Airblaster snieglenčių kelnės

Airblaster Pirkti snieglenčių kelnes

Ieškote kokybiškų snieglenčių kelnių, kurios leistų išsiskirti iš minios? Airblaster Airblaster Išbandykite mūsų snieglenčių kelnes. yra puikus amerikietiškas prekės ženklas ir vienintelė bendrovė, kurią valdo ir naudoja tikri snieglentininkai. Airblaster Štai kodėl jie gamina snieglenčių kelnes.

Šis prekės ženklas Airblaster įsikūręs Oregone, iš kur jie visam pasauliui siūlo aukštos kokybės snieglenčių kelnes, kuriose daugiausia dėmesio skiriama smagiam laisvalaikiui, laisvam jausmui ir apskritai geram produktui už gerą kainą.

Airblaster snowboard broeken

Airblaster Skirtingų stilių snieglenčių kelnės.

Airblaster gamina skirtingų stilių snieglenčių kelnes skirtingais kainų segmentais kiekvienai tikslinei grupei. Airblaster Kelnių kolekciją galima suskirstyti į tris stilius.

  1. Į"Beast" seriją įeina kelnės su apvalkalu, kurioms keliami aukšti techniniai reikalavimai. Pagalvokite apie 3 sluoksnių sistemą, 30 tūkst. vandens stulpelių ir visišką atsparumą vėjui bei vandeniui.
  2. Serija "Glacier", ši tvirta linija apima platų snieglenčių kelnių su pamušalu asortimentą, kurių vandens stulpelis yra 15K ir jos visiškai atsparios vėjui.
  3. Freedom serija, tai šauni serija su paminkštintomis ir snieglenčių kelnėmis, kurių vandens stulpelis siekia 10 tūkst.

Airblaster snowboardbroeken

Airblaster #Staywild su kelnėmis

Airblaster reiškia, kad reikia gauti kuo daugiau malonumo ir pasitenkinimo iš dienų ant šlaitų. #Staywild čia yra jų šūkis. Dienos slidinėjimo trasose dažnai būna ribotos. Taigi, kai esate šlaituose, viskas turi būti taip, kaip reikia, ir neturėtumėte vargti su snieglenčių kelnėmis, kurios tiesiog palieka jus šaltyje.

Airblaster Užsisakykite snieglenčių kelnes internetu

Airblaster Ar jau pastebėjote šaunias snieglenčių kelnes? snieglentėslt Tuomet greitai ir lengvai užsisakykite jas internetu adresu . Airblaster Ar norėtumėte pamatyti snieglenčių kelnes asmeniškai? Žinoma, galite! Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir apžiūrėkite visą kolekciją.Airblaster kolekcija

Airblaster snowboardpant