Union susiejimai

Union Pirkti sąsajas

Ieškote gražaus Union įrišimų rinkinio? Tuomet patekote į tinkamą vietą svetainėje Snowboards.lt! Mūsų kolekcijoje rasite gražiausių ir naujausių spalvų naujų Union surišimų tiek vyrams, tiek moterims. Ar jau žinote, kuris Union surišimas tinka jūsų važiavimo stiliui arba puikiai dera prie jūsų snieglentės? Tuomet pažvelkite į naujausius Union surišimus.

Union surišimo istorija

Union Bendrovė "Binding Company" yra pasaulinė snieglenčių surišimų gamybos ir kūrimo lyderė. Vis daugiau snieglentininkų visame pasaulyje pasitiki Union labiau nei bet kuriuo kitu šiuo metu rinkoje esančiu surišimo prekės ženklu. Bendrovėje Union viskas priklauso nuo susitelkimo ir atsidavimo. Šūkis "Stronger" reiškia ne tik gaminį - jis atspindi visus įmonės aspektus.

Union Įmonę "Bindings" 2005 m. Sietle, Vašingtono valstijoje, įkūrė Martino Fumagalli ir George'as Kleckneris. Turėdami daug patirties, įgytos dirbant ankstesniuose darbuose įmonėse "Northwave" irDrake, jie pajuto, kad snieglenčių rinkoje atėjo laikas sukurti šviežią ir naują snieglenčių surišimų prekės ženklą. Jie įsiveržė į snieglenčių sporto sceną su itin patvariais ir tvirtais snieglenčių surišimo diržais. Iki šios dienos įmonė išlieka nepriklausoma ir priklauso Union surišimams atsidavusiems darbuotojams.

union snowboard bindingen

Kokio dydžio Union surišimo priemonių man reikia?

Prieš užsisakant naujus Union surišimus, svarbu nustatyti tinkamą dydį. Pirmiausia atidžiai pažvelkite į savo snieglentės bato nurodytą dydį. Vyriškų modelių dydžiai būna S, M ir L. S dydis yra 37-41, o M - 40-43. L dydis yra didžiausias dydis ir yra nuo 43 iki didesnio.

Moterims skirtų Union surišimų dydžiai šiek tiek skiriasi. S dydis yra nuo 34-37, o M dydis - nuo 41.

Visus Union surišimus galima puikiai priderinti prie bato. Galimybės yra neribotos, todėl snieglenčių batus visada galėsite išcentruoti savo surišime.

Union surišimo privalumai

Union surišimai turi daugybę privalumų, kurie būtini tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems snieglentininkams. Šie surišimai garsėja puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir patogumu, todėl yra mėgstamiausias visų lygių snieglentininkų pasirinkimas.
Vienas iš pagrindinių Union surišimų privalumų yra jų ilgaamžiškumas ir kokybė. Jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir naudojant pažangias technologijas, todėl surišimai atlaiko atšiaurias snieglenčių sporto sąlygas ir ilgai tarnauja.
Be to, Union surišimai tiksliai ir jautriai priglunda. Įvairios reguliavimo galimybės leidžia pritaikyti surišimus pagal savo pageidavimus ir stilių, todėl galite visiškai valdyti savo snieglentę. Dėl tikslaus prigludimo judesiai perduodami akimirksniu, todėl galėsite be vargo vairuoti, karveliuoti ir atlikti triukus.
Union surišimai taip pat pasižymi ypatingu komfortu. Ergonomiškai suprojektuoti dirželiai ir amortizacijos sistemos suteikia malonią važiavimo patirtį net ir ilgomis dienomis ant kalno. Galite pasikliauti tuo, kad jūsų kojos bus gerai palaikomos, o bet kokie smūgiai amortizuojami.

Galiausiai, Union surišimai yra įvairių modelių ir stilių, todėl galite išsirinkti sau tinkantį surišimą. Nesvarbu, ar esate freestyleris, freerideris, ar "all-mountain" snieglentininkas, Union surišimas atitiks jūsų poreikius ir padės jums maksimaliai išnaudoti snieglenčių sporto galimybes.

snowboard bindingen union

Kodėl Union surišimai tokie populiarūs?

Beveik visi į Union surišimus įmontuoti komponentai gaminami įmonėje. Tai reiškia, kad šiuose surišimuose įdiegtų technologijų nerasite niekur kitur. Union žinoma kaip patvari įmonė, gaminanti kokybišką įrangą, kuri veikia net ir sunkiomis sąlygomis, tačiau nenusileidžia patogumui. Per daugelį metų Union sukūrė keletą naujų medžiagų, tokių kaip ekstruzinis aliuminis, įpurškiamas magnis ar apdirbtas Coring™. Dėl to Union surišimo priemonės yra lengvesnės, jautresnės ir patvaresnės nei kitos rinkoje esančios surišimo priemonės. Forged Carbon taip pat praplečia stiprumo ir svorio ribas.

Populiariausi snieglenčių Union surišimai

Populiariausi Union surišimų modeliai dažnai apibrėžiami pagal jų universalumą, našumą ir pritaikomumą skirtingiems važiavimo stiliams. Vienas populiariausių modelių yra Union Force surišimas. Dėl savo patvarumo, jautraus prigludimo ir puikios amortizacijos "Force" yra mėgstamas tiek pradedančiųjų, tiek patyrusių snieglentininkų. Šis surišimas užtikrina patikimą veikimą įvairiose vietovėse ir tinka laisvojo stiliaus, freeride ir all-mountain slidininkams.

Kitas populiarus modelis - Union Atlas surišimas. Šis surišimas garsėja savo standumu ir reakcija, todėl idealiai tinka agresyviam karvingui ir greitiems nusileidimams. Atlas" taip pat pakankamai amortizuoja smūgius, todėl užtikrina sklandų važiavimą nelygiu paviršiumi.

Laisvojo stiliaus entuziastams labai patinka Union Contact surišimas. Dėl savo nedidelio svorio ir lanksčios konstrukcijos "Contact" idealiai tinka triukams ir šuoliams parke atlikti. Minimalus kontaktas su lenta užtikrina tiesioginį ir natūralų lentos pojūtį.

Galiausiai, Union Strata surišimas yra populiarus tarp snieglentininkų, kurie renkasi surišimą, tinkantį ir laisvajam stiliui, ir freeridui. Dėl reguliuojamo lankstumo ir patogaus tvirtinimo "Strata" užtikrina universalumą ir kontrolę įvairiomis sąlygomis.

Šie modeliai - tai tik keli populiarių Union surišimų pavyzdžiai. Kiekvienas surišimas pasižymi unikaliomis savybėmis, kad atitiktų skirtingus važiavimo stilius ir pageidavimus. Prieš renkantis rekomenduojama apsvarstyti, kokios savybės geriausiai atitinka jūsų snieglenčių sporto patirtį. Naudodami Union surišimus galite pasikliauti aukštos kokybės veikimu ir puikia važiavimo patirtimi, nesvarbu, kurį modelį pasirinksite.

Union Užsisakykite surišimo priemones internetu iš "Snowboards".lt

Jau tiksliai žinote, kokie Union surišimai jums labiausiai tinka? Tuomet saugiai ir greitai užsisakykite juos "Snowboards".lt. Mes greitai ir nemokamai pristatysime Union surišimus į jūsų namus. Jums reikia daugiau informacijos arba norite sužinoti, kuris modelis jums labiausiai tinka? O gal tiesiog norite pamatyti surišimus gyvai? Tuomet užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mūsų parduotuvę lengva pasiekti. O automobilį galite pasistatyti nemokamai.

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių surišimo priemonių kolekciją

union snowboard bindingen