Rome

Sveiki atvykę į Rome SDS pasaulį

Rome SDS (Snieglentė Design Syndicate) 2001 m. įkūrė Joshas Reedas ir Paulas Maravetzas Voterberyje, VT. Abu vyrai anksčiau dirbo Burton Snowboards rinkodaros ir gaminių dizaino skyriuose. Kartu jie manė, kad snieglenčių pramonė išleidžia per daug vidutiniškų gaminių, kuriems skiriami dideli rinkodaros biudžetai.

Tai paskatino juos įkurti savo įmonę (Rome SDS) ir sutelkti dėmesį į aukščiausios kokybės produktų kūrimą, o ne į įprastą rinkodarą. Skirtingai nei kiti prekių ženklai, Rome nepriklauso slidinėjimo bendrovei. Jie orientuojasi tik į snieglenčių sportą ir palaiko personažus, kurie snieglenčių sportą daro tokį, koks jis yra šiandien.

Rome gamina viską, ko reikia ant kalno, nuo Rome snieglentės, Rome snieglenčių Rome surišimo priemonių iki pilnos viršutinės aprangos ir drabužių. Nuo pat pirmos dienos pokalbiai apie snieglentės ir snieglentes yra esminis Rome SDS aspektas, nuolatinis pokalbis, padedantis Rome augti kaip prekės ženklui, yra Sindikatas, kurį jie atstovauja, prisijunkite prie jo!

Rome snowboard materiaal

Rome užsisakant prekes internetu iš "Snowboards".lt

Kaip gerai, kad ieškote straipsnių apie snieglentes iš Rome. Snowboards.lt snieglenčių sporto Rome straipsnių radote tinkamoje vietoje. Užsisakykite internetu saugiai ir greitai. Ar norėtumėte visą Rome kolekciją pamatyti asmeniškai? Tuomet užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mūsų parduotuvę lengva pasiekti, o priešais duris yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.