DABAR obligacijos

Viskas apie "Now bindings

NOW daugiausia dėmesio skiria novatoriškų, šiuolaikiniams snieglentininkams aktualių technologijų kūrimui. Now yra snieglentininkams priklausanti įmonė, kuri savo produktais ir įsitikinimais siekia tobulinti snieglenčių sportą.

JF Pelchat 2010 m. įkūrė buvęs profesionalus snieglentininkas ir liūdnai pagarsėjusios komandos narys. Jis suprato, kad rišimo mechanika ir funkcijos nepasikeitė nuo tada, kai jis buvo sukurtas. Norėdamas patobulinti surišimo funkciją, jis nuėjo į savo garažą ir sukūrė naują koncepciją, kuri visiems laikams pakeis surišimo technologijos idėją. Kalbant apie "Now" surišimus, visada reikia eiti prieš srovę, keičiant surišimo dizaino projektą ir kuriant gaminį, kuris perkelia raitelius į kitą lygį. Iš "Now" surišimų galite tikėtis lengvo ir jautraus važiavimo, mažesnio kojų nuovargio ir važiavimo komforto.

NOW bindingen

"NOW" surišimo privalumai

NOW bindings suteikia keletą privalumų snieglentininkams, todėl yra populiarus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems raiteliams.

  1. Skate-Tech technologija: NOW garsėja novatoriška Skate-Tech technologija, kurią įkvėpė riedlentės sunkvežimio judesiai. Šioje technologijoje naudojamas sukimosi taškas, esantis po surišimais, todėl surišimai gali sklandžiai pakrypti ir pasisukti. Taip užtikrinamas natūralus judėjimas ir geresnė reakcija važiuojant snieglente.
  2. Energijos perdavimas: NOW "Skate-Tech" technologija pagerina energijos perdavimą iš raitelio į snieglentę. Tai užtikrina geresnę kontrolę ir našumą, todėl snieglentininkai gali lengviau daryti posūkius ir greičiau reaguoti į besikeičiančias kalno sąlygas.
  3. Komfortas ir amortizacija: NOW bindings turi EVA padą ir amortizacijos sistemą, užtikrinančią patogų ir smūgius amortizuojantį važiavimą. Tai mažina nuovargį ir padeda išvengti traumų, ypač per ilgas dienas slidinėjimo trasose.

NOW snowboard bindingen

4. Reguliuojamumas: NOW bindings yra su reguliuojamais komponentais, įskaitant dirželius ir aukštakulnius. Tai leidžia pritaikyti surišimus prie konkrečių dviratininko poreikių ir pageidavimų, užtikrinant individualų pritaikymą ir optimalų veikimą.

5. Patvarumas: NOW bindings gaminami naudojant aukštos kokybės medžiagas ir skiriant dėmesį detalėms, todėl yra patvarūs ir gali atlaikyti intensyvų naudojimą kalnuose. Snieglentininkai gali pasikliauti NOW bindings tvirtumu ir patikimumu, kad snieglentės būtų naudojamos ilgai.

6. Novatoriškas dizainas: NOW garsėja naujoviškais ir akį traukiančiais dizainais. Įvairių spalvų ir stilių surišimai leidžia snieglentininkams išreikšti savo asmeninį stilių ant slidinėjimo trasų ir už jų ribų.

Trumpai tariant, NOW bindings siūlo pažangias technologijas, geresnę reakciją, patogumą ir ilgaamžiškumą, todėl yra puikus pasirinkimas snieglentininkams, ieškantiems aukštos kokybės surišimų optimaliai snieglenčių sporto patirčiai.

Dabar rišamieji su "SkateTech

Kiekvienas "Now" surišimas turi "SkateTech". Tai taip pat daro "Now" surišimus tokius unikalius. Tačiau kas tiksliai yra "SkateTech"? SkateTech įkvėpė tai, kaip lengvai ir efektyviai sukasi riedlentė. "Now" su "SkateTech" surišimai imituoja riedlentės riedlentės riedlentės sunkvežimių funkciją ir aprašymą. "Hanger" galingai perduoda energiją iš dirželių į jūsų snieglentės įvores ir briaunas. Kinpin veikia kaip atramos taškas eb padidina šią energiją dėl sverto. Tradiciniai surišimo įtaisai mažina energijos perdavimą, nes išjudina pagrindo plokštę, todėl esate priversti stipriau įtempti dirželius, labiau pasvirti į priekį arba naudoti aukštesnes ir standesnes aukštakulnes. Visa tai lemia didesnį nuovargį ir kojų skausmą. Dabar surišimai aplenkia snieglentės centrą ir nukreipia energiją į dešinę pusę, į snieglentės kraštus. Dabar surišimai paprasčiausiai perduoda daugiau energijos lentai, o tai reiškia, kad jūsų kojos ilgiau išliks labiau atsipalaidavusios ir patogios.

Užsisakykite "Now" surišimus internetu

Ieškote gražaus "Now" surišimų komplekto? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą svetainėje Snowboards.lt. Mūsų parduotuvėje rasite didelę gražiausių "Now" surišimų modelių kolekciją tiek vyrams, tiek moterims. Galite lengvai ir greitai filtruoti pagal važiavimo stilių, lygį ir lankstumą, kad rastumėte geriausiai jums tinkantį "Now" surišimą. Užsakymą pateikėte iki 16:00 val. Tada jūsų "Now" raiščius išsiųsime tą pačią dieną!

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių surišimo priemonių kolekciją