Moterų snieglentės

  • #1 Snieglentėse
  • Visi tavo mėgstami prekių ženklai vienoje vietoje
  • Užsakyk iki 15:00 val. = siunčiama tą pačią dieną
  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 99,95 €

Dažniausiai užduodami klausimai

What length of women's snowboard do I need? plus-icon

The length of a women's snowboard depends on various factors such as your body weight, height, riding style, and the type of terrain you want to snowboard on. For freestyle-oriented women's snowboards, you would typically choose a shorter length compared to a freeride snowboard, for example.

Why choose a women's snowboard? plus-icon

Generally, there are some differences between women's snowboards and men's snowboards. Besides the visual differences, the main distinctions lie in the flex, width, and size range. If you are a tall or large woman or have larger feet, you can certainly choose a men's snowboard without any issues.

Which women's snowboard suits me? plus-icon

To find the right women's snowboard that suits you, there are several factors to consider. In our webshop, you can easily filter based on your skill level, preferred riding style, body weight, height, and of course, personal preferences.

Where to buy a women's snowboard? plus-icon

There are various places where you can buy a women's snowboard. We always recommend purchasing a women's snowboard from a specialist. At snowboards.nl, you can buy a women's snowboard both online and in our physical snowboard shop. In our shop, we strive to provide detailed descriptions of the snowboards. If you visit our shop, we will personally assist you in finding a perfectly fitting women's snowboard.

Pirkti moterišką snieglentę

Kaip smagu! Ketinate važinėti snieglente ir ieškote puikios moteriškos snieglentės. Atėjote į tinkamą vietą snieglentėselt. Mūsų snieglentės moterų kolekciją kruopščiai atrinko ilgametę patirtį turintys snieglentininkai. Nesvarbu, ar esate pradedančioji, ar turite ilgametę patirtį. Ar daug laiko praleidžiate su draugais parke, ar kuo greičiau neriate į šviežią pūką? Turime kiekvienai damai tinkamą snieglentę.

Į ką atkreipti dėmesį perkant snieglentę moterims?

Planuojate įsigyti pirmąją moterišką snieglentę? Tuomet nežiūrėkite tik į gražius raštus ar spalvas. Taip, žinoma, daugumai moterų tai taip pat svarbu, tačiau yra daug kitų dalykų, kurie svarbūs norint išsirinkti tinkamą lentą. Vienas iš svarbių aspektų yra ilgis. Tai priklauso nuo jūsų ūgio ir svorio. Trumpa moteriška snieglentė lengvai sukasi, o ilgesnė - vėl šiek tiek greičiau. Ką su ja norite daryti? Ar norite važinėti žaismingai, ar labiau mėgstate daryti ilgus ir greitus posūkius? O gal net važinėjate ne trasose? Kiekviena moteriška snieglentė tinka skirtingam važiavimo stiliui. Mūsų kolekcijoje rasite moteriškų snieglentės snieglenčių, tinkamų parkui, visiems kalnams, laisvajam stiliui ir freeridui.

Svarbiausias dalykas snieglentėje yra malonumas. Todėl nesirinkite pačios įmantriausios moteriškos snieglentės, bet išsirinkite tokią, kuri jums tinka. Taip išlaikysite kontrolę ir įgysite pasitikėjimo savimi. Pastebėsite, kad snieglente pradėsite važinėti geriau ir gražiau.

dames snowboard

Įsigykite naują moterišką snieglentę

Laimei, vis daugiau moterų žiemos atostogų metu renkasi snieglentę. Mes, "Sideways", tai suprantame, nes snieglentės suteikia laisvės pojūtį. Snieglentė pastaraisiais metais buvo daug sukurta medžiagų, todėl snieglentės tapo patogesnės ir lengvesnės. Ypač "Sideways" rocker ir "Triple Base Bataleon lenta tapo lengvai valdoma, o lentos įkandimas - ne toks įkyrus. Taigi mažiau tikėtina, kad nukrisime ant užpakalio. Tegul būtent dėl to daugiau žmonių pradėjo slidinėti! Sideways parduotuvėje pataikėte į tinkamą vietą, jei ieškote sporto prekių ir snieglentės iš geriausių prekės ženklų, pvz. Burton.

Geriausios snieglentės moterims

Reguliariai sulaukiame klausimo; kokia yra geriausia moteriška snieglentė? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų patirties ir važiavimo stiliaus. Pavyzdžiui, dvi pamokas išklausiusiam žmogui reikia kitokios moteriškos snieglentės nei 20 savaičių snieglente važinėjančiam žmogui. Ar būdama pradedančioji rinksitės pernelyg sudėtingą lentą? Tuomet gali tekti daugiau sėdėti ant užpakalio nei mėgautis snieglente. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite lengvai filtruoti pradedančiųjų, pažengusiųjų ir ekspertų snieglentės, kad visada rastumėte jums tinkamiausią moterišką snieglentę.

snowboards dames kopen

Geriausių prekių ženklų snieglentės moterų snieglentės

Mūsų snieglentės kolekcijoje moterims rasite lentų iš geriausių prekių ženklų, pvz. Bataleon, Jones, , Lib-Tech, Roxy, Arbor, Burton, Nidecker,Nidecker Supermatic, Rome,Capita ir Gnu. Kiekvienas prekės ženklas turi savo viziją, kaip turėtų atrodyti tobula moteriška snieglentė. Vienas prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria "camber" snieglentės, o kito kolekcijoje yra daug "rocker" snieglentės.

snowboard dames

Populiariausios snieglentės

Kiekvieną sezoną prekių ženklai pateikia keletą naujų moteriškų snieglentės. Populiariausios moteriškos snieglentės paprastai išlieka kolekcijoje ir paprastai tik kas kelerius metus keičia raštus arba spalvas ir specifikacijas. Kiekvienas snieglenčių prekės ženklas turi savo moteriškus snieglentės, kurie kasmet gerai pasirodo.

1. Bataleon Feelbetter

Kartais snieglentės pavadinimas pasako viską. Su Bataleon Feelbetter galėsite mėgautis visomis aplinkybėmis. Lengva kelionė slidinėjimo trasoje? Keliaukite po pramogų parką? Feelbetter pasižymi Directional Twin forma ir camber forma. Kartu su Bataleon's Triple Base technologija, ši savybė suteikia moteriškai lentai aukštą smagumo faktorių!

2. Burton Yeasayer

Viena populiaresnių Burton moteriškų snieglentės lentų yra Burton Yeasayer . Jei anksčiau lenta vadinosi Deja vu, Burton prieš du sezonus pakeitė pavadinimą į Yeasayer. Tai žaisminga visų kalnų ir laisvojo stiliaus snieglentė, su kuria galėsite peržengti savo galimybių ribas tiek trasose, tiek parke.

3. Jones Twin Sister

Jones Twin Sister jau kelerius metus yra viena geriausių moterų all-mountain snieglentės snieglenčių. Šį sezoną Jones lentai suteikė pertvarkymą ir naują formą. Dėl to lenta tapo dar universalesnė. Jones pavyko Twin Sister padaryti dar lengvesnę. Be to, dabar lentoje įrengtas "šaukštas", kuris užtikrina, kad lenta ne taip greitai įkristų. Be to, dėl "Traction Tech 3.0" technologijos moteriška lenta dabar turės didesnį sukibimą su kietais šlaitais. Tose vietose, kur kulnai ir pirštai spaudžia plieninę pusę, Jones plieninę pusę perkėlė šiek tiek į išorę, kad ji įkąstų į ledą.

Parduodama moteriška snieglentė

Gražios ir kokybiškos snieglentės moteriškos snieglentės ne visada turi būti brangios. Visada turime tam tikrų moteriškų snieglenčių pasiūlymų. Taigi, jei ieškote snieglentės per išpardavimą, geriausia mūsų svetainėje apsilankyti sezono pabaigoje arba labai anksti. Visada turime jums tinkamų snieglenčių išpardavimų. Be to, pirkdami moterišką snieglentę, įskaitant surišimus, visada pateikiame puikų pasiūlymą. Be snieglentės, visada turime moteriškų snieglenčių batų išpardavimą. Dėl snieglenčių batų visada patariame apsilankyti mūsų snieglenčių parduotuvėje. Pas mus galite apsilankyti 6 dienas per savaitę, 12 mėnesių per metus. Taip, taip, ir vasarą mūsų parduotuvėje turime moteriškų snieglenčių ir snieglenčių surišimo priemonių. Peržiūrėkite mūsų parduotuvėje esančią moteriškų snieglenčių drabužių kolekciją!

Moteriškos snieglentės internetu svetainėje Snowboards.lt

Raskite tobulą moterišką snieglentę mūsų internetinėje parduotuvėje! Siūlome plačią geriausių prekės ženklų kolekciją, puikiai pritaikytą jūsų poreikiams ir lygiui. Mūsų žiemos sporto ekspertai pasiruošę asmeniškai patarti, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą. Užsisakyti mūsų svetainėje paprasta ir saugu, o prekes greitai pristatysime į namus. Siekiame, kad būtumėte patenkinti, ir siūlome 14 dienų grąžinimo galimybę. Leiskitės į nepamirštamą žiemos sporto patirtį ir užsisakykite moterišką snieglentę internetu dabar arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.