Arbor snieglentės

Arbor snieglentės pirkti

Jei yra vienas prekės ženklas, kuris gamina gražius snieglentės, tai Arbor. Arbor snieglentė ne tik labai gražiai atrodo kada nors dėl medinio viršutinio lapo, bet ir važiavimo savybės yra neregėtos! Arbor gamina lentas tradiciniu būdu, naudodama tvarias medžiagas ir konstrukcijos metodus nuo 1995 m.

Arbor snieglentės

Kuo Arbor snieglentė tokia unikali?

Unikalus Arbor snieglentės dalykas yra viršutinis lapas. Nėra dviejų vienodų Arbor lentų. Šis prekės ženklas pirmasis standartinį plastikinį viršutinį sluoksnį pakeitė medžio lukštu. Tai ne tik puikiai atrodo, bet ir pagerina eksploatacines savybes.

Arbor snieglentės Su "PowerPly" viršutiniais lapais

Išskirtiniai "Powerply" viršutiniai lapai pagaminti iš patvaraus medžio arba bambuko viršutinio sluoksnio. Natūrali tekstūra suteikia stilių, kuriuo garsėja Arbor. Powerply funkciją galima vertinti kaip papildomą stiklo pluošto sluoksnį. Tokio viršutinio lakšto gamyba yra daug darbo reikalaujantis darbas. Dėl to Arbor yra toks išskirtinis.

Arbor snieglentės su greitai sukepintu pagrindu

Arbor veikia su 3 tipų tvirtinimo įtaisais. Jų geriausia ir, deja, taip pat brangiausia Sintered base snieglentė užtikrina neregėtą slydimo galią ir puikų vaško sugėrimą. Šį pagrindą galite rasti, pavyzdžiui, ant Arbor Coda. Taip pat turite Crosslinked sintered bazę, kuri iš tikrųjų yra geriausia iš abiejų. Ji iš tiesų slysta daug geriau nei ekstruzinė bazė, tačiau gali ištverti daugiau ir yra lengviau taisoma nei sukepinta bazė. Ir, žinoma, turime ekstruduotą pagrindą , kuriam reikia mažiau priežiūros ir kuris gali atlaikyti daug smurto. Pastarąjį pagrindą galima rasti Arbor elemente.

Arbor snieglentės su išlenkimu

snieglentės iš Arbor taip pat unikalus tuo, kad dauguma modelių yra dviejų variantų. Būtent rokerio ir išlenkimo variantas. Arbor snieglentės su išlenkimu turi ilgesnę efektyvią plieninę briauną, užtikrinančią maksimalų sukibimą su briauna ir galingą briaunos keitimą. Be to, "camber" profilis suteikia daugiau reakcijos ir popso. Ten, kur kulnai ir pirštai liečia plieninę briauną, arbor snieglentės turi "GripTech". Dėl to lentas lengva valdyti ir jos jaučiasi natūraliau. Siekiant užtikrinti, kad Arbor lentos neįkaistų ties viršūne ir uodega, buvo sumontuoti pakilimo atšvaitai. Plieninis kraštas yra atokiau nuo žemės, todėl lenta mažiau įkaista, o krašto keitimas jaučiamas natūraliau. GripTech kartu su Uprise Fenders ir išlenkimo profiliu vadinama Arbor The Camber System.

Arbor Snieglentės su "Rocker

Be "Camber", beveik kiekviena Arbor snieglentė turi ir "rocker" variantą, kurį Arbor dar vadina paraboliniu "rocker". Rokerio laipsnis neet link viršūnės ir uodegos. Apskritai rocker snieglentės turi mažesnį sukibimą. Taip yra todėl, kad efektyvioji plieno pusė yra trumpesnė. Siekiant tai kompensuoti, Arbor snieglentės pritaikytas GripTech. Tose vietose, kur kulnai ir pirštai spaudžia plieno briauną, plieno briauna šiek tiek išlenda į išorę. Taip užtikrinama, kad kiekviena plieno pusė turėtų keturis sąlyčio taškus. "Rocker" ir "GripTech" derinys Arbor vadinamas "The Rocker System".

Dėl anglies standesnės Arbor snieglentės

Ne visose jų lentose yra anglies, bet jei yra, ji gali būti 4 tipų, daug anglies tiesiojoje arba kampu. Dėl to snieglentė gali būti ilgaamžiškesnė, standesnė arba geriau reaguoti. Karbonas visada yra inkrustuotas su atitinkama medine šerdimi. Visos tam naudojamos medienos rūšys yra patvirtintos FSC.

Arbor Elementas

Arbor Element - tai snieglentė, nuo kurios viskas prasidėjo. Element jau daugelį metų yra kertinis gražaus prekės ženklo akmuo ir tikrai gali būti vadinama viena geriausių pasaulyje all-mountain snieglenčių. Rokeris kartu su "GripTech" suteikia itin patogų pojūtį neprarandant sukibimo ir kontrolės. Arbor Element puikiai dera su Hemlock snieglenčių surišimo sistema.

Arbor Coda

Arbor Coda yra laisvojo stiliaus snieglentė, kuri puikiai jaučiasi tiek trasoje, tiek ir pūdyme. System Camber sujungia parabolinį išlenkimą su GripTech ir paaukštintomis plieninėmis briaunomis, kad būtų užtikrintas maksimalus atsakas, tikslumas ir sukibimas. "Coda" turi "Directional Twin" formą, kuri reiškia, kad nosis yra šiek tiek ilgesnė už uodegą, o tai reiškia, kad lenta vis tiek puikiai tinka važiuoti switch. Nesijaudinkite dėl to, kad nebūsite pirmieji nusileidę. Lenta turi itin greitą sukepintą pagrindą.

Arbor Shiloh

2020 m. Arbor pirmą kartą išleido "Shiloh". Arbor Shiloh turi lygiai tokią pačią formą kaip ir jos vyresnysis brolis Coda. Shiloh turi Biax pluoštą, kai Coda turi šerdį, sutvirtintą Biax ir Triax pluošto mišiniu. Dėl to "Shiloh" yra šiek tiek švelnesnė ir minkštesnė. Nenuvertinkite "Shiloh"! Manome, kad ši snieglentė gali išaugti į vieną populiariausių Arbor kolekcijos snieglenčių.

Arbor snieglentės

Arbor Snowboardshop

Didžiuojamės turėdami šį gražų snieglenčių prekės ženklą savo asortimente.

Be Arbor snieglentės savo kolekcijoje taip pat turime Arbor surišimų.

Turite klausimų, kokia Arbor snieglentė jums labiausiai tinka? Arba koks ilgis yra geriausias? Drąsiai kreipkitės į mus telefonu, Whatsapp arba el. paštu. Žinoma, jūsų taip pat laukiame mūsų snieglenčių parduotuvėje Tventėje. Lengvai pasiekiama ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė priešais parduotuvę.