Nidecker

Istorija, už kurios slypi Nidecker

Nidecker yra pirmaujanti bendrovė, žinoma dėl savo aukštos kokybės snieglentės, surišimais, snieglenčių batais ir kitais žiemos sporto gaminiais. Įmonės istorija turtinga nuo 1887 m., kai broliai Henri ir Cie Nidecker atidarė dirbtuves La Tour-de-Peilz, Šveicarijoje, kuriose gamino medinius ratus vežimams. Šeštajame dešimtmetyje bendrovė perėjo prie medinių slidžių gamybos, o aštuntajame dešimtmetyje tęsė savo patirtį projektuojant ir gaminant snieglentės.

nidecker

Nuo to laiko Nidecker tapo vienu iš labiausiai gerbiamų ir vertinamų prekės ženklų žiemos sporto šakoje. Įmonė didžiuojasi savo šveicarišku paveldu ir yra tvirtai įsipareigojusi meistriškumui, kokybei ir naujovėms. Jų inžinierių ir dizainerių komanda glaudžiai bendradarbiauja su profesionaliais snieglentininkais, kad sukurtų geriausius gaminius, kuriuose dera našumas, ilgaamžiškumas ir stilius.

Vienas iš Nidecker išskirtiniausių bruožų - jų naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos. Jie visada ieško naujų būdų, kaip pagerinti savo snieglentės savybes, ir dirba su aukštos kokybės medžiagomis, tokiomis kaip anglis, kevlaras ir kitos kompozicinės medžiagos, kad sukurtų lengvas, jautrias ir patvarias lentas.

nidecker

Nidecker Daugiausia dėmesio skiria patvarumui

Be to, Nidecker daug dėmesio skiria tvarumui ir aplinkosauginiam sąmoningumui. Įmonė stengiasi, kad jos anglies pėdsakas būtų kuo mažesnis, ir, kai tik įmanoma, naudoja ekologiškas medžiagas ir gamybos metodus. Jie didžiuojasi bendradarbiavimu su tokiomis organizacijomis kaip "Protect Our Winters", kurios siekia išsaugoti žiemos aplinką ir kovoti su klimato kaita.
Nidecker siūlo platų snieglentės asortimentą įvairioms snieglenčių sporto šakoms ir skirtingiems snieglentininkų lygiams. Nesvarbu, ar esate pradedantysis snieglentininkas, ieškantis lengvai važiuojančios lentos, ar patyręs raitelis, ieškantis aukštos kokybės freestyle ar freeride lentos, Nidecker turi ką pasiūlyti kiekvienam.
Be snieglentės, Nidecker taip pat gamina aukštos kokybės surišimus ir snieglenčių įrangą. Jų surišimai sukurti skiriant tokį pat dėmesį detalėms ir technologijoms kaip ir snieglentės, todėl snieglentininkams suteikia geriausią našumą ir kontrolę ant kalno.
Per daugelį metų Nidecker gavo daugybę apdovanojimų ir pripažinimų už novatorišką dizainą ir gaminius. Jie ir toliau siekia tobulumo savo srityje, o jų aistra snieglenčių sportui skatina juos ir toliau diegti naujoves bei plėsti ribas.
Trumpai tariant, Nidecker kompanija turi turtingą žiemos sporto šakos istoriją ir toliau yra snieglenčių technologijų ir dizaino pionierė. Daug dėmesio skirdami meistriškumui, kokybei, ilgaamžiškumui ir naujovėms, Nidecker išlieka mėgstamiausiu snieglentininkų visame pasaulyje prekės ženklu.