VANS snieglenčių batai

VANS snieglenčių batai

VANS jau daugelį metų garsėja savo riedlentininkų batais. Šiuos batus jie gamina nuo 1966 m.; šiandien jie tapo vienu didžiausių "alternatyvių" prekės ženklų planetoje.

VANS Snieglenčių batai pasižymi tokiu pat stiliumi ir dėmesiu detalėms, prie kurių esate pripratę iš šio puikaus prekės ženklo. Be to, kad šie batai atrodo itin gražiai, jie taip pat yra techniškai labai stiprūs.

Be mūsų kolekcijos VANS batų, apžiūrėkite kitus mūsų snieglenčių batus ir užsisakykite internetu su nemokamu pristatymu nuo 49,95 €.

VANS snowboardboots

VANS snieglenčių batų technologija

VANS snieglenčių batuose gausu naujų technologijų, ir tai nenuostabu - viskas tam, kad būtų sukurti geriausi snieglenčių batai. Žinoma, visi prekių ženklai dėl to konkuruoja, todėl dėl to atsiranda tik vis geresni ir geresni batai, kuriais mes džiaugiamės!

Popcush ir Ultracush

Popcush galima pamatyti visoje "Sport" linijoje. Šis papildomas įdėklas bato kulne apsaugo kulną stipriai ir neteisingai nusileidus.

Ultracush - tai specialaus tipo našumo putos, kurios šiuo lengvu variantu pakeičia nereikalingą medžiagą.

Daugiau jokių šaltų kojų VANS snieglenčių batuose.

Kiekvienuose VANS snieglenčių batuose yra specialus šiluminis sluoksnis, todėl visa pėdose esanti šiluma ten ir lieka. Naudojant specialų įdėklą, didžioji dalis šilumos patenka į kojų pirštus, todėl ilgą dieną ant slidinėjimo trasos niekada nebus šalti kojų pirštai. Populiarus VANS aukštas kokybės standartas!

Skirtingi vidiniai batai

Jie veikia su skirtingais įdėklais. Tiksliau, 3 skirtingais. Kiekvienas batas pasižymi savomis savybėmis ir vienas yra šiek tiek geresnis už kitą. Tačiau visi VANS snieglenčių batai yra šiluminiu būdu formuojami.

  • V1 Ultracush yra pagrindinis įdėklas, šis įdėklas turi lanksčią pirštų dėžutę ir yra visiškai termiškai formuojamas.
  • V2 Ultracush Smartwool įdėklas turi merino išmaniąją vilną, kuri yra minkšta, nepraleidžia kvapo ir išlaiko kojas sausas ilgiau nei įprastas įdėklas. Be to, V2 vidiniame bate yra X-gace. Tai papildomas sutvirtinimas aplink kulkšnį.
  • V3 Ultracush TNF Flashdry įdėklas, tai geriausias vidinis batas iš VANS. Įrengtas patobulintas X-taškas kulkšnies sutvirtinimui ir "The North Face" sukurtas "Flashdry" audinys. Šis audinys elgiasi kaipantra oda. Šis specialus audinys iš tikrųjų nesušlampa ir kovoja su nemaloniu kvapu. Be to, V3 batai neįtikėtinai gerai prisitaiko prie jūsų pėdų.

VANS snieglenčių batų užsegimas

VANS daug ką veikia gerai žinomas BOA užsegimas. Tačiau dažnai jis derinamas su kita užsegimo sistema. Yra batų su 1 BOA arba su 2 BOA. Kiekvienam batų tipui taip pat buvo sugalvotas skirtingas užsegimas. Kai kurie su "Custom guide", kad BOA laidas atitiktų jūsų pėdos formą. Kiti batai vėlgi veikia su 2 užsegimais, kad būtų galima reguliuoti viršų ir abu atskirai.

Hibridiniai užsegimai - tai senų pažįstamų raištelių ir "naujosios" BOA sistemos derinys. Geriausia iš abiejų pasaulių!

VANS Infuse

VANS Infuse yra aukščiausias kolekcijos modelis. Šie batai greitesni, lengvesni, tvirtesni ir kupini techninių savybių. Pavyzdžiui, "Infuse" lankstumą galima reguliuoti dviem strypais, kuriuos galima nuimti, kai norite snieglentei pritaikyti didesnį batų lankstumą. Ši sistema vadinama VANS Flex Control System. Be to, snieglenčių batuose yra V3 įdėklas. Kartu su "V2 UltraCush" padu jis užtikrina atramą, maksimalų komfortą ir aukščiausią našumą.

Užsidėti batą itin paprasta dėl VANS Hybrid Plus BOA sistemos. Ši sistema sujungia tradicinius raištelius su "Boa" galia.

VANS Aura Pro

VANS Aura Pro geriausiai apibūdina trys paprasti žodžiai: Stilius, komfortas ir kontrolė. Šiuose batuose yra dviguba BOA sistema. Taip pat vadinami "Boa Focus". Dvigubo Boa užsegimo privalumas yra tas, kad galite atskirai reguliuoti tiek batų viršų, tiek apačią. Lengvas "V2 Waffleflex" padas ir "UltrCush" vidpadis užtikrina natūralų lankstumą, kuris pagerina lentos pojūtį.

Įklotas, kurį VANS įdėjo į "Aura Pro", yra V2 įklotas. Šis įdėklas yra liejamas karščiu. Tai reiškia, kad batą galite šildyti specialiu plaukų džiovintuvu. Jį pašildę, kurį laiką stovite snieglenčių batuose, palikdami savo pėdsaką įdėkle. Trumpai tariant: puikūs all mountain / freeride snieglenčių batai, kuriuose dera patogumas, stilius ir našumas.

VANS Pirkite snieglenčių batus internetu svetainėje Snowboards.lt

VANS Pirkti snieglenčių batus internetu? Tuomet atėjote į tinkamą vietą "Snowboards".lt! Jūs saugiai ir greitai užsisakote naujus VANS batus internetu, o mes jums juos išsiųsime su "PostNL". Ar norėtumėte pamatyti snieglenčių batus gyvai ir išbandyti skirtingus modelius? Tuomet užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Parduotuvę lengva pasiekti, o automobilį galite pasistatyti nemokamai.

Be puikių VANS batų, taip pat turime snieglenčių batų iš ThirtyTwo, Rome, Burton ir Nidecker

VANS snowboardschoenen