Anon akiniai

Anon pirkti akinius

Ieškote nuostabių Anon akinių? Norite, kad žiemos sporto šakų metu būtų maksimaliai matomas? Tuomet patekote į tinkamą vietą snieglentėse.lt. Turime plačią Anon akinių kolekciją tiek vyrams, tiek moterims. Taigi, garantuotas geras matomumas su Anon akiniais!

Anon Slidinėjimo akiniai su PERCEIVE lęšiais

Anon nuo 2021 m. sezono akiniai "Sonar" lęšius pakeitė į "PERCEIVE" lęšius. Šie lęšiai buvo specialiai sukurti Anon ir pasižymi dar geresniu kontrastu. Be aštraus kaip skustuvas regėjimo, lęšiai yra padengti danga, todėl kondensatas tampa praeitimi. PERCEIVE lęšiai išsiskiria, kai sąlygos slidinėjimo trasose pablogėja. Gudrybė - ir toliau matyti gylį, spalvas ir kontrastą, kai danguje mažiau šviesos. Šį triuką itin gerai įvaldė Anon ir tai atsispindi Anon akinių kokybėje.

Magna-Tech® magnetiniai lęšiai

Norite lengvai ir itin greitai pasikeisti lęšius? Tuomet išbandykite Anon akinius, kuriuose įdiegta "Magna-Tech" technologija. Lęšis prie rėmelio pritvirtinamas keliais stipriais magnetais. Tai leidžia lengvai ir greitai pakeisti lęšį, pavyzdžiui, į blogo oro lęšį.

Tokiuose modeliuose kaip Anon M3, M2 ir Anon Sync įdiegta "Magna-Tech®" sistema. Be šių modelių, Anon m4 akinius taip pat galima įsigyti "Snowboards".lt.

Žinoma, šie modeliai yra su papildomais lęšiais, kad galėtumėte toliau važinėti snieglente ar slidinėti bet kokiomis sąlygomis.

anon goggles

Anon akiniai nešiojantiems akinius

Visi Anon slidinėjimo akinių modeliai tinka nešiojantiems akinius. Tai dar vadinama OTG. OTG reiškia "Over The Glasses" (per akinius). Žinoma, išskirtine tvarka pritaikius akinius, gali atsitikti taip, kad slidinėjimo akiniai tiks ne visai tinkamai.

anon skibril

Anon akiniai su sferiniais lęšiais

Anon Slidinėjimo akinių su sferiniu lęšiu, dar vadinamu "išgaubtu" lęšiu, privalumas tas, kad išgaubtumas atitinka akių formą. Dėl to sniege matote šiek tiek daugiau kontrasto. Populiarūs Anon slidinėjimo akinių su sferiniu lęšiu modeliai yra Anon M2 ir M3.

Anon Slidinėjimo akiniai su cilindriniais lęšiais

Anon Slidinėjimo akinių su cilindriniu lęšiu, dar vadinamu "plokščiu" lęšiu, privalumas tas, kad jie dažnai būna šiek tiek pigesni. Pagrindinė priežastis yra ta, kad tokios formos lęšį paprasčiausiai lengviau pagaminti. Nedidelis cilindrinio lęšio pranašumas prieš sferinį lęšį yra tas, kad jis šiek tiek mažiau pažeidžiamas įbrėžimų.

Anon akiniai puikiai tinka prie snieglenčių ir slidinėjimo šalmo

Be gerų Anon akinių, taip pat ieškote saugaus snieglenčių šalmo? Tuomet atkreipkite dėmesį į Anon snieglenčių šalmus. Šie puikiai priglunda, o tai padidina komfortą!

Kodėl verta užsisakyti Anon akinius internetu svetainėje "Snowboards".lt

Ar tiksliai žinote, kokius šaunius Anon akinius norite įsigyti? Tuomet saugiai ir greitai užsisakykite juos "Snowboards".lt. Nyderlanduose Anon akinius išsiųsime jums labai greitai su PostNL ir nemokamai! Norite gauti daugiau informacijos apie Anon akinius arba norite juos išbandyti? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje

Peržiūrėkite visą mūsų kolekciją Anon straipsniai

anon bril