Airblaster snieglenčių striukės

Airblaster Pirkti snieglenčių striukę

Ieškote kokybiškos snieglentės striukės, kuri leistų išsiskirti iš minios? Peržiūrėkite mūsų Airblaster snieglenčių striukes. Šis nuostabus amerikiečių prekės ženklas yra vienintelė snieglentininkams priklausanti ir jų valdoma įmonė. Nenuostabu, kad jie gamina Airblaster snieglenčių striukes.

Prekės ženklas Airblaster įsikūręs Oregone, iš kur jie visam pasauliui tiekia aukštos kokybės snieglenčių striukes, kuriose svarbiausia - smagiai leisti laiką, jaustis laisvai ir apskritai geras produktas už gerą kainą.

airblaster snowboard jassen

Airblaster Skirtingų stilių snieglenčių striukės.

Airblaster gamina skirtingų stilių snieglenčių striukes skirtingiems kainų segmentams kiekvienai tikslinei grupei. Kolekciją Airblaster striukes galima suskirstyti į tris stilius.

  1. Į"Beast" seriją įeina liemenės su apvalkalu, kurioms keliami aukšti techniniai reikalavimai. Pagalvokite apie 3 sluoksnių sistemą, 30 tūkst. vandens stulpelių ir visišką atsparumą vėjui bei vandeniui.
  2. Serija "Glacier", ši tvirta linija apima platų paminkštintų snieglenčių striukių asortimentą, kurių vandens stulpelis yra 15K ir jos visiškai atsparios vėjui.
  3. Freedom serija, tai šauni serija su pamušalu ir snieglenčių striukėmis, kurių vandens stulpelis siekia 10 tūkst.

airblaster snowboard jassen

#Staywild su Airblaster striukėmis

Airblaster reiškia, kad iš savo dienų ant šlaito trasos reikia gauti kuo daugiau malonumo ir pasitenkinimo. #Staywild čia yra jų šūkis. Dienos slidinėjimo trasose dažnai būna ribotos. Taigi, kai esate šlaituose, viskas turi būti taip, kaip reikia, ir tikrai neturėtumėte vargti su snieglenčių striukėmis, kurios tiesiog palieka jus šaltyje. Visos Airblaster striukės turi sniego gaudyklę, kad sniegas nepatektų, kai šliuožiate. Pavasarį ketinate važinėtis snieglente? O gal per intensyvią dieną ant kalno jums darosi per karšta? Greitai atsegkite užtrauktukus po Airblaster striukės pažastimis, kad gautumėte gryno oro ir papildomą ventiliaciją.

Airblaster Užsisakykite snieglenčių striukę internetu

Ar jau pastebėjote šaunią Airblaster snieglenčių striukę? Tada greitai ir lengvai užsisakykite ją internetu adresu snieglentės.lt. Ar verčiau norėtumėte pamatyti Airblaster striukes asmeniškai? Žinoma, kad galite! Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir apžiūrėkite visą kolekciją. Airblaster kolekcija

airblaster snowboard jacks