Kleviniai surišimo įtaisai

"Clew" sąsajų istorija

Vokietijos įmonė, kuri kuria "Clew" surišimus, specializuojasi projektuodama ir gamindama aukštos kokybės ir patogius snieglenčių surišimus. Clew Snowboarder", kaip vadinasi "Clew" surišimus gaminanti įmonė, buvo įkurta grupės entuziastingų snieglentininkų, kurie aistringai siekė pagerinti bet kokio lygio snieglentininkų patirtį važinėjant snieglente.

2000-ųjų pradžioje ši snieglentininkų grupė pradėjo eksperimentuoti su naujais surišimais ir technologijomis, kurios iš esmės pakeistų snieglenčių sportą. Tuo metu dauguma snieglenčių surišimų buvo sukurti tradiciniu būdu. Taigi su pagrindine plokštele, aukštesne nugarėle ir dirželiais. Kai kuriems raiteliams teisingas diržų tvirtinimas kartas nuo karto yra ir visada buvo bergždžias.

Clew snieglenčių surišimo įtaisai greitai pelnė reputaciją dėl inovatyvių technologijų ir aukštos kokybės gamybos. Patogius žingsninius surišimus entuziastingai priėmė visų lygių snieglentininkai. Bėgant metams įmonė toliau vystė ir tobulino savo surišimus, naudodama naujas medžiagas ir konstrukcines savybes, kad pagerintų patogumą, našumą ir ilgaamžiškumą.

"Clew" surišimo privalumai

"Clew" surišimai, dar vadinami "step-in" surišimais, yra naujoviška ir nauja technologija snieglenčių sporto pasaulyje. Jie turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniais diržais, ir gali padaryti snieglenčių sportą prieinamesnį ir lengvesnį tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems slidininkams.

  1. Greitas ir lengvas įlipimas ir išlipimas: Didžiausias "Clew" surišimo privalumas - lengvas įlipimas ir išlipimas. Su "Clew" diržais nebereikia vargti įkišant ir iškišant kojas iš diržų. Galite paprasčiausiai įeiti į surišimus ir juos užfiksuoti paprastu judesiu. Taip sutaupysite brangaus laiko ir galėsite greitai užlipti ant lentos ir nuvažiuoti nuo kalno.

  2. Saugumas ir patikimumas: "Clew" surišimai sukurti atsižvelgiant į saugumą ir patikimumą. Juose yra tvirti ir patvarūs užraktai, užtikrinantys, kad jūsų kojos tvirtai laikytųsi ant lentos važiuojant. Tai sumažina netyčinio kritimo riziką ir padidina dviratininko pasitikėjimą savimi.

  3. Tikslus prigludimas: "Clew" surišimai tiksliai priglunda prie jūsų snieglentės batų formos. Tai užtikrina geresnį valdymą ir reakciją važiuojant. Be to, kai kuriuos "Clew" surišimus galima individualiai pritaikyti pagal raitelio pageidavimus, kad jie dar geriau priglustų ir veiktų.

  4. Suderinamumas: "Clew" surišimai sukurti taip, kad būtų suderinami ir su tradiciniais 4x4 įdėklų modeliais, ir su modernesnėmis "Channel" sistemomis, kurias naudoja kai kurie snieglenčių prekių ženklai. Tai reiškia, kad "Clew" surišimus galite pritaikyti prie daugumos snieglenčių modelių, o tai patogu, jei norite keisti lentas arba turite skirtingas lentas.

  5. Lengvas reguliavimas: "Clew" surišimus dažnai galima greitai ir lengvai pritaikyti skirtingiems raitelio batų dydžiams ir pageidavimams. Dėl to snieglente lengviau dalytis su draugais ir šeimos nariais, nes galima greitai pritaikyti surišimus prie jų batų dydžių.

Nors "Clew" surišimai turi daug privalumų, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas raitelis yra skirtingas ir surišimų pasirinkimas yra asmeninis. Kai kurie patyrę snieglentininkai vis dar renkasi tradicinius diržinius surišimus dėl jų žinomumo ir pritaikomumo. Geriausia išbandyti įvairių tipų surišimus ir išsiaiškinti, kuris geriausiai atitinka jūsų važiavimo stilių ir pageidavimus.

Clew bindings

Clew surišimai moterims ir vyrams

Clew surišimo įtaisai skirti moterims ir vyrams. Prekės ženklas nedaro jokio skirtumo tarp jų. Svarbu tik tinkamas dydis. Atidžiai įsižiūrėkite, kokio dydžio "Clew" surišimo jums reikia. Per didelis arba per mažas surišimas turi įtakos našumui ir gali nulemti arba sugadinti jūsų dieną slidinėjimo trasoje.

Toliau pateikiama dydžių lentelė tinkamam dydžiui nustatyti.

Clew bindingen maattabel

Ar "Clew" raiščiai tinka ir pažengusiems slidininkams?

Taip, "Clew" surišimai tikrai tinka ir pažengusiems snieglentininkams. Nors "Clew" surišimai dažnai siejami su pradedančiaisiais slidininkais dėl lengvo įlipimo mechanizmo, jie taip pat gali daug ką pasiūlyti pažengusiems slidininkams.

Lengvas "Clew" surišimų įlipimas ir išlipimas gali būti ypač naudingas pažengusiems snieglentininkams važiuojant snieglente sudėtingomis vietovėmis ir bekelės sąlygomis. Tai leidžia jiems greitai sureguliuoti savo surišimus, pavyzdžiui, kai reikia atjungti snieglentę, kad galėtų pereiti sudėtingą perėją.

Be to, "Clew" surišimai tiksliai priglunda ir reaguoja, o tai labai svarbu pažengusiems snieglentininkams, norintiems atlikti techniškus manevrus ir greitus posūkius. Užrakto sistema užtikrina, kad surišimai saugiai ir tvirtai laikytųsi ant lentos, todėl juos galima geriau valdyti ir tiksliau valdyti.

Trumpai tariant, "Clew" surišimai tinka ir pradedantiesiems, ir pažengusiems snieglentininkams, nes jie užtikrina komfortą, našumą ir patogumą, reikalingus puikiai snieglenčių sporto patirčiai, nepriklausomai nuo raitelio įgūdžių lygio.

Įsigykite "Clew" surišimus

Ieškote "Clew" surišimų, kuriuos galėtumėte sumontuoti ant snieglentės? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą svetainėje Snowboards.lt. Galite lengvai ir greitai užsisakyti "Clew" surišimus internetu. Ar norėtumėte pamatyti surišimus asmeniškai, ar norėtumėte gauti daugiau patarimų? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir apžiūrėkite visą mūsų snieglenčių surišimų kolekciją.

clew bindingen