Burton

Snieglenčių prekės ženklas Burton: inovacijos, aistra ir lyderystė snieglenčių pasaulyje

Kalbant apie snieglentes, nėra kultinio ir įtakingesnio prekės ženklo už Burton. Snieglenčių pramonės pradininkas, Burton nuo pat savo atsiradimo 1977 m. padarė didžiulę įtaką snieglenčių sportui. Nuo pirmosios snieglentės sukūrimo iki novatoriškų technologijų lyderystės pramonėje, Burton išlieka pirmaujančiu prekės ženklu, žinomu dėl savo kokybės, našumo ir atsidavimo snieglentininkų bendruomenei. Šios kategorijos tekste plačiau apžvelgsime Burton snieglenčių istoriją, filosofiją, technologijas ir asortimentą.

burton

Istorija Burton

Burton istorija prasidėjo 1977 m., kai Jake'as Burton Carpenteris savo gimtajame Vermonto mieste sukūrė pirmąją snieglentę. Tuo metu snieglenčių sportas dažnai buvo vertinamas kaip mėgėjiška sporto šaka, tačiau Džeikas buvo pasiryžęs jį populiarinti ir plėtoti. Bėgant metams, Burton patyrė didžiulį augimą ir iškėlė šį sportą į naujas aukštumas.

Aštuntajame dešimtmetyje Burton išaugo ir tapo vienu labiausiai pripažintų prekės ženklų snieglenčių sporto pasaulyje. Jie išleido naujoviškų produktų ir snieglenčių sportą pristatė platesnei auditorijai. 1985 m. jie pristatė pirmąją snieglentę su metaliniais kraštais, kurie pagerino našumą ir kontrolę. Po to sekė daugybė kitų pirmųjų gaminių, įskaitant EST surišimus, kurie užtikrina tiesioginį snieglentės ir raitelio ryšį.

XXI amžiuje Burton ir toliau pirmauja snieglenčių pramonėje, nuolat skirdama daug dėmesio technologinėms naujovėms ir tvarumui. Jų įsipareigojimas rūpintis aplinkosauga ir įsipareigojimas snieglenčių bendruomenei - tai tik keletas veiksnių, dėl kurių Burton yra populiarus prekės ženklas tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų.

burton

Filosofija ir misija Burton

Burton filosofija visada buvo padaryti snieglentes prieinamas visiems ir praplėsti šio sporto ribas. Jie tiki, kad snieglenčių sportas gali suartinti žmones, praplėsti ribas ir smagiai praleisti laiką gamtoje. Burton stengiasi kurti aukščiausios kokybės gaminius, kurie pagerina snieglenčių sporto patirtį ir sustiprina aistrą šiam sportui.

Kitas svarbus Burton filosofijos aspektas - jų įsipareigojimas siekti tvarumo ir aplinkosauginio sąmoningumo. Jie supranta, kad sporto ateitis priklauso nuo natūralios aplinkos, kurioje jis vyksta, apsaugos. Burton yra įsipareigojusi laikytis tvarios gamybos praktikos, mažinti anglies dioksido pėdsaką ir remti iniciatyvas, saugančias žiemos sporto aplinką.

Technologinės naujovės iš Burton

Burton garsėja technologinėmis naujovėmis, kurios gerokai pagerino snieglenčių sporto patirtį. Kai kurios iš svarbiausių technologijų yra šios:

  1. 2011 m. pristatyta "The Channel" - tai tvirtinimo sistema, leidžianti neribotai reguliuoti surišimo padėtis. Tai leidžia snieglentininkams tiksliai pritaikyti surišimus pagal savo važiavimo stilių ir pageidavimus.

  2. EST surišimai: Burton's EST surišimai sukurti taip, kad veiktų su "The Channel" tvirtinimo sistema ir užtikrintų tiesioginį ryšį tarp snieglentės ir raitelio. Tai užtikrina geresnį valdymą ir geresnį lentos pojūtį.

  3. Flying V: Burton'snieglentės "Flying V" išlenkimo profilis sujungia išlenkimą ir rokerį, kad pagerintų snieglentės savybes ir manevringumą. Jis užtikrina stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir žaismingumą atliekant laisvojo stiliaus triukus.

  4. Carbon Highlights: Strategiškai strategiškai išdėstyti anglies pluoštai, Burton's Carbon Highlights suteikia papildomo popso, reakcijos ir galios be papildomo svorio.

  5. Ankle Hammock: jų surišimo sistemose įdiegta Ankle Hammock sistema saugiai priglunda prie snieglentės bato ir efektyviau perduoda galią lentai.

burton

Asortimentas Burton

Burton gali didžiuotis savo plačiu snieglenčių prekių asortimentu. Kiekvieną sezoną Burton išleidžia vis kitą didelę ir atnaujintą rinkai skirtą kolekciją. Trumpai apžvelkite visą Burton kolekciją, įskaitant