Anon

Pirkite nuostabius daiktus iš Anon

Puikių prekių iš Anon, snieglenčių.lt yra ta vieta, kur reikia būti! Mūsų kolekcijoje rasite gausią Anon prekių kolekciją tiek vyrams, tiek moterims. Toliau skaitykite daugiau apie Anon ir šio šaunaus žiemos sporto prekių ženklo kilmę.

Anon buvo įkurtas 2001 m. Burton Snowboards. Prekės ženklas buvo įkurtas siekiant gaminti stilingus, techniškus snieglenčių ir slidinėjimo akinius, kurie atitiktų Burton profesionalų komandos ir viso pasaulio lenktynininkų reikalavimus.

anon kleding

Remiamas Burton, Anon nuolat gamino akinius, kurie užtikrina optimalų matomumą bet kokiomis žiemos oro sąlygomis. Anon, orientuodamasis į pažangų dizainą ir techninę įrangą, sukūrė gaminius, atitinkančius geriausių pasaulio snieglentininkų poreikius. Tuo metu Anon komandą sudarė Bode Merril, jibbinas Jeremy Jones ir Seppe Smits.

Pirmaisiais metais RED prekės ženklas kūrė snieglenčių šalmus Burton vardu. Siekiant išplėsti Anon prekės ženklą tarp snieglentininkų ir slidininkų, buvo nuspręsta perkelti RED prekės ženklą į Anon. Šiuo metu Anon akiniai ir anon šalmai yra nepamainomi žiemos sporto įrangos rinkoje.

anon wintersport kleding

Kodėl verta užsisakyti Anon iš "Snowboards".lt?

Tai, kad prekės ženklas Anon yra vienas geriausių prekių ženklų, orientuotų į kokybiškų slidinėjimo akinių ir snieglenčių šalmų gamybą, tikrai neliko nepastebėta. Todėl mes, Snowboards.lt, labai džiaugiamės turėdami šį prekės ženklą savo kolekcijoje. Jūsų žiemos sportas jau niekada nebebus toks pat, kaip su Anon akiniais. Dalykai, kurių anksčiau nematėte, dabar staiga taps matomi. Ar norėtumėte įsigyti naujus Anon slidinėjimo akinius mūsų parduotuvėje? Ar jau turite slidinėjimo šalmą? Tuomet atsineškite jį su savimi į parduotuvę. Taip bus paprasčiau pasimatuoti. Dar neturite šalmo? Tuomet rekomenduojame derinti Anon slidinėjimo akinius ir Anon slidinėjimo šalmą.

Anon užsakymas be pristatymo išlaidų

Jei tiksliai žinote, ką norite užsisakyti iš Anon, tuomet saugiai ir greitai užsisakykite "Snowboards".lt. Ar mieliau norėtumėte pamatyti arba išbandyti Anon gaminius gyvai? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Mūsų snieglenčių parduotuvę lengva pasiekti, o automobilį prie parduotuvės galite pasistatyti nemokamai.

anon snowboard kleding