Arbor

Apie prekės ženklą Arbor

Nuo 1995 m. Arbor užsiima gražiausių, mūsų manymu, galimų įsigyti snieglentės gaminių gamyba. Vieni iš nedaugelio visoje snieglenčių rinkoje jie dirba su tikro medžio viršutine plokšte, kuri sukuria išskirtinę "medžio" išvaizdą. Be to, nuo pat pirmos dienos jie gamina atsižvelgdami į klimato sąlygas. Dėl šios priežasties jie dar vadinami hipių prekės ženklu.

Šiandien šios šaunios Arbor lentos yra įvairiausių formų ir spalvų.

arbor

Arbor Snieglentės

Powerplys, arba medinis prekės ženklas. Tikro medžio viršutinės lentos, pagamintos iš plonos medžio faneros, sukuria savitą snieglenčių pojūtį, kuriam negali prilygti jokia kita lenta. Tai suteikia snieglentei papildomos gyvybės. Be to, turėdami savo Arbor lentą su "Powerply", turėsite tikrai unikalią lentą. Niekas neturi tokios pat medžio faktūros kaip jūsų. Šių viršutinių plokščių yra 5 variantai, visi jie pasižymi savitomis savybėmis. Tai bambuko Powerply, Fraxinus, graikinio riešuto ir klevo lentos.

Arbor surišimai

Be lentų, jau kelerius metus gaminami ir puikūs snieglenčių surišimai. Tiek moterims, tiek vyrams. Čia jie turi keletą modelių. Tai Arbor Hemlock, Cypress ir moteriški Sequoia. Cyrpress yra standesnis į laisvąjį stilių orientuotas surišimas, o Arbor Hemlock yra šiek tiek švelnesnis ir labiau skirtas laisvojo stiliaus snieglentininkams arba pradedantiesiems. Sequoia yra universalus moteriškas surišimas, pasižymintis draugišku lankstumu. Visi surišimai turi gražias magnio sagtis.

Technika už Arbor

Arbor veikia su 2 sistemomis. System Rocker ir System camber. Abi jos turi savų savybių, todėl rocker iš tiesų yra kaip rocker, o camber - kaip camber, bet su draugiškomis savybėmis, kurių galima tikėtis iš Arbor.

arbor

Arbor Užsakymai internetu svetainėje Snowboards.lt

Ieškote naujos lentos ar surišimo iš Arbor? Tuomet patekote į tinkamą vietą "Snowboards".lt an! Ar tiksliai žinote, ką norite įsigyti iš Arbor? Tuomet saugiai ir greitai užsisakykite internetu. Reikia daugiau informacijos arba norite pamatyti Arbor gyvai? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.

Peržiūrėkite visą mūsų kolekciją snieglentės