Holmenkol

Holmenkol Slidžių ir snieglenčių vaško ir galandinimo rinkinys

Galvojate apie slidžių ar snieglentės vaškavimą? Tuomet iškart pagalvojate apie Holmenkol. Šis prekės ženklas vašką gamina nuo 1922 m., todėl yra seniausias slidinėjimo vašką gaminantis prekės ženklas. Be to, šis prekės ženklas reiškia aukščiausius tekstilės priežiūros rezultatus.

 • Slidžių ir snieglenčių vaškavimas
 • Slidžių ir snieglenčių vaškavimas
 • Tekstilės priežiūra

Geriausių rezultatų pasieksite, kai patys pradėsite prižiūrėti ir derinti savo slidę ar snieglentę. Tai nėra labai sudėtinga, tačiau svarbu laikytis tinkamos tvarkos. Žinoma, taip pat svarbu naudoti tinkamas medžiagas. Visada pirmiausia pradėkite nuo plieninių briaunų galandinimo. Tik tada, kai plieniniai kraštai yra visiškai aštrūs, galite pradėti vaškuoti. Ar norėtumėte pradėti patys? Mielai padėsime jums pradėti. Reguliariai rengiame vaškavimo ir galandinimo seminarus. Susisiekite su mumis ir pasiteiraukite apie galimybes. Jau surinkome jums keletą pilnų rinkinių iš Holmenkol, kad iš karto turėtumėte reikiamų reikmenų.

Holmenkol galandinimo rinkinys

Norite patys vaškuoti arba galąsti slidę ar snieglentę? Tuomet snieglenčių galandinimo rinkinys iš Holmenkol yra būtinas. Gerai pagaląsta plieninė briauna užtikrina didesnį sukibimą, geresnį slydimą ir plieninė briauna ilgiau išlieka aštri. Be visų rūšių pjūklų, pavyzdžiui, deimantinių, akmeninių ir geležinių, Holmenkol taip pat siūlo visą galandinimo rinkinį. Į šį galandinimo rinkinį įeina šie elementai:

 • Deimantinė pjūklelio vidurinioji dalis.
 • Profesionalus briaunų galąstuvas
 • Krašto apdirbimo įtaisas (angl. Edge Trick)
 • Schleifgummi

holmenkol wax

Galąskite savo slidę ar snieglentę patys su Holmenkol?

Niekada daugiau neikite į sniegą su bukomis plieninėmis briaunomis! Svarbu, kad visada dirbtumėte nuo šiurkštaus iki smulkaus. Žiemos sporto šakų metu galite lengvai patrumpinti plieno briauną, kad ji maksimaliai sukibtų su kietu sniegu. Įsitikinote, kad reikia pradėti galąsti pačiam? Peržiūrėkite visą galandinimo straipsnių kolekciją čia. Vis dar nerimaujate ir norite pirmiausia pamatyti, kaip tai daroma? Ne bėda. Atvykite į mūsų saloną Nijverdalyje. Mes mielai jums padėsime! Pavyzdžiui, kartu galime pagaląsti jūsų slidę ar snieglentę. Žingsnis po žingsnio išmokysime jus tinkamos tvarkos. Taip pat patarsime, kaip galandant plieno briauną tam tikru kampu sukurti didesnį sukibimą.

Holmenkol vaško rinkinys

Po to, kai jūsų snieglentė ar slidė bus pagaląsta, galite vašku padengti pagrindą ar bazę. Tai galima daryti įvairiais būdais, tačiau geriausias būdas yra karštas vaškas. Vašką tepkite lygintuvu. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų lenta yra švari. Tai galima padaryti su Holmenkol WaxAb purškiamuoju vašku arba karštu vašku, skirtu karštoms sąlygoms. Kad jums būtų lengviau, Holmenkol parengė vaško rinkinį, kuriame yra viskas, ko reikia norint tinkamai nuvaškuoti slidę ar snieglentę. Šį rinkinį sudaro šie elementai:

 • "Smartwaxer"
 • Sintetinis šepetys
 • Šepetys iš žirgo plauko
 • Varinis šepetys
 • Vaškas ab 200 ml
 • Įrišimo kamštis
 • FX juostelės juodos spalvos 5 vnt.
 • 3 mm grandiklis
 • Worldcup mišinys Šaltas raudonai mėlynas 2x35gr.
 • Worldcup mišinys Karštas geltonai raudonas 2x35gr.
 • vaško dėklas

holmenkol

Norite patys vaškuoti savo slidę ar snieglentę?

Mes tikrai rekomenduojame vaškuoti slidę ar snieglentę patiems! Galite patys nuspręsti, kokį vašką naudoti. Daugumoje parduotuvių jūsų slidę ar snieglentę vaškuoja universaliu vašku. Tame nėra nieko blogo, tačiau jei į žiemos sporto kelionę vykstate vėlyvu sezono metu, patartina naudoti šiltoms sąlygoms skirtą vašką. Be to, galite naudoti lygintuvą, kad išlydytas vaškas patektų giliau į pagrindą, todėl galėsite užtepti kelis sluoksnius. Ar norėtumėte pradėti vaškuoti snieglentę? Ir jums įdomu, kaip vaškuoti lentą? Mielai padėsime jums pradėti. Savo snieglenčių parduotuvėje reguliariai rengiame vaškavimo klinikas. Taip pat siūlome galimybę vaškuoti snieglentę kartu. Žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kas tai yra.

Holmenkol slijpset

Holmenkol Skystas vaškas

Holmenkol sukūrė kai ką naujo, dėl ko vaškavimas atostogų metu tampa daug lengvesnis. Dauguma skystų vaškų tinka vienai dienai. Dabar šis prekės ženklas pristatė populiariųjų "Alpha", "beta" ir "Ultra" mišinių skystą versiją. Šis skystas vaškas lengvai tepamas šluoste. Skirtingai nei dauguma skystų vaškų, jis giliai įsiskverbia į jūsų pagrindą. Tepkite po slidinėjimo ar snieglenčių sporto, kad jis įsigertų miegant. Nuvalykite jį šepetėliu ir jūsų snieglentė ar slidės bus paruoštos dar vienai puikiai dienai.

Holmenkol Betamix visų temperatūrų vaškas

Labiausiai parduodamas Holmenkol vaškas yra "Betamix". Tai visoms temperatūroms tinkamas vaškas, kuris taip pat tarnauja kaip geras pagrindas. Iš esmės naują snieglentę ar slidę galite padengti keliais "Betamix" vaško sluoksniais. Gamykloje lentos ir slidės vašku padengiamos mažiausiai. Taigi prieš pirmą kartą išvažiuodami į sniegą su naujuoju pirkiniu, turėtumėte jį gerai padengti vašku. Gerai vašku padengę pagrindą, prireikus galite užtepti apdailą. Kad snieglentė būtų dar slidesnė, galite ją padengti fluoro sluoksniu su Holmenkol Racing Base LF21 vašku.

Slidžių ar snieglenčių vaškavimo seka Holmenkol

Slidžių ar snieglentės vaškavimas ir poliravimas patiems, žinoma, yra didelis malonumas. Tai padidina jūsų malonumą mėgautis žiemos sportu. Tačiau kokia yra tinkama tvarka? Visai paprasta. Visada pirmiausia pradėkite nuo snieglentės ar slidžių galandinimo.

Slidžių ir snieglenčių galandimas Holmenkol

 1. Slidę ar snieglentę pritvirtinkite tinkamais spaustukais, pavyzdžiui, Holmenkol Freeride Fix.
 2. Patikrinkite, ar plieno pusėje nėra įbrėžimų. Tai, žinoma, padarysite atidžiai apžiūrėdami, bet taip pat atidžiai apčiuopdami. Ar jaučiate kokius nors nelygumus? Tuomet " Oxyd mini" braukite išilgai plieninės pusės. Įdėkite rausvą akmenį į pjūklo laikiklį ir leiskite jam slysti plieno puse. Išgirsite ir pajusite, kai nelygumų nebeliks.
 3. Ar plieno kraštas jau yra tinkamo kampo? Pavyzdžiui, 88° ar 89°? Tuomet dabar belieka jį aštrinti. Ar nusipirkote naują slidę arba snieglentę? Tada kampas visada yra 90°. Tada turėtumėte nušlifuoti naują kampą.
 4. Jei plieninė pusė per žiemos sportą patyrė nemažai smūgių, pradėkite nuo šiurkštesnio pjūklo. Pavyzdžiui, Holmenkol Racing File L Maxi . Savaime suprantama, kad šiurkščiuoju pjūkleliu pašalinama daugiau plieno briaunų nei smulkiuoju.
 5. Kai plieninė pusė vėl taps lygi ir išnyks nelygumai, turėtumėte vėl atlikti tą patį, tačiau jau su smulkesniu pjūkleliu, pavyzdžiui, Holmenkol Racing File M Maxi.
 6. Po šlifavimo pjūkleliais plieninėje pusėje lieka šlifavimo atplaišų. Plieninis kraštas atrodo aštrus, ir taip, jei jį perbrauksite nagu, plieninis kraštas nuskuta nago sluoksnį. Dar aštresnis jis tampa naudojant deimantines pjūklelius. Kaip ir su didelėmis pjūkleliais, visada turėtumėte naudoti nuo stambaus iki smulkaus. Puikiai tiks vidutinio dydžio deimantinis pjūklas.
 7. Po galandinimo nepamirškite užaštrinti kontaktinių taškų su Holmenkol Schleifgummi. Jei to nepadarysite, pastebėsite, kad slidės ar snieglentė sukant įkris.

Snieglentės vaškavimas vašku Holmenkol

 1. Prieš pradedant vaškuoti, pagrindas turi būti švarus. Jį galite nuvalyti su Holmenkol Waxab. Taip pašalinsite nešvarumus, kuriuos priešingu atveju su vašku įstumtumėte į pagrindą.
 2. Patikrinkite, ar jūsų pagrindas nėra pažeistas. Jų gali atsirasti, pavyzdžiui, atsitrenkus į akmenį. Šias skyles ar įtrūkimus galima užpildyti " Repair Strips" juostelėmis.
 3. Prieš tepdami vašką, pagrindą nušveiskite variniu šepetėliu. Taip atveriama pagrindo struktūra, kad jis geriau sugertų vašką. Taip darykite kiekvieną kartą prieš vaškuodami.
 4. Norėdami nuo pagrindo pašalinti seną vašką, pirmiausia užtepkite minkšto vaško sluoksnį, pavyzdžiui, Holmenkol Alpha Mix. Šis geltonas vaškas geriausiai tinka rudenį, kai temperatūra yra aukštesnė. Šiuo vašku taip pat galite dar giliau nuvalyti pagrindą. Vašką tepkite vaško lygintuvu ir paskirstykite jį ant pagrindo. Po 5 minučių vaškavimo vašką nuo lentos ar slidžių apačios nedelsdami nubraukite. Vaškas vis dar yra šiek tiek minkštas, todėl jis ištraukia nešvarumus iš jūsų pagrindo porų.
 5. Dabar galite tepti pagrindo sluoksnį su "Beta Mix". Tačiau prieš tepdami šį sluoksnį, dar kartą nušveiskite jį pirktiniu šepetėliu. Užtepkite vaško ir paskirstykite jį ant pagrindo. Leiskite vaškui gerai išdžiūti bent pusvalandį. Pageidautina šiek tiek ilgiau.
 6. Kai vaškas gerai sukietės, nuo lentos nukrapštykite vaško perteklių. Tai atliekama naudojant Holmenkol pleksiklį arba grandiklį. Nykščiais stumkite gremžtuką išilgai nuo savęs. Gremžkite tol, kol nuo lentos nuvalysite visą vašką.
 7. Ar baigėte tepti kelis vaško sluoksnius? Tada pagrindą nušveiskite arklio plaukų šepečiu. Šis šepetys yra minkštesnis už varinį šepetį. Šepetys su arklio plaukų šepečiu vėl išryškins tekstūrą.

Holmenkol Pirkite internetu iš "Snowboards".lt

Įsitikinote, kad norite patys pradėti dirbti Holmenkol? Tuomet greitai peržvelkite visą mūsų kolekciją straipsnių apie vašką. Ar pageidaujate daugiau informacijos? O gal norėtumėte pamatyti, kaip mes tai darome? Galite! Užsukite į mūsų saloną Nijverdalyje ir mes mielai jums padėsime.