Never Summer snieglentės

Never Summer "Snowboards" yra novatoriškas snieglenčių pramonės prekės ženklas. Įmonė buvo įkurta 1991 m. ir nuo to laiko užsitarnavo gerą reputaciją, kai kalbama apie aukščiausios kokybės snieglentės.

Istorija Never Summer snieglentės

Never Summer Snowboards istorija prasidėjo 1983 m., kai Timas Canaday ir Tracey Canaday Kolorado kalnuose įkūrė snieglenčių prekės ženklą. Du snieglenčių maniakai pradėjo gaminti snieglentės kaip pomėgį ir niekada nemanė, kad tai išaugs į sėkmingą snieglenčių prekės ženklą. Never Summer snieglentės pradėjo nedideliais kiekiais, iš pradžių gamindami tik po kelias snieglentės lentas per savaitę. Netrukus šių puikių lentų paklausa išaugo ir jie išplėtė gamybą. 1991 m. Never Summer snieglentės užpatentavo savo technologiją. Šią technologiją jie pavadino "Rocker Camber". Never Summer snieglentės dėka šios technologijos įgijo neregėto stabilumo ir kontrolės. Dėl to snieglentės tapo tinkama visų lygių snieglentininkams - nuo pradedančiųjų iki profesionalių snieglentininkų.

Vėlesniais metais Never Summer toliau tobulino savo snieglentės, naudodami naujas technologijas ir medžiagas. 1994 m. šis prekės ženklas pirmasis pristatė snieglentės su plieniniais kraštais, suteikiančiais daugiau kontrolės. 2001 m. jie pasiūlė visiškai naują šerdį, žinomą kaip "Carbon VXR Laminate". Tai suteikė Never Summer snieglentės beprecedentį standumą ir reakciją.

Nevers summer boards

Kuo Never Summer snieglentės yra unikalios?

Never Summer snieglentės unikalumą lemia atsidavimas, kokybė ir ilgaamžiškumas. Prekės ženklas naudoja tik geriausias medžiagas ir yra įsipareigojęs mažinti anglies dioksido pėdsaką. Pavyzdžiui, gamindami Never Summer snieglentės jie naudoja daug perdirbtų medžiagų ir medieną iš tvariai tvarkomų miškų.

Never Summer snieglentės Su "Rocker" ir "Camber

Ankstyvaisiais snieglenčių sporto metais beveik visi snieglentės turėjo "rocker" profilį. Tais laikais snieglenčių sportas iš esmės apsiribojo tik važinėjimu ant kalno ir bekele. Tuomet snieglentininkai dar nebuvo laukiami šlaituose. Kai slidinėjimo kurortuose buvo pradėta įsileisti snieglentininkus, snieglenčių gamintojai perėjo nuo "rocker" profilio prie profilio, kuris naudojamas slidėms gaminti. Kamberis leidžia labiau spausti sniegą, todėl išlaikote didesnę kontrolę važiuodami kietesniu paviršiumi. 2000-aisiais daugelis prekių ženklų grįžo į rinką su " Rocker" profili u snieglentės po to, kai daugelis snieglentininkų pasigedo žaismingo ir bangų pojūčio. Maždaug tuo metu Never Summer snieglentės įkūrėjai išnagrinėjo kiekvieno profilio privalumus ir trūkumus ir nusprendė sujungti abu profilius. 2009 m. Never Summer užpatentavo "Rocker and Camber" arba CRC (camber Rocker Camber), o 2010 m. rinkoje pasirodė pirmosios Never Summer lentos su šia technologija. Abiejų profilių sintezė suteikia abiejų pasaulių geriausius privalumus, užtikrina stabilumą ir žaismingumą. Camber pasižymi stabilumu važiuojant dideliu greičiu ir sukibimu posūkiuose. Savo ruožtu "Rocker" leidžia jums plaukioti purioje trasoje ir maloniai ir lengvai šokinėti parke.

Kuo revoliucingas Never Summer lentų "Triple Camber" profilis?

Nors tai nėra naujiena ir keli prekių ženklai vienoje snieglentėje derina "rocker" ir "camber", Never Summer snieglentės pakeitė šių skirtingų profilių derinimo būdą. Taip Never Summer sukūrė universaliausią visų laikų universalią kalnų snieglentę.

Never Summer snowboard kopen

Centrinė Camber zona

Dauguma prekių ženklų naudoja camber ir rocker derinį su dviem camber zonomis tiesiai po pėda, tačiau Never Summer snieglentės pridėjo trečią camber zoną centre. Dėl tokios konstrukcijos pagrindinis krašto sukibimas prasideda nuo lentos vidurio, todėl, perkeliant jėgą į pėdas, gaunamas maksimalus iškilimas. Ši centrinė išgaubimo zona taip pat sumažina rokerio posvyrį, todėl trigubo išgaubimo snieglentė tampa tiesi ir nuspėjama, o ne nervinga.

Po kojomis esančios išlenkimo zonos

Po kojomis esančios išgaubtumo zonos Never Summer snieglentės suteikia beprotiško stabilumo važiuojant dideliu greičiu. Kai svorį perkeliate ant pirštų pusės arba kulno pusės, camberis natūraliai nukreipia jus į posūkį. Kai lentą pastatysite ant šono, ji iš tikrųjų taip pat išliks ant šono, todėl jausitės užtikrintai.

Dvi nedidelės rokerio zonos

Dvi nedidelės rokerio zonos tarp išgaubtumo zonų suteikia reikiamą postūmį, kad išliktumėte ant sniego. Dėl šių papildomų "rocker" zonų Never Summer lentos taip pat yra žaismingesnės nei kiti panašaus standumo ir slopinimo modeliai.

Never Summer pirkti snieglentę

Ieškote Never Summer snieglentės? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą snieglentėse.lt! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite geriausią Never Summer lentą. Ar tiksliai žinote, kokio modelio norite? Tuomet užsisakykite mėgstamą Never Summer snieglentę internetu. Ar norėtumėte pamatyti šią puikią snieglentės lentą gyvai, ar jums reikia daugiau informacijos? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.

Peržiūrėkite visą mūsų kolekciją snieglentės

Never Summer snowboard