Nitro

Nitro snieglentės

Sveiki atvykę į Nitro

Nitro yra pirmaujantis snieglenčių prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 30 metų gamina snieglentės, gaminantis aukštos kokybės snieglenčių batus ir surišimus. Nitro 1990 m. įkūrė profesionalus snieglentininkas Thomas Delago iš Austrijos. Vėliau Nitro tapo vienu iš populiariausių snieglenčių prekės ženklų snieglenčių pramonėje.

Nitro yra žinomas dėl savo novatoriškų sprendimų ir išskirtinių gaminių savybių. Nitro sudaro profesionalių snieglentininkų ir dizainerių komanda, kuri kartu kuria snieglenčių gaminius, pritaikytus konkretiems visų lygių snieglentininkų - nuo pradedančiųjų iki ekspertų - poreikiams. Nitro siūlo platų snieglentės, įskaitant all-mountain, freestyle, freeride ir split lentas, skirtų kiekvienam važiavimo stiliui, asortimentą.

Nitro tai daugiau nei snieglenčių prekės ženklas. Nitro - tai aistringų snieglentininkų bendruomenė, norinti praplėsti ant kalno įmanomų galimybių ribas. Nitro taip pat remia profesionalių snieglentininkų iš viso pasaulio komandą, kuri atstovauja prekės ženklui varžybose, renginiuose ir žiniasklaidoje. Be to, Nitro organizuoja daugybę renginių ir varžybų. Trumpai apžvelkite visą mūsų kolekciją Nitro snieglentės, Nitro surišimus ir Nitro snieglenčių batus

Nitro yra tvarus snieglenčių prekės ženklas

Snieglenčių sporto poveikis aplinkai yra gerai žinomas Nitro. Todėl Nitro yra įsipareigojęs laikytis tvarumo principo, kuris juos išskiria iš konkurentų. Pavyzdžiui, Nitro ėmėsi priemonių, kad sumažintų savo ekologinį pėdsaką. Nitro stengiasi savo gaminiuose naudoti kuo daugiau ekologiškų medžiagų ir bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip POW, Protect Our Winters.

nitro

Nitro Pirkite snieglentes internetu.lt

Ieškote prekių iš Nitro? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą: Snieglentės.lt. Mūsų kolekcijoje rasite gražiausius ir geriausius modelius iš Nitro. Ar tiksliai žinote, kokio modelio, ilgio ar dydžio jums reikia? Tada greitai ir saugiai užsisakykite jį internetu. Reikia daugiau informacijos arba norite pamatyti Nitro kolekciją gyvai? Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.

Nitro