Lib Tech snieglentės

Lib Tech snieglentės užsakymas

Lib Tech snieglentės buvo priėmimo puikus snieglentės. Nuo pat pirmos dienos Lib Tech yra snieglentininkų prekės ženklas, skirtas snieglentininkams. Iš dalies žinomas dėl pirmosios rinkoje veikiančios rokerio formos lentos. Lib Tech Skate Banana.

Lib Tech snieglentės vaikinai tiki, kad viskas yra įmanoma. Jei galite apie tai svajoti, galite tai padaryti. Su vadinamaisiais "kraftsmenais" jie jau daugelį metų gamina geriausias rankų darbo lentas. Visi šie kraftsmenai yra patys snieglentininkai, kurie nori jums pagaminti geriausią lentą.

lib tech snowboard kopen

Jie visi tai daro jaukiai kartu "Mervin" gamykloje. Čia klimatas yra svarbiausia. Visos Lib Tech lentos gaminamos iš ekologiškų medžiagų, o Lib Tech snieglentės yra vienas iš nedaugelio snieglenčių prekės ženklų, kuris yra visiškai perdirbamas. Lib Tech gamina geriausias pasaulyje lentas: "Svajonių lentos".

Šį sezoną vyrai iš Lib Tech vėl pasiūlė puikią snieglentės kolekciją. Be gerai žinomų modelių, tokių kaip "Orca", "Skate Banana" ir "Travis Rice Pro", ateinantiems sezonams jie pristato naują profesionalų modelį. Lib-tech Golden Orca. Ši "Orca" dar geriau veikia šviežiame pūdyme. Nosis ir uodega yra šiek tiek ilgesnės už dabartinę Orca.

Konstrukcija Lib Tech snieglentės

Svetainėje Lib Tech dirbama su 3 skirtingomis formomis.

  1. Originali banano forma

Rokeris tarp surišimų ir švelnus išlenkimas už surišimų ribų. Tai užtikrina natūralią formą posūkiams ir didelį spaudimą kraštui. Dėl to jaučiate didelį sukibimą. Ši forma taip pat suteikia daug plūdrumo, taigi ir naršymo pojūtį ant neparuošto sniego. Dėl išgaubtumo lenta geriau valdoma ir iššokanti.

libtech banana

  1. C2 "Tobulas hibridas"

Ši lenta skirta normaliam snieglenčių sportui. C2 forma turi daug daugiau išgaubtumo už kojų nei banano forma. Tačiau C2 vis tiek turi rokerį tarp surišimų. Didesnis išlenkimas suteikia daugiau kontrolės ir tikslumo važiuojant snieglente. Didesnis išlenkimas taip pat reiškia didesnį krašto spaudimą ir didesnį pop. C2 yra 2 variantai: C2X (xtreme) ir C2E (easy). Skirtumas tarp šių dviejų variantų yra išlenkimo kiekis lentoje.

snowboard libtech

C3 "Geriausias pasaulyje išlenkimas"

Ši lenta skirta rimtam važinėjimui. C3 išgaubtumas tarp surišimų yra labai švelnus. Be to, ši lenta turi itin daug daugiau išgaubtumo už surišimų nei "Banana" forma. Tai užtikrina didesnį sukibimą, stabilumą ir iškilimą. Tačiau norint mėgautis važiavimu šia lenta, reikia daugiau galios ir technikos. Nebijote iššūkių? Tuomet būtinai išbandykite šias lentas.

Lib Tech snowboard

Privalumai Lib Tech snieglentės

Lib Tech snieglentės siūlo daugybę privalumų, dėl kurių jas mėgsta visų lygių snieglentininkai. Šios snieglentės snieglentės pasižymi naujoviškomis technologijomis, patvaria konstrukcija ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis įvairiomis sąlygomis.

Vienas iš pagrindinių Lib Tech snieglentės privalumų - juose naudojamos pažangios technologijos, pavyzdžiui, C2X kontūras ir "Magne-Traction". C2X kontūras sujungia universalų išlenkimą tarp surišimo ir žaismingą rokerį viršūnėje ir uodegoje, užtikrinantį puikų sukibimą ir kontrolę posūkiuose bei atlaidumą nusileidimo metu. "Magne-Traction" su bangomis išpjautais šoniniais kraštais užtikrina neprilygstamą sukibimą su apledėjusiu ir kietu paviršiumi, todėl galite pasitikėti savimi sudėtingomis sąlygomis.

Be to, Lib Tech garsėja ekologiškais gamybos procesais. snieglentės gaminamos naudojant aplinką tausojančias medžiagas ir metodus, pavyzdžiui, perdirbtą plastiką, biologinės kilmės sintetines dervas ir medines šerdis iš tvarių miškų.

Lib Tech snieglentės Taip pat yra labai patvarūs ir ilgaamžiai. Jos gaminamos rankomis JAV ir sukurtos taip, kad atlaikytų atšiaurias sąlygas, todėl snieglentės išlaiko savo savybes sezoną po sezono.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis snieglentininkas, norintis patobulinti savo įgūdžius, ar patyręs raitelis, ieškantis aukštos kokybės snieglentės snieglentės, Lib Tech turi modelį kiekvienam važiavimo stiliui ir pageidavimams. Naujoviškų technologijų, patvarios konstrukcijos ir puikių eksploatacinių savybių dėka Lib Tech snieglentės yra puikus pasirinkimas snieglentininkams, norintiems kuo geriau išnaudoti savo snieglenčių sporto patirtį.

Snieglentė Lib Tech technikos

Be minėtų formų, "Lib's snieglentės " snieglentėse, žinoma, yra ir kitų puikių technologijų. Viena iš žinomiausių, žinoma, yra Magna Traction. Šie dantyti, į peilį panašūs plieniniai kraštai suteikia daugiau sąlyčio taškų su sniegu; ne mažiau kaip 7 sąlyčio taškus, o ne 2, kaip galima tikėtis naudojant tradicinį išlenkimą. Tai suteikia daugiau sukibimo ant ledo ir kietų šlaitų.

Slidės snieglentės iš Lib Tech taip pat yra pagamintos iš daugybės gražių medžių: Aspen, Paulowna, Beech ir Balsa medienos. Visos jos suskirstytos į skirtingas konstrukcijas, kurių pavadinimai tokie: Firepower, Horsepower, Climax ir Orginal power construction. Taip pat, žinoma, yra skirtingų stiklo pluošto inkrustacijos būdų ir pagrindų tipų.

lib tech snowboards

Mervinas, už Lib Tech snieglentės

"Mervin" gamykloje gaminami garsieji Lib Tech snieglentės. Ši gamykla, įsikūrusi Sequime, Vašingtono valstijoje (JAV), garsėja siekiu diegti naujoves, tausoti aplinką ir gaminti aukštos kokybės gaminius.

Mervin gamykla išsiskiria nuolatiniu įsipareigojimu siekti tvarumo ir ekologiškos gamybos. Jie didžiuojasi tuo, kad naudoja ekologiškas medžiagas ir gamybos metodus. Pavyzdžiui, savo snieglentės svetainei gaminti jie naudoja perdirbtą plastiką, biologines dervas ir medinius branduolius iš tvarių miškų. Visa tai daroma siekiant kuo labiau sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir daryti teigiamą poveikį aplinkai.

Kitas aspektas, dėl kurio "Mervin" gamykla yra unikali, yra rankų darbo meistriškumas. Kitaip nei daugelis kitų snieglenčių gamintojų, jie tvirtai tiki, kad konstruodami savo snieglentes snieglentės išlaikys amatininkų požiūrį. Tai leidžia jiems kruopščiai rankomis apdirbti kiekvieną snieglentę ir patikrinti jos kokybę. Taip sukuriamos neprilygstamos kokybės ir eksploatacinių savybių snieglentės.

Be to, "Mervin" gamykloje įdiegtos vienos novatoriškiausių snieglenčių pramonės technologijų. Nuo jų garsiojo C2X kontūro, užtikrinančio tobulą išgaubtumo ir rokerio pusiausvyrą, iki "Magne-Traction" šoninių briaunų, užtikrinančių neprilygstamą sukibimą su ledu ir kietu sniegu - kiekvienoje Lib Tech snieglentėje įdiegtos novatoriškos technologijos, suteikiančios slidininkams pranašumą ant kalno.

Trumpai tariant, "Mervin Manufacturing" gamykla - tai vieta, kur aistra snieglentei dera su pagarba aplinkai. Siekdama tvarumo, rankų darbo meistriškumo ir novatoriškų technologijų, "Mervin" išlieka snieglenčių pramonės lydere ir toliau įkvepia snieglentininkus visame pasaulyje savo aukštos kokybės Lib Tech snieglentės.

Lib Tech Skate banana

Garsiausia " Libtech" snieglentės linijos lenta, žinoma, yra Lib Tech skate banana. Ši tipiška rokerio tipo lenta buvo viena pirmųjų rinkoje veikiančių rokerių. Taip yra dėl BTX banano formos. Dėl to itin lengva suktis aplink savo ašį, o lenta neskęsta ant bet kokio reljefo. Be to, prie "sk8 banana" pridėjus "Magne-traction", gaunamas neįtikėtinas sukibimas. Net ant ledo ar kietų sniego gabalų lenta išlaiko sukibimą. Magne-traction veikia kaip dantytas peilis ant sniego. Šią funkciją pamatysite visose lib tech snieglentės.

Lib Tech T Rice pro

Bendradarbiaudama su Travisu Rice'u, "Lib-tech" išleido kelias pro lentas. Geriausiai žinomos, žinoma, yra Lib Tech T-rice pro ir TRS. Nuo 2018/2019 m. prie jų prisijungė Lib Tech Orca. Pastaroji lenta yra tikra universali lenta, kuri tik už slidinėjimo trasos ribų iš tiesų jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

Lib Tech Snieglenčių komplektai

Be Lib Tech, "Mervin" taip pat gamina snieglentės snieglentėms Gnu ir Roxy, taip pat "Bent Metal" snieglenčių surišimus. Šie surišimai pagal specifikacijas ir spalvas puikiai dera prie Lib Tech snieglentės. Taigi norite snieglenčių komplekto iš Lib Tech su gerais snieglenčių surišimais? Tuomet būtinai išbandykite Bent Metal surišimus.

Kaip aštrinti Lib Tech snieglentės?

Kadangi snieglentės turi "Magna-Traction" sistemą, plieninius kraštus galąsti šiek tiek sunkiau. Jei norite patys pagaląsti savo Lib Tech lentą, turėsite naudoti trumpą pjūklelį. Jei neturite trumposios pjūklelio, į laikiklį galite įstatyti ilgesnį pjūklelį kampu. Trumpesnėmis pjūkleliais lengviau įveiksite 7 nelygumus. Jei naudosite per ilgą pjūklelį, neapvalysite visos plieno pusės. Neturite patirties galandant snieglentę? Mielai jums padėsime. Galime aptarnauti jūsų "Lib-Tech" snieglentę arba pademonstruoti šlifavimą ir vaškavimą, kad galėtumėte tai atlikti kitą labai.

Lib Tech snieglentės 2023

2023 m. žiemą "Lib-Tech" kolekcijoje yra daugiau "Camber" snieglentės nei bet kada anksčiau. To priežastis - vis dar auganti " Carve" snieglentės tendencija ir didesnė snieglentės su "Camber" paklausa. Tačiau visos lentos vis dar turi " Magna-Traction" ir, kur įmanoma, "rocker" tarp surišimų, kad būtų lengviau suktis.

Kodėl verta pirkti "Lib-Tech" snieglentę iš "Snowboards".lt?

Turime daugiau nei 14 metų patirties parduodant Lib Tech snieglentės. Todėl "Lib-Tech" gaminius pažįstame iš vidaus. Todėl galime puikiai patarti, kokia Lib Tech snieglentė jums labiausiai tinka. Lib-Tech snieglentės yra su minimaliu vaško sluoksniu. Mums jos netgi atrodo šiek tiek sausos. Todėl kiekvieną iš mūsų įsigytą ar užsakytą "Lib-Tech" snieglentę vaškuojame rankomis. Karštą vašką tepame lygintuvu, todėl vaškas įsigeria į pagrindą. Taip galėsite nerūpestingai užsiimti žiemos sportu, prieš tai patys nevaškuodami savo snieglentės.

Norėtumėte gauti daugiau informacijos apie Lib Tech snieglentės? Susisiekite su mumis arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę Oldenzaalyje. Mielai aprodysime savo snieglenčių kolekciją prie puodelio kavos. Ar mieliau užsisakytumėte internetu? Užsakymai, pateikti iki 17:00, bus išsiųsti tą pačią dieną su PostNL. Siunčiant snieglentės, siuntimo išlaidų neimame.

Peržiūrėkite visą mūsų Lib Tech snieglentės asortimentą internetu arba užsukite į mūsų saloną Oldenzaalyje.