Vaikų snieglentės

Snieglentės vaikams pirkimas

Kaip šaunu su snieglente čiuožti kartu su sūnumi ar dukra? Ar savo vaikui snieglentę išsinuomosite, ar pirksite vaikišką snieglentę? Be to, kad vaikiškos snieglentės yra trumpesnės, jos taip pat yra kitaip sukonstruotos. Vaikiškos snieglentės snieglentės dažnai būna lengvesnės ir lankstesnės, todėl jomis galima lengvai suktis ir valdyti. Ant lankstesnės lentos vaikas lengvai ir greičiau išmoksta gerai čiuožti snieglente. Kaip malonu, kai po pietų, pasibaigus vaiko snieglentės pamokai, galite kartu padaryti kelis posūkius trasoje?

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami vaikišką snieglentę?

Turėtumėte atkreipti dėmesį į snieglentės ilgį. Jei leisite vaikui važinėti per ilga snieglente, be reikalo apsunkinsite jo ar jos galimybes. Vaikas, kuris dažnai krenta arba kuriam sunku, greičiau pasiduos. Be to, vaikai sveria ne tiek daug, todėl kai po metų jie važinės ant trumpos snieglentės, tai nebus problema.

snowboard kind

kinder snowboard

Snieglentė Vaikams, turintiems suanglėjusį pagrindą

Ar jūsų vaikas reguliariai važinėja uždarose patalpose ir ar dažnai jį galima pamatyti parke? Tuomet rekomenduojama vaikiška snieglentė su sukepinta baze. Norint atlikti šuolius parke, vaikams reikia greičio, kurio jiems dažnai trūksta su pigesne vaikiška snieglente. Vaikiška snieglentė su sukepusiu pagrindu sugeria daugiau vaško, todėl lenta lengviau slysta.

Pirkite vaikiškas snieglentes internetu svetainėje Snowboards.lt

Ieškote snieglentės vaikams? Snieglentės.lt yra tinkamiausia vieta. Čia rasite geriausių prekės ženklų vaikiškų snieglenčių snieglentės, pvz. Burton, Jones, Bataleon, Nidecker, Lib Tech, Rome, Capita, Gnu ir Roxy. Jūs taip pat pataikėte į tinkamą vietą snieglenčių batams ir snieglenčių surišimo priemonėms vaikams. Ar jums reikia daugiau informacijos arba patarimo apie vaikams skirtas snieglentes? snieglentės? Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų parduotuvėje.