkimas - trumpa freeride snieglentė. Geras pavyzdys yra Bataleon partywave.

Koks yra idealus freeride snieglentės ilgis?

Idealus freeride snieglentės ilgis priklauso nuo kelių veiksnių. Vienas iš svarbių aspektų yra jūsų ūgis ir svoris. Paprastai freeride snieglentės snieglente važinėjama ilgiau nei, pavyzdžiui, freestyle snieglente. Ar ieškote freeride snieglentės, su kuria slidinėjimo trasoje norėtumėte duoti maksimalų gazą ir mėgstate didelius bei ilgus posūkius? Tuomet rinkitės šiek tiek ilgesnę +/- 2-4 cm ilgesnę nei all-mountain snieglentę.

Šiuo metu taip pat galite pamatyti daug trumpesnių freeride snieglenčių snieglentės. Tokio tipo lentos specialiai sukurtos taip pat važiuoti jomis trumpai. Šios lentos yra labai manevringos ir pasižymi tokiu pat plūdrumu kaip ir ilgesnės, nes jos taip pat yra platesnės, kad kompensuotų ilgį. Vėlgi šios lentos idealiai tinka, kai mėgstate važinėti tarp medžių.

Kada rinktis freeride snieglentę?

Mūsų nuolat klausia, kodėl turėtumėte rinktis freeride snieglentę, o ne all-mountain lentą. Visų pirma, tarkime, kad pramogos ant kalno yra pirmoje vietoje. Ar jau turite kelių savaičių patirtį ir esate iš tų, kurie mėgsta didžiausią greitį ir mėgsta čiuožti už trasos ribų? Ar dažniausiai važinėjate su slidininkais ir jus retai galima sutikti funparke? Tuomet tinkamas pasirinkimas - freeride snieglentė.

Freeride snieglentės internetu snieglentės.lt

Saugiai ir greitai užsisakykite naują mėgstamo prekės ženklo freeride snieglentę svetainėje Snowboards.lt. Turime lentų iš Bataleon, Jones, Arbor, Lib Tech, Burton, Gnu, Roxy, Nidecker ir THE Boardscompany. Be to, jei ieškote freeride snieglentės, peržiūrėkite freeride surišimo priemones. Reikia daugiau informacijos ar patarimo? Drąsiai kreipkitės į mus, kad galėtume padėti jums rasti naują lentą. Ar pirmenybę teikiate snieglentėsAr mieliau pamatytumėte ir pajustumėte snieglentės surišimus ir batus gyvai? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę.