Yes Snieglentės

yes snowboards

Yes pirkti snieglentę

Yes Snieglentės - tai prekės ženklas, žinomas dėl savo novatoriškų ir aukštos kokybės snieglentės. Šį prekės ženklą 1995 m. įkūrė profesionalus snieglentininkas Romain De Marchi ir nuo to laiko Yes Snowboards tapo vienu iš pirmaujančių prekių ženklų snieglentės.

Yes snieglentės kiekvienam lygiui

Yes Snowboards siūlo platų snieglentės asortimentą tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems raiteliams. Jie turi lentų, tinkančių visų tipų vietovėms - nuo pūdymo iki sutvarkytų šlaitų. Be to, Yes "Snowboards" taip pat siūlo platų surišimų, batų ir kitų priedų pasirinkimą, kad snieglenčių sporto patirtis būtų dar geresnė.

yes snowboard

Patvarus Yes snieglentės

Vienas iš dalykų, dėl kurių garsėja Yes Snowboards, yra jų dėmesys tvarumui. Gamindami savo lentas jie naudoja ekologiškas medžiagas, pavyzdžiui, bambuką ir perdirbtą plastiką, taip pat vykdo senų lentų perdirbimo ir pakartotinio naudojimo programą. Dėl to Yes Snowboards yra prekės ženklas, kuris ne tik siūlo aukštos kokybės gaminius, bet ir rūpinasi aplinka.

Yes Be to, "Snowboards" glaudžiai bendradarbiauja su profesionaliais snieglentininkais, kad galėtų kurti ir tobulinti savo gaminius. Jie turi geriausių raitelių komandą, įskaitant patį Romainą De Marchi, kurie aktyviai dalyvauja kuriant ir tobulinant naujas lentas. Taip užtikrinama, kad Yes Snowboards visuomet žengia koja kojon su naujausiomis snieglenčių sporto pasaulio tendencijomis ir pokyčiais ir kad jie visuomet gali pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančius gaminius.

yes snowboards

Bendradarbiaudami su savo profesionalios komandos raiteliais, Yes Snowboards taip pat sukūrė keletą unikalių technologijų, pavyzdžiui, "Banana Tech" išlenkimo profilius, kurie užtikrina, kad lentos būtų glotnios ir lengvai valdomos, ir "Carbon Ops" konstrukciją, kuri užtikrina, kad lentos būtų ir standžios, ir lanksčios. Tai užtikrina, kad Yes Snowboards gali pasiūlyti gaminius, atitinkančius ir pradedančiųjų, ir pažengusiųjų snieglentininkų poreikius.

Yes Snowboards" yra novatoriškais ir ilgaamžiais gaminiais garsėjantis prekės ženklas, glaudžiai bendradarbiaujantis su profesionaliais snieglentininkais, kad sukurtų geriausias lentas. Jei ieškote aukščiausios kokybės snieglentės, " Yes Snowboards" neabejotinai yra prekės ženklas, į kurį verta atsižvelgti.

Yes Pirkite snieglentes internetu iš "Snowboards".lt

Ar jūsų pasirinkimas krito ant naujos Yes snieglentės? Tuomet atėjote į tinkamą vietą "Snowboards" parduotuvėje.lt! Mūsų gausioje kolekcijoje snieglentės rasite geriausius Yes modelius. Ar žinote, kuris modelis ir ilgis jums tinka? Tada greitai ir saugiai užsisakykite ją internetu. Pageidaujate pamatyti Yes lentas gyvai arba reikia daugiau patarimų? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje. Mūsų parduotuvę lengva pasiekti, o automobilį galite pasistatyti nemokamai.