"Pro-Tec" šalmai

Pro-tech snowboardhelm

Viskas apie "Pro-Tech" snieglenčių šalmus

Ieškote naujo snieglenčių šalmo? Tuomet patekote į tinkamą vietą snieglentėse.lt. Svarstote apie "Pro-Tec" snieglenčių šalmą? Tada greitai skaitykite toliau! "Pro-Tec" yra gerai žinomas prekės ženklas snieglenčių apsaugos pasaulyje. Jau daugiau kaip 40 metų "Pro-Tec" gamina aukštos kokybės snieglenčių šalmus vyrams ir moterims. Visi "Pro-Tec" snieglenčių šalmai sukurti taip, kad slidininkai būtų saugūs ir apsaugoti pramogaudami slidinėjimo trasose ir už jų ribų bei parke.

pro-tec snowboard helm

Pro-Tec šalmai užtikrina maksimalią apsaugą ir komfortą.

Protec snieglenčių šalmai gaminami iš įvairių medžiagų, turinčių saugos elementų, įskaitant EPS putų įdėklus ir ABS išorinius kiautus. Šie du sluoksniai puikiai apsaugo nuo smūgių ir atsitrenkimų. Be to, visi "Prot-tec" šalmai sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią ventiliaciją. Dėl to lenktynininkai kalnuose išlieka vėsūs ir patogūs.

"Pro-Tec" snieglenčių šalmai išsiskiria skirtingais stiliais. Nuo klasikinio "skate" stiliaus iki elegantiško ir modernaus dizaino.

Kodėl verta rinktis "Pro-Tec" snieglenčių šalmus

Vienas iš pagrindinių "Pro-Tec" šalmų privalumų yra jų įsipareigojimas laikytis tvarumo principo. "Pro-Tec" yra "Sustainable Apparel Coalition" narė ir savo snieglenčių šalmų gamyboje daugiausia naudoja ekologiškas medžiagas, pavyzdžiui, perdirbtą plastiką, organinę medvilnę ir kt.

"Pro-Tec" snieglenčių šalmai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina saugumą ir apsaugą ant kalno. Šiais aukštos kokybės snieglenčių šalmais "Pro-Tec" siūlo įrangą, kurios jiems reikia, kad galėtų saugiai ir patogiai mėgautis ilga diena ant kalno.

pro-tec helmen

Pirkite "Pro-Tec" snieglenčių šalmą internetu

Gerai, kad ieškodami naujo "Pro-Tec" snieglenčių šalmo radote mus. Ar tiksliai žinote, kokio dydžio ir modelio norite? Tada saugiai ir greitai užsisakykite "Pro-Tec" šalmą internetu mūsų internetinėje parduotuvėje. Ar norėtumėte šalmus pamatyti arba pasimatuoti gyvai? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę.

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių šalmų kolekciją.