XION

Viskas apie XION apsaugą

Kartą du olandų kaskadininkai moksliniame žurnale perskaitė straipsnį apie naują "išmanųjį" polimerą, pavadintą D3O®. Jie iš karto įžvelgė galimybę pakeisti esamas standžias ir gremėzdiškas apsaugas nuo smūgių žemo profilio lanksčiu sprendimu. Jie pavadino lėktuvą, kad susipažintų su šį išradimą sukūrusia bendrove. Dabar tai jau istorija, tačiau taip prasidėjo jų kelionė, kuri dabar vadinasi XION Protection.

xion protective wear

XION Apsauginė įranga

Po kelerių metų bandymų ir tobulinimo gimė XION® Protective Gear prekės ženklas. Projektavimo proceso metu XION sulaukė didžiulio palaikymo iš kolegų kaskadininkų ir sportininkų. Įmonės istorijoje jie taip pat buvo pirmieji, kurie dėvėjo apsauginius apatinius drabužius ir skleidė žinią apie naują ir revoliucinį gaminį.

Daugelis kaskadininkų taip pat užsiima (ekstremaliu) sportu. Todėl naujojo prekės ženklo XION ProtectiveWear istorija pasisuko tokia linkme, kokios nesitikėjo ir patys įkūrėjai. Jie sulaukė sportininkų iš viso pasaulio prašymų tiekti įrangą ir jiems.
Simonas: "Žiemos sporto rinka" mums staiga tapo karščiausia rinka. Apsauga visada yra antraeilis dalykas, palyginti su tuo, ką žmonės daro. Jie privalo ją dėvėti, bet nori to nedaryti. Taigi, jei ji yra patogi, nepastebite, kad ją dėvite, ir ji nevaržo jūsų judesių, dauguma žmonių yra labai patenkinti. Mums pavyko, ir dabar daugelis sportininkų renkasi XION Protective Wear®."

Snieglentė apsauga su D30 iš XION

Snieglentė apsaugos gaminiai iš XION yra varomi ir apsaugomi naudojant novatorišką D3O apsaugos nuo smūgių technologiją. D3O yra smūgius sugeriančių "išmaniųjų medžiagų" kūrimo pradininkė. Jos yra išskirtinės, nes užtikrina aukščiausią apsaugą, kartu išlaikant optimalų lankstumą.

xion protectie

XION Kompanija "Protection" buvo viena pirmųjų, pritaikiusių patentuotą D3O technologiją slidinėjimo ir snieglenčių apsaugos drabužiams. Šis ankstyvasis bendradarbiavimas labai prisidėjo prie inovatyvių apatinių drabužių, pagrįstų ir mokslu, ir praktine patirtimi, kūrimo.

Kaip veikia D3O XION

Niekas taip gerai neapsaugo kaip D3O®, kuris užtikrina ploniausią ir pažangiausią apsaugą nuo smūgių. Todėl idealiai tinka snieglentininkams ir slidininkams.

D3O® medžiagos realizuojamos derinant pažangią polimerų chemiją ir pažangų dizainą. Medžiagos yra minkštos ir lanksčios, tačiau nesumažina komforto. Palyginti su standartinėmis putplasčio medžiagomis, jos kitaip reaguoja veikiant jėgai.

D3O® sugeria ir išsklaido smūgio energiją. Dėl to sumažėja kūnui perduodamos jėgos kiekis ir apsaugotose vietose patiriama mažiau žalingų sužalojimų, kurie gali atsirasti nukritus važiuojant snieglente.

XION Snieglentė apsauga

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar turite ilgametę patirtį, gera snieglentės apsauga yra būtina. XION Apsaugos yra labai populiarios tarp aistringų snieglentininkų ir slidininkų. Viena svarbiausių priežasčių, kodėl jie renkasi XION apsaugą, yra ta, kad ji vos matoma po snieglentės ir slidinėjimo apranga. Taip yra dėl išmaniosios medžiagos D3O. Medžiaga yra maloni ir elastinga, ji prisitaiko prie jūsų kūno linijų.

XION Pirkite apsauginę aprangą internetu

Ieškote geros snieglenčių apsaugos? Apsilankykite snieglentės.lt. Turime didelę XION Apsauginių drabužių snieglenčių apsaugos kolekciją. Nuo smūginių šortų iki nugaros apsaugos. Užsisakykite internetu arba apsilankykite mūsų parduotuvėje XION.

xion protective wear