Gnu snieglentės

Šaunus Gnu snieglentės

Gnu ateina iš praeities, bet, kaip jie patys pripažįsta, yra matę ir ateitį. Bėgant metams jie niekada nesustojo ties geros rankų darbo snieglentės gamyba. Ji visada turi būti geresnė. Toks išliks ir jų šūkis.

Kartu su šauniais menininkais, kurie teikia gražius atspaudus, jie taip pat labai daug dirba organizuodami renginius. Trumpai tariant, Gnu egzistuoja dėl snieglenčių.

Visas Gnu snieglentes rankomis gamina snieglentininkai snieglentininkams Amerikoje. Be to, visos Gnu snieglentės yra aprūpinamos geru " OneBall" vašku. Taigi kiekviena Gnu snieglentė iškeliauja pro duris paruošta važiuoti.

Visa tai jie jaukiai kartu daro Mervin gamykloje nuo 1977 m. Klimatas yra pirmoje vietoje. Visos lentos gaminamos iš ekologiškų medžiagų, be to, kaip beveik vienintelis pasaulyje snieglenčių prekės ženklas snieglentės yra visiškai perdirbamos. Šioje gamykloje Lib Tech ir Roxy gaminamos snieglentės.

Ar tiksliai žinote, kokios Gnu snieglentės norite? Tuomet trumpai pažvelkite. Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių kolekciją čia.

gnu snowboards

Gnu lentos struktūra

Svetainėje Gnu dirbama su 3 skirtingomis pagrindinėmis formomis, o kai kurios lentos yra asimetriškos, šios lentos taikliai pavadintos "Asym".

  1. Originali "Banana" forma

Su rokeriu tarp pėdų ir nedideliu išgaubtumu už pėdų ribų, tai užtikrina natūralų posūkio būdą ir gerą plieno briaunos sukibimą tarp surišimų. Be to, rokerio forma taip pat suteikia daug plūdrumo, taigi ir banglentės pojūtį ant purios dangos. Išlenkimo gabalėlis už surišimų ribų suteikia popso ir kontrolės.

  1. C2 "Tobulas hibridas".

Sukurta "normaliam snieglenčių sportui". Ši C2 forma turi daugiau išgaubtumo už surišimo ribų kaip "Banana" forma. Tai užtikrina didesnį tikslumą, sukibimą, "pop" ir kontrolę važiuojant slidėmis. Tarp surišimų esantis rokerio gabalėlis suteikia natūralių posūkių gebėjimų. Ši C2 forma yra C2X su didesniu išlenkimu ir C2E su švelnesniu išlenkimu.

  1. C3 "Geriausias pasaulyje išlenkimas".

Pagamintas tikram žaidimui. Su C3 išgaubtumo forma tarp kojų turite nedidelį rokerį. Tačiau už surišimo ribų ji turi itin daugiau išgaubtumo nei C2 ar banano forma. Tai suteikia daugiau sukibimo, iškilimo ir stabilumo. Jei nebijote iššūkių, būtinai išbandykite C3 lentas iš Gnu.

Asimetrinės Gnu snieglentės

Seniai seniai per daugelio snieglentininkų susitikimą prie lentos kartu buvo nustatyta, kad kiekvieno žmogaus kūnas yra skirtingas. Ką tai turi bendro su snieglenčių sportu? Na, jūsų backside (kulnas) posūkis skiriasi nuo frontside (pirštas) posūkio. Tai susiję su spaudimu, kurį galite naudoti, ir su tuo, kaip sulinksta jūsų kūnas. Taigi Gnu asimetrinių snieglentės snieglenčių posūkio į galą spindulys skiriasi nuo posūkio į priekį spindulio. Taigi kiekvienas posūkis su Gnu Asym snieglente yra tobulas.

Gnu Snieglentė Technikos

Be minėtų formų ir asimetrinės istorijos, žinoma, yra ir daugiau puikių technikos gabalėlių Gnu snieglentės . Vienas iš geriausiai žinomų, žinoma, yra "Magna Traction" - šie dantyti peilį primenantys plieniniai kraštai suteikia daugiau sąlyčio su sniegu taškų, 7 vietoj 2, kurių galima tikėtis su tradiciniu išlenkimu. Tai suteikia daugiau sukibimo ant ledo ir kietų šlaitų bei didesnį sukibimo jausmą, nes lenta taip pat anksčiau susiliečia su surišimais. Šią techniką taip pat galite žinoti iš "Lib-Tech" snieglentės.

gnu snowboard

Kuo Gnu snieglentės yra unikali?

Gnu snieglentės išsiskiria savo unikaliu ir novatorišku dizainu. Šis prekės ženklas garsėja nuolatiniu įsipareigojimu diegti pažangiausias technologijas ir ekologiškus gamybos procesus. Tikrai unikalūs Gnu yra jų naudojami pažangūs "Banana" rokerių profiliai, pavyzdžiui, "Original Banana" ir "C2X", kurie užtikrina žaismingą ir atlaidžią važiavimo patirtį.

Gnu taip pat yra ekologiškų medžiagų ir gamybos metodų, pavyzdžiui, tausojančios medienos šerdžių ir bioplastiko viršutinių plokščių, naudojimo lyderė. Be to, jie garsėja originalia ir akį traukiančia grafika, kuri suteikia prekės ženklui keistą ir menišką išvaizdą. Dėl visų šių aspektų Gnu snieglentės yra unikali ir mėgstama snieglentininkų, ieškančių našumo, naujovių ir ekologiškumo derinio.

Gnu snieglenčių komplektai

Ar išsirinkote puikią snieglentę iš Gnu? Ieškote gerų surišimo priemonių, kurios papildytų jūsų komplektą? Parengėme jums keletą puikių Gnu snieglenčių komplektų. Sudarėme Gnu snieglentės snieglenčių surišimus iš " Bent Metal". Pagal spalvas ir specifikacijas šie surišimai puikiai tinka Gnu lentoms. Lygiai taip pat šaunu, nes surišimai ir lentos pagaminti toje pačioje gamykloje. Būtent Mervin. Ar jūsų norimo komplekto nėra tarp jų? O gal norėtumėte Gnu snieglentės su Flow surišimais? Susisiekite su mumis ir praneškite, kokį komplektą turite omenyje. Visada parengsime jums gražų komplekto pasiūlymą.

Gnu Pagrindinės paslaugos

Šį sezoną Gnu Mullair kolekcijos nebebus. Dėl susiklosčiusių aplinkybių Nicolas nebėra šio prekės ženklo komandos raitelis. Nuo šio sezono Mullair vadinsis Gnu Essential Service. Tai vis dar yra freeride snieglentė su C3 camberiu ir siaurėjančia uodega.

Naujausios Gnu snieglentės

Taip pat Gnu snieglentės 2021 m. matysite vis daugiau rokerio tipo lentų, kurios pamažu virsta hibridiniais rokeriais ar net camberiais. Šiais metais mes, "Sideways", parūpinome daugiau Gnu lentų ir net keletą moteriškų modelių, įskaitant " Gloss" ir " Chromatic".

Peržiūrėkite visą moteriškų ir vyriškų lent ų asortimentą snieglentės arba užsukite į mūsų saloną Oldenzaal mieste. Populiarios lentos, kurių visos atsargos yra sandėlyje, įskaitant "gnu carbon credit", "gnu billy goat", "gnu riders choice" ir "gnu mullair", mums nėra nežinomos.

Kodėl verta pirkti Gnu snieglentę iš "Snowboards".lt?

Jūsų pasirinkimas krito ant nuostabios snieglentės iš Gnu. Sveikiname! Sideways, atėjote į tinkamą Gnu snieglenčių vietą. Mes turime ilgametę patirtį su Gnu. Todėl galime puikiai patarti, kuris modelis jums labiausiai tinka. Ar perkate snieglentę pas mus? Tuomet mes ją visiškai paruošime, kad iš karto galėtumėte leistis į šlaitus. Naują snieglentę aprūpiname šviežiu karšto vaško sluoksniu, kurį tepame rankomis. Taip pat poliruojame plieninius kraštus, kad jie būtų itin aštrūs.

Vis dar dvejojate, ar rinktis Gnu lentą, ar kitą snieglentę? Galbūt mes galime padėti jums teisingai pasirinkti. Kad būtumėte tikri, jog pasirinkote teisingai, suteikiame jums pasitenkinimo garantiją. Po savaitės snieglenčių sporto nepatinka lenta? Grįžkite į mūsų parduotuvę. Atsisakysite nuomos mokesčio, o už likusią sumą galėsite išsirinkti naują lentą.