Jones

Sveiki atvykę į Jones

Jones jau daugelį metų garsėja savo aukštos kokybės jones snieglentės. Stebint Jeremy Jones, jie kuria aukštos kokybės gaminius, tokius kaipsnieglenčių krepšiai, snieglenčių surišimai ir geriausi vyriški ir moteriški snieglentės.

Džeremis Jones pats daug metų profesionaliai sportuoja snieglente. Jones Dirbo prie tokių "Netflix" filmų kaip "Higher", "Further" ir "Bigger". Jeremy Jones pradėjo šią veiklą turėdamas vieną tikslą - sukurti geriausias snieglentės. Jones gaminiuose turi būti puikiai suderintas patvarumas ir našumas. Be to, visa tai jie daro atsižvelgdami į detales ir žiemos išsaugojimą. Jie taip pat labai daug dėmesio skiria žmonių švietimui apie lavinų pavojus ir stengiasi jų išvengti.

Jones snowboard materiaal

Populiariausios lentos iš Jones

Jones geriausiai žinoma lenta tikriausiai yra Jones Mountain Twin ir jos moteriška versija: Jones Twin Sister. Tačiau didžiąja dalimi Jones lentų linija skirta all-mountain ir freeride snieglentės. Pagalvokite apie tikras bekelės lentas ir padalytas lentas. Gerai žinoma šios serijos freeride snieglentė yra Jones Flagship. Jones taip pat naudoja 3D techniką, pavyzdžiui, SPoon, kur nosis turi pakeltus kraštus ir taip sukuria neregėtą plūdrumą. Be to, šaukštas palengvina briaunos keitimą tarp posūkio su kulnu ir pirštu.

Jones Big Horn serija vyrams su didelėmis pėdomis

Jones su savo Big Horn serija pagamino platesnes lentas specialiai vyrams su didelėmis pėdomis. Jos taip pat populiariai vadinamos plačiomis lentomis. Plačios lentos rekomenduojamos, kai jūsų batų dydis yra didesnis nei 44,5. Kai stovite ant "normalios" snieglentės per didelėmis pėdomis, jūsų pėdos ir kulnai per daug išsikiša už snieglentės krašto. Pastatę lentą ant šono pastebėsite, kad jūsų kulnai arba batų nosys liečia sniegą, todėl prarandate sukibimą su sniegu. Taigi, ar jūsų batų dydis 44,5 ar didesnis? Rinkitės Jones snieglentę iš "Big Horn" serijos.

Jones

Jones

Kas naujo Jones kolekcijoje 2023 m.

Taip pat 22/23 žiemos sezonui skirta Jones kolekcija . Mountain Twin šiais metais turi visiškai naują formą. Tai taip pat taikoma ir moteriškai versijai - Twin sister. Dabar ji turi daugiau SPoono nosyje ir uodegoje. Šių metų kolekcijos naujiena - Jones Stratos. Nauja krypties formos all-mountain freeride ir freestyle snieglentė. Dėl siauro šoninio profilio ir draugiško išlenkimo Jones Stratos lenta yra žaisminga. Be to, 10 mm siaurėjanti uodega kartu su 3D kontūro pagrindu užtikrina neregėtą plaukimą puriu paviršiumi.

Jones Backcountry saugumas

Be gražios įprastų snieglentės kolekcijos, jie taip pat turi daugybę splitboardų, Be to, Jones teikia daug informacijos ir stengiasi šviesti žmones, kaip tinkamai elgtis kalnuose, gamtoje ir sniege. Kaip elgtis užgriuvus lavinai, taip pat yra šios informacijos dalis.

Gerai pasiruošę šlaitams su aksesuarais iš Jones

Jones jie ne tik siūlo platų įrangos asortimentą, bet ir labai gerai moka saugiai gabenti ir laikyti jūsų lentas bei surišimus, naudodami snieglenčių krepšius ir snieglenčių kuprines. Jie turi nuo mažų iki labai didelių techninių snieglenčių kuprinių, kurių talpa siekia iki 45 l. Taip pat yra keletas modelių, tinkamų R.A.S. oro pagalvių sistemai, todėl jūsų kuprinė tampa lavinine kuprine.

Jones Lavininė sauga

Be didelio snieglenčių gaminių asortimento, jie taip pat labai stengiasi skleisti žinias apie saugą slidinėjimo trasose ir už jų ribų. Tarp jų - 5 pagrindinės taisyklės, vadinamosios 5 raudonos vėliavos, padedančios atpažinti galimas lavinas ir išvengti patekimo į jas. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į naują sniegą, stiprų vėją ir temperatūrą. Jie taip pat turi didelę kastuvų, pagaliukų ir zondų kolekciją. 3 vienetai skirti visiems, kurie nori snieglente čiuožti už trasos ribų.

Kodėl verta pirkti Jones internetu svetainėje Snowboards.lt?

Mes žavimės Jones snieglentės ir patys išsamiai išbandėme daugumą modelių. Žinoma, su dideliu malonumu! Tai leidžia mums geriausiai patarti, kokio tipo Jones lenta jums labiausiai tinka ir kokio atitinkamo ilgio. Kai kurios Jones lentos yra ilgesnės už kitas. Pavyzdžiui, "Mountain Twin" arba "Twin Sister" yra 2-3 cm trumpesnė už "Flagship". Mielai padėsime išsirinkti jums tinkamiausią Jones snieglentę. Tai darome ir internetu, ir savo snieglenčių parduotuvėje Nijverdalyje. Standartiškai lentos yra su nedideliu vaško sluoksniu. To gali pakakti vienai ar dviem dienoms. Kai perkate Jones snieglentę iš mūsų, mes ją vaškuojame karštu vašku. Taip lenta tampa visiškai paruošta snieglenčių sportui.

Be Jones snieglentės, turime ir kitų gerų prekių ženklų snieglentės. Peržiūrėkite visą mūsų kolekciją snieglentės.