Kryptinis dvynys snieglentės

  • #1 Snieglentėse
  • Visi tavo mėgstami prekių ženklai vienoje vietoje
  • Užsakyk iki 15:00 val. = siunčiama tą pačią dieną
  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 99,95 €

Dažniausiai užduodami klausimai

What is a snowboard with a directional twin shape? plus-icon

A snowboard with a directional twin shape is a type of snowboard that combines elements of both a directional snowboard and a true twin snowboard. A directional twin shape snowboard has a symmetrical shape in width, meaning that the tip and tail have the same shape and length. This makes the board suitable for riding both forward and switch. The difference from a twin snowboard lies in the flexibility and positioning of the bindings.

What is the best snowboard with a directional twin shape? plus-icon

Determining the best snowboard with a directional twin shape depends on individual preferences, riding style, skill level, and the specific terrains you want to ride on. However, there are some popular and high-quality snowboard models with a directional twin shape that consistently deliver excellent performance and receive praise from snowboarders. If you have any questions about which directional twin snowboard suits you best, feel free to contact us.

What are the advantages of a directional twin shape? plus-icon

A snowboard with a directional twin shape offers several advantages compared to other snowboard shapes. Some benefits include versatility, as the shape combines characteristics of a directional and a true twin shape. Stability is increased, thanks to the stiffer tail of a directional twin shape, especially at higher speeds. It also provides excellent float in powder due to the slightly set-back bindings, while still allowing the possibility of riding switch.

When should you choose a snowboard with a directional twin shape? plus-icon

Thanks to the combination of the symmetrical shape and the slightly stiffer tail, a directional twin shape snowboard offers a good balance between freestyle characteristics and all-mountain performance. It allows riders to enjoy both freestyle tricks in the park and fast descents on the mountain. It is a popular choice for snowboarders who want a versatile board that is suitable for various terrains and riding styles.

Can you ride switch with a snowboard with a directional twin shape? plus-icon

Yes, you can ride switch with a snowboard with a directional twin shape. A snowboard with a directional twin shape is specifically designed to allow riders to ride both forward and switch.

Kryptinė dvivietė snieglentė; viena universaliausių formų

Snieglentė gali būti įvairių formų. Dažniausiai pasitaikantis variantas yra kryptinė snieglentė. Tai reiškia, kad dažniausiai forma yra simetriška, tačiau surišimo įtaisai yra šiek tiek atgal. Suvaržų perkėlimas atgal dar vadinamas atsilenkimu. Didelis "setback" privalumas yra tas, kad ilgesnė nosis leidžia geriau valdyti lentą ir suteikia daugiau plūdrumo neriant į šviežią pūdymą. Be to, lenkimo modelis nėra visiškai simetriškas. Lentos nosis yra lankstesnė, o uodega standesnė. Dėl to krypties dvivietė snieglentė yra labai universali ir suteikia lentai kitų savybių nei krypties formos snieglentė ar tikroji dvivietė snieglentė.

snowboard directional twin

Kryptinės formos snieglentės privalumai

Kryptinės dvigubos formos snieglentė sujungia kryptinės ir dvigubos formos snieglentės privalumus, todėl ji yra universalus ir populiarus pasirinkimas visų lygių snieglentininkams. Dėl simetriškos formos ir išlinkimo lenta atrodo kaip dvynė, t. y. ir nosis, ir uodega yra vienodos formos ir ilgio. Dėl to ja lengva važiuoti tiek pirmyn, tiek switch (atgal), todėl ji idealiai tinka laisvojo stiliaus važiavimui, triukams ir važiavimui parke.

Tačiau išskirtinis bruožas yra tas, kad lentos lankstumas, standumas ir atsilenkimas yra suderinti su nedideliu kryptingumu - nosis yra šiek tiek ilgesnė ir platesnė už uodegą. Šie krypties aspektai pagerina našumą ant kalno. Naudodami kryptinį dvynį, gaunate daugiau stabilumo ir sukibimo važiuojant dideliu greičiu bei geresnę kontrolę važiuojant puriu paviršiumi ar stačiais šlaitais.

Tačiau lenta išlaiko pakankamai laisvojo stiliaus galimybių triukams ir šuoliams atlikti. Dėl to šią lentą renkasi visi kalnų slidininkai, kurie mėgsta išbandyti viską - nuo laisvojo stiliaus triukų parke iki visų kalnų vietovių tyrinėjimo. Ji taip pat tinka laisvojo stiliaus raiteliams, mėgstantiems kartais pasivažinėti už parko ribų.

Trumpai tariant, kryptinė "twin" forma siūlo subalansuotą stabilumo, kontrolės ir žaismingumo derinį, todėl snieglentininkams suteikia puikią patirtį, nepriklausomai nuo jų važiavimo stiliaus ar kalno sąlygų.

directional twin shape

Directional twin snieglentės iš geriausių prekės ženklų

Mūsų gausioje kolekcijoje snieglentės rasite kryptingų dviviečių snieglenčių formų iš geriausių prekių ženklų, pvz. Bataleon, Jones, , " Lib-Tech", Roxy, Arbor, Burton, Nidecker, Rome, Capita ir Gnu. Kiekvienas prekės ženklas turi savo požiūrį į snieglentės konstravimą ir tam tikras formas. Kuri iš jų yra kryptinė dvivietė snieglentė? Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Ar norėtumėte gauti daugiau informacijos, ar verčiau pamatyti kryptinį dvikovinį snieglentininką snieglentės realiame gyvenime? Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Ar tiksliai žinote, kokios snieglentės ieškote? Tada pažvelkite į mūsų snieglentės moterų ir vyrų snieglentes ir pažiūrėkite, ar jų sąraše nėra jūsų mėgstamos directional twin snieglentės.

directional twin shape snowboards

Pirkite Directional Twin snieglentę internetu

Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę, kurioje lengvai įsigysite kryptinės twin formos snieglentę! Šios universalios lentos puikiai tinka visų lygių snieglentininkams, nesvarbu, ar esate laisvojo stiliaus fanatikas, ar norite ištyrinėti visą kalną. Dėl simetriškos formos ir išlinkimo mūsų kryptinės dvivietės snieglentės puikiai suderina laisvojo stiliaus malonumą ir visų kalnų savybes.

Mūsų kolekciją sudaro geriausi prekių ženklai ir modeliai, kruopščiai atrinkti dėl kokybės ir našumo. Pateikiame išsamius gaminių aprašymus ir nuotraukas, todėl prieš pasirinkdami galite išsamiai apžiūrėti kiekvieną lentą.

Įsigykite iš mūsų kryptinės twin formos snieglentę ir pasinaudokite greitu ir patikimu pristatymu. Mūsų ekspertų komanda pasirengusi padėti jums visais klausimais, kad galėtumėte rasti tobulą lentą, atitinkančią jūsų važiavimo stilių ir poreikius. Pradėkite savo snieglenčių nuotykius šiandien ir lengvai užsisakykite internetu!