Picture snieglenčių apranga

Picture Snieglenčių dėvėjimas.... taip pat slidininkams ;-)

Picture Organic Clothing gimė 2008 m., ją įkūrė trys draugai, kurie norėjo gaminti geriausius snieglenčių drabužius kuo ekologiškesniu būdu. Pirmaisiais metais šis prancūzų žiemos sporto prekių ženklas gamino snieglenčių striukes ir kelnes iš perdirbtų PET butelių. Be to, prekės ženklas naudoja ekologiškai užaugintą medvilnę ir perdirbtą poliesterį. Tuo tarpu Pictureslidinėjimo ir snieglenčių apranga tapo nepakeičiama. Snieglenčių striukes ir snieglenčių kelnes atpažinsite iš spalvų derinių ir blokų.

picture snowboardkleding

Išskirtiniai snieglenčių drabužiai iš Picture skiwear

Picture Be ekologiškų gamybos metodų,ekologiški drabužiai garsėja ir išskirtiniais snieglenčių drabužiais. Jų kolekcijai būdingi įvairūs spalvų deriniai. Be to, jie gamina tinkamus drabužius kiekvieno tipo raiteliui. Pavyzdžiui, jie turi " Expedition" seriją, skirtą aktyviam freerideriui, ir " Friendly" kolekciją, skirtą freestyleriui. Adventure kolekcijos striukės taip pat puikiai tinka ne tik žiemos sportui, bet ir žiemos drabužiams. Visų slidinėjimo striukių ir slidinėjimo kelnių iš Picture minimalus vandens stulpelio ir oro pralaidumo koeficientas yra 10 000. Expedition linija yra techniškiausia. Striukės ir kelnės pasižymi didesniu vandens stulpeliu ir pralaidumu orui.

Slidinėjimo striukės ir kelnės iš Picturen turi įvairiausių techninių savybių, pavyzdžiui, sniego gaudykles, patogias užtrauktuku užsegamas kišenes garso aparatūrai ar telefonui. Slidinėjimo akinių laikymo galimybės ir daug daugiau. Maloni detalė yra ta, kad Picture striukės ir kelnių pamušalas yra pagamintas iš perdirbtos kitų prekių ženklų drabužių medžiagos. Kitų prekių ženklų atliekų likučių galite rasti Picture striukės ar kelnių vidinėje pusėje. Kaip tai šaunu?

Picture Naikuon ir Zephir striukė

Naikoon ir Zephir striukės yra vienos populiariausių slidinėjimo ir snieglenčių striukių Picture Organic Clothing kolekcijoje. Abiejų striukių apvalkalas pagamintas iš biologinės kilmės hardshell. Ši medžiaga pagaminta iš perdirbtų cukranendrių atliekų, kurios paverčiamos biologiniu poliesteriu. Be to, jos yra itin atsparios vandeniui ir itin tinka aistringiems žiemos sporto entuziastams iš mūsų.

Nesvarbu, ar esate snieglentininkas, ar slidininkas. Visada galite rasti puikią striukę ir kelnes nuostabiame žiemos sporto drabužių prekės ženkle Picture Organic Clothing.

Picture snowboard kleding

Picture Sujungti snieglenčių kelnes su striuke

Be įvairiausių techninių savybių, taip pat galite prie striukės pritvirtinti snieglenčių kelnes. Taip snieglentės kostiumas geriau išsilaiko savo vietoje, pavyzdžiui, kritimo atveju. Be to, kelnes ir striukes galite derinti be galo. Prekės ženklas siūlo tiek daug spalvų ir stilių, kad beveik negalėsite išsirinkti.

Picture Snieglenčių apranga yra patvari ir aukštos kokybės

Visos Picture slidinėjimo aprangoje naudojamos medžiagos yra beveik ekologiškos. Pavyzdžiui, 65 % naudojamos medvilnės yra ekologiška. 67 % naudojamo poliesterio gaunama iš perdirbtų PET butelių, o 100 % naudojamos vilnos ir odos sudėtyje nėra jokių kenksmingų chemikalų ar medžiagų. Be to, ji gaunama iš tiekėjų, kurie su gyvūnais elgiasi humaniškai.

Visos šios pagrindinės vertybės nė kiek nemenkina jų snieglenčių aprangos ir medžiagų kokybės. Pavyzdžiui, visų lauko snieglenčių kelnių ir striukių minimalus vandens stulpelio dydis yra 10 000 mm, o pralaidumas orui - 10 000. Taip pat išbandykite mūsų parduotuvėje esančias vilnones liemenes ir kitus dažniausiai naudojamų spalvų drabužius, pavyzdžiui, rudos, mėlynos, juodos ir pilkos.

Skalbkite Picture snieglenčių aprangą

Dabar, kai išsirinkote snieglentės aprangą iš Picture, žinoma, taip pat norite tinkamai prižiūrėti aprangą ekologišku būdu. Žinoma, kad galite! Mes siūlome Holmenkol biologiškai suyrančių skalbimo priemonių ir net purškiklį, kad jūsų snieglentės apranga vėl taptų visiškai atspari vandeniui.

  • Holmenkol Natūralus įrodymas
  • Holmenkol Tekstilės skalbimas

Peržiūrėkite visą mūsų naują snieglenčių aprangos ir slidinėjimo striukių kolekciją čia ir užsisakykite internetu su nemokamu pristatymu nuo 39,95 €. Vis dar turite klausimų? Nedvejodami juos užduokite arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę Oldenzaalyje. Lengvas privažiavimas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė priešais duris.

snowboardkleding picture