Capita snieglentės

Capita snieglentės

Ieškote nuostabaus Capita snieglentės? Tuomet patekote į tinkamą vietą Sowboards.lt! Mūsų kolekcijoje snieglentės, žinoma, rasite Austrijos prekės ženklo lentų Capita. Lentos gaminamos rankomis, naudojant 100 % švarią energiją, jų pačių gamykloje "The Mothership". Mars1: Mothership Advanced Research Station 1 buvo baigta statyti 2016 m. ir yra technologiškai pažangiausia ir ekologiškiausia gamykla snieglenčių pramonėje. Ar rūpinatės aplinkosauga? Tuomet Capita snieglentė gali būti jūsų mėgstamiausias prekės ženklas.

Tvarus Capita snieglentės

Be investicijų į švarią energiją, Capita snieglentės (The Mothership) įgula taip pat stengiasi kelti sau iššūkius ieškodama naujų būdų, kaip gaminti atsakingai ir rasti saugesnių, tvaresnių ir perdirbamų medžiagų, kurios būtų naudojamos konstrukcijoje.

capita snowboards

Capita snieglentės Spausdinant naudojami vandens pagrindo, UV spindulių ir tirpiklių neturintys dažai, o dengiant viršutinį sluoksnį - nulinio toksiškumo lakas (dėl patentuotos PLT technologijos), konstrukcijoje naudojamos augalinės biologinės dervos ir FSC sertifikuoti medžio branduoliai.

Kuo ši snieglentė unikali

Medinė Capita snieglentės šerdis yra važiavimo patirties širdis ir siela. Šis esminis elementas apibrėžia pagrindinius snieglentės charakterio bruožus ir yra pagrindinis statybinis blokas viskam, kas įeina į Capita lentą. Visos Capita snieglentės prasideda nuo specializuotos medinės šerdies, kuri užtikrina tolygų lenkimą, didesnę kontrolę posūkiuose ir neįtikėtinai greitą reakciją. Skirtinga mediena ir individualūs šerdies profiliai padeda kiekvienai lentai suteikti unikalų pojūtį ir tikslingą lankstumą.

capita snowboards

Atraskite populiariausius Capita snieglenčių modelius, sukurtus išskirtinėms eksploatacinėms savybėms užtikrinti

Capita Kompanija "Snowboards" garsėja aukštos kokybės ir novatoriškais snieglenčių gaminiais, o populiariausius jų modelius mėgsta visų lygių snieglentininkai. Štai keletas paklausiausių Capita snieglenčių modelių:

  1. Capita "Defenders of Awesome" (DOA): DOA yra pripažinta laisvojo stiliaus snieglentė, žinoma dėl savo universalumo ir jautraus važiavimo. Ją mėgsta freestyleriai ir all-mountain raideriai dėl galingo camber profilio ir žaismingo lankstumo.

  2. Capita Mercury: "Mercury" sukurta nuotykių mėgstantiems all-mountain raiteliams. Dėl hibridinio išlenkimo profilio ir lengvos konstrukcijos jis užtikrina puikų stabilumo ir manevringumo derinį įvairioms vietovėms ir sąlygoms.

  3. Capita Kazu Kokubo Pro: ši snieglentė sukurta bendradarbiaujant su legendiniu snieglentininku Kazu Kokubo. Dėl kryptingos formos ir išgaubto profilio ji užtikrina puikią kontrolę ir stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir giliu puriu paviršiumi.

  4. Capita Ultrafear: laisvojo stiliaus entuziastams "Ultrafear" yra populiarus pasirinkimas. Dėl atvirkštinio išlenkimo profilio ir twin formos jis puikiai tinka važinėjimui parke ir kūrybiškiems triukams.

Šie populiarūs Capita Snowboards modeliai kruopščiai suprojektuoti taip, kad pasižymėtų išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir keltų važiavimo patirtį į naujas aukštumas. Nesvarbu, ar esate freestyleris, all-mountain raitelis, ar powderio mėgėjas, Capita snieglentė tiks kiekvienam. Rinkitės patikimą Capita kokybę ir inovacijas ir patirkite geriausius snieglenčių sporto nuotykius.

Capita

Laminuotas stiklo pluoštas naudojamas Capita snieglentės medinės šerdies viršuje ir apačioje, kad apsaugotų ją nuo vandens pažeidimų, taip pat yra pagrindinis komponentas, kontroliuojantis lentos tvirtumą ir lankstumą. Naudojant dervą, naudojama mechanizuota dozavimo sistema, kuri tiksliai tiekia apskaičiuotą dervos kiekį vienai lentai, kad būtų užtikrintas tinkamas dervos ir stiklo pluošto santykis. Šis procesas pašalina galimas sausas vietas, užkerta kelią nuokrypiams ir užtikrina, kad dėl dervos pertekliaus nesusidarytų papildomas svoris. Taip gaminamos visos Capita snieglentės.

Populiariausios Capita snieglentės

Kad Capita per trumpą laiką įsitvirtino tarp didžiųjų prekių ženklų, jau nebe naujiena. Tokie modeliai kaip Capita Super D.O.A ir Merc, pavyzdžiui, Capita Mercury, didele dalimi užtikrino jo populiarumą. Capita taip pat gali pasigirti savo profesionalių raiderių komanda, pavyzdžiui, Scott Stevens, Jess Kimura ir Kazu Kokubo. Capita yra vienas novatoriškiausių ir kūrybiškiausių snieglenčių prekių ženklų rinkoje, kuriam svarbiausia, kad jo prioritetų sąrašo viršuje būtų smagu. Beveik visų tipų snieglenčių snieglentės rasite "Capita". Ieškote rocker snieglentės, camber snieglentės ar plokščios s nieglentės? Capita jų turi!

capita snieglentės įvairių profilių snieglentės

Capita Snieglentės siūlo įvairiausių snieglenčių profilių, dar vadinamų camber profiliais, kurie skirti skirtingiems važiavimo stiliams ir vietovėms įveikti. Išlenkimo profilis reiškia, kaip snieglentė elgiasi veikiama spaudimo, ir gali turėti didelę įtaką lentos veikimui ir pojūčiui važiuojant. Štai keletas skirtingų Capita siūlomų profilių:

  1. Tai klasikinis "camber" profilis, kai lentos viduryje yra lankas, o kontakto taškai yra galuose. Tradicinis camberis užtikrina puikų iškilimą, stabilumą ir sukibimą su sniegu, todėl idealiai tinka patyrusiems ir agresyvų važiavimą mėgstantiems dviratininkams.

  2. Flat Camber: plokščiojo išgaubtumo profilio lentoje nėra lenkimų, todėl jos apačia yra plokščia. Tai užtikrina stabilų ir atlaidų važiavimą, puikiai tinkantį pradedantiesiems ir laisvojo stiliaus raiteliams, kurie daug važinėja su strėlėmis ir atlieka triukus.

  3. Atvirkštinis išlenkimas / rokeris: atvirkštinis išlenkimas, dar vadinamas rokeriu, lentos viduryje turi į viršų kylantį lanką, todėl sąlyčio taškai yra arčiau centro. Dėl to lenta tampa žaisminga ir atlaidi, todėl ją lengva sukti posūkiuose ir ji idealiai tinka važiuoti puriu oru ir laisvuoju stiliumi.

  4. Hibridinis išgaubtumas: Hibridiniai išgaubtumo profiliai sujungia skirtingus išgaubtumo ir rokerio elementus, kad būtų galima pasinaudoti abiejų privalumais. Populiarus variantas - tarp surišimų esantis camberis su rockeriu nosyje ir uodegoje, suteikiantis lentai stabilumo, iškilimo ir manevringumo.

Norint pasiekti norimą važiavimo patirtį, labai svarbu pasirinkti tinkamą išlenkimo profilį. Agresyviems raiteliams, siekiantiems greičio ir tikslumo, idealiai tinka tradicinis išlenkimas. Jei pageidaujate žaismingumo ir atlaidumo, rinkitės rokerio profilį. Jei norite būti universalūs ir pasižymėti universaliomis kalnų slidėmis, puikiai tiks hibridiniai išgaubtumo profiliai. Kad ir koks būtų jūsų važiavimo stilius, svetainėje Capita rasite tobulą išgaubtumo profilį, kuris jūsų snieglenčių sportą pakels į aukštesnį lygį.

Capita uitrusting

Capita Pirkite snieglentę iš "Snowboards".lt

Ar tiksliai žinote, kokią Capita snieglentę norite įsigyti? Tuomet saugiai ir greitai užsisakykite lentą "Snowboards".lt. Išsiųsime jums ją greitai ir nemokamai. Ar jums reikia daugiau informacijos apie tai, kokia Capita lenta jums labiausiai tinka arba koks ilgis jums tinkamiausias? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir pasigrožėkite Capita snieglentės.

Peržiūrėkite visą mūsų kolekciją snieglentės

g daugiau informacijos arba norite pamatyti kolekciją gyvai? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Parduotuvę lengva pasiekti, o priešais duris yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.