Rome susiejimai

Rome Pirkti rišiklius

Ieškote naujo Rome surišimų komplekto? Tuomet patekote į tinkamą vietą svetainėje Snowboards.lt. Be aukščiausios klasės snieglenčių surišimų, jie taip pat turi Rome snieglentės. Snieglentė surišimai yra svarbiausia grandis tarp jūsų ir jūsų snieglentės. Rome tai supranta kaip niekas kitas, todėl naudoja geriausias medžiagas, derinamas su begalinėmis reguliavimo galimybėmis. Tinkami Rome snieglentės surišimai, tinkamai pritaikyti prie jūsų batų, pagerina jūsų gebėjimą valdyti lentą ir leidžia važiuoti daug patogiau.

Rome snowboard bindingen

Rome surišimai su dirželiais

Rome surišimai tiki, kad klasikiniai dirželiai yra teisingas pasirinkimas, nesvarbu, kokio tipo raitelis esate. Tai išbandyta ir patikima technologija, kurią Rome ir jų raitelių komanda tobulino daugiau nei dešimtmetį. Nors ir ne taip pastebimai, kaip snieglenčių batų atveju, kiekvienas Rome surišimas turi savo lankstumo laipsnį. Taip yra dėl medžiagų, naudojamų bazinei plokštei, aukštai nugarėlei ir dirželiui. Tai išskiria Rome surišimus iš kitų.

Kiekvienam stiliui tinkami Rome snieglenčių surišimo diržai

Tvirtesni Rome surišimai, tokie kaip Rome Black Label ir visiškai nauji Rome Cleaver, pasižymi maksimalia reakcija. Taip yra dėl to, kad naudojamos standžios, bet lengvos medžiagos. Dėl to energija perduodama tiesiai į lentos kraštus. Pavyzdžiui, šių dviejų surišimų aukštasis užpakalis ir bazinė plokštelė pagaminti iš anglies, sustiprintos nailonu. Jei norite važiuoti didelėmis linijomis šlaituose arba šokinėti dideliais kickeriais, tikrai įvertinsite šių Rome surišimų standumą.

Rome Vidutinio lankstumo surišimai, tokie kaip Rome D.O.D. ir 390 Bos ir Crux, yra atlaidesni. Padarę klaidą būsite rečiau baudžiami. Be to, su šiais surišimais lengviau pakoreguoti savo triuką, kai norite stilizuoti kokį nors railą ar šuolį.

Ar esate labiau all-mountain dviratininkas? Tuomet labai tinka Rome surišimas su vidutinio lankstumo raiščiu. Pagalvokite apie populiarius Rome katana ir Vice.

Kodėl Rome surišimai tokie populiarūs?

Rome surišimai turi du kulno kaušelio dizaino variantus, kurie išlenkti per visą surišimo šoną pagal sistemą, vadinamą Rome Underwrap.

Lynai su "Fullwrap" apvyniojimu

Fullwrap - tai klasikinis simetriškas Rome. Jame pirmenybė teikiama galios perdavimui ir užtikrinama maksimali atrama agresyviam snieglentininkui.

Įranga su "AsymWrap" apvyniojimu

AsymRwap - tai naujoviška konstrukcija, kurios viena pusė yra trumpesnė. Tai suteikia "laisvesnę", į čiuožimą slidėmis panašią važiavimo patirtį.

Didžiausias sukibimas su surišimu dėl "AuxTec®" dirželių

Rome surišimo priemonės taip pat išsiskiria iš kitų - tai dirželiai. AuxTec® dirželiai - tai ilgų metų tobulinimo ir naujo surišimo komponentų veikimo permąstymo rezultatas. Taip Rome siekia pagerinti sukibimą ir ilgaamžiškumą. AuxeTec raštai - tai geometriniai raštai, kurie tempiami sustorėja statmenai. Įsivaizduokite tai kaip mažyčių vyrių tinklą, kurie atsidaro ir išsiplečia, kai spaudžiama. Taip sukuriamas tiesesnis ryšys su snieglentės batu. Geresnis spaudimo paskirstymas visame paviršiuje ir ergonomiška forma reiškia geresnį bendrą ryšį. Vienos dalies ir vienos medžiagos konstrukcija taip pat reiškia didesnį patvarumą, kad ir kokios būtų sąlygos.

Rome bindingen

Rome Pirkite surišimus internetu iš "Snowboards".lt

Jau tiksliai žinote, kokie Rome surišimai jums puikiai tiks? Tuomet lengvai ir greitai užsisakykite juos "Snowboards".lt. Ar norėtumėte pamatyti surišimus gyvai, ar jums reikia daugiau patarimų? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje ir apžiūrėkite naują Rome surišimų kolekciją!