Smith

Smith Optika: inovatyvių akinių ir šalmų istorija

Smith yra aukštos kokybės akinių, šalmų ir aksesuarų, kurie praplečia stiliaus, technologijų ir našumo ribas, sinonimas. Šiame straipsnyje supažindiname jus su įdomia šios pirmaujančios bendrovės istorija ir sužinokite, kodėl Smith yra mėgstamiausias žiemos sporto entuziastų ir nuotykių ieškotojų pasirinkimas visame pasaulyje.

smith

Įmonės kilmė ir įkūrimas Smith

Smith Optics istorija prasidėjo 1965 m. Saulės slėnyje, Aidaho valstijoje, kai daktaras Bobas Smith, odontologas ir slidinėjimo entuziastas, sumanė sukurti naujoviškus akinius, kurie pranoktų sportininkų ir nuotykių ieškotojų poreikius. Nusivylęs nuolatiniu akinių rūkimu slidinėjant, daktaras Smith panaudojo putas, klijus ir ventiliacines angas, kad sukurtų dvigubą lęšių oro cirkuliacijos sistemą, kuri sumažino kondensaciją ir pagerino slidininkų regėjimą. Ši naujovė padėjo pagrindą kultiniams Smith slidinėjimo akiniams.

Įsipareigojimas diegti naujoves nuo Smith

Smith visada siekė naujovių ir pažangos. Nuolat įsiklausydamas į sportininkų poreikius ir investuodamas į pažangiausias technologijas, šis prekės ženklas pasiekė nemažai reikšmingų laimėjimų. 1979 m. jie pristatė pirmąjį reguliuojamos ventiliacijos šalmą slidininkams ir snieglentininkams, kuris iš esmės pakeitė galvos apsaugą. 1983 m. jie pristatė pirmuosius savaime tamsėjančius akinių lęšius, leidžiančius sportininkams prisitaikyti prie skirtingų apšvietimo sąlygų nekeičiant akinių.

smith

Tvarumas ir atsakomybė

Be naujovių, Smith Optics yra įsipareigojusi siekti tvarumo ir socialinės atsakomybės. Jie stengiasi gaminti gaminius, kurie ilgai tarnauja ir daro mažesnį poveikį aplinkai. Prekės ženklas naudoja biologiškai skaidžias medžiagas ir mažina anglies dvideginio pėdsaką optimizuodamas gamybos procesus. Be to, Smith Optics remia vietos bendruomenes ir organizacijas, siekiančias išsaugoti gamtą.

Smith Optics šiandien

Šiandien " Smith Optics" ir toliau pirmauja lauko gamyboje, siūlydama platų gaminių asortimentą, įskaitant slidinėjimo akinius, akinius nuo saulės, šalmus ir aksesuarus. Kiekvieną gaminį lemia inovacijos, funkcionalumas ir stilius. Prekės ženklas ir toliau bendradarbiauja su profesionaliais sportininkais kurdamas ir bandydamas gaminius, atitinkančius ekstremalių sąlygų ir intensyvių rezultatų reikalavimus.

Išvada

Smith Optics turi turtingą inovacijų ir atsidavimo teikti aukštos kokybės akinius, šalmus ir aksesuarus sportininkams ir nuotykių ieškotojams visame pasaulyje istoriją. Viskas prasidėjo nuo daktaro Bobo Smith vizijos ir išaugo į visame pasaulyje pripažintą prekės ženklą, kuris yra kokybės, technologijų ir stiliaus sinonimas. Nesvarbu, ar esate slidinėjimo trasose, vandenyje, ar dykumoje, Smith Optics yra čia, kad suteiktų jums geriausią įmanomą įrangą, kad galėtumėte drąsiai siekti savo aistros ir tyrinėti pasaulį.