Snieglentė striukės

Snieglentė pirkti striukę

Ar netrukus ketinate užsiimti žiemos sportu ir norite įsigyti snieglentės striukę? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą. Turime didelę snieglenčių aprangos kolekciją su snieglenčių striukėmis ir snieglenčių kelnėmis iš tokių prekių ženklų kaip.AirblasterPicture ir " Organic Clothing". Ar jau žinote, ko ieškote? Peržiūrėkite mūsų Shell striukes, technines striukes, apšiltintas striukes ir šaunius kombinezonus.

snowboard jas

Kokia turėtų būti gera snieglenčių striukė?

Gera snieglentės striukė yra esminė jūsų žiemos sporto įrangos dalis. Ji suteikia apsaugą nuo šalčio, vėjo ir sniego, be to, ji turėtų būti pralaidi orui, kad išsklaidytų perteklinę šilumą ir drėgmę. Štai keletas pagrindinių savybių, kurias turėtų atitikti gera snieglentės striukė:

  1. Aukšto lygio neperšlampamumas labai svarbus, kad sningant ir lyjant išliktumėte sausi. Atkreipkite dėmesį į vandens stulpelio reitingą, kuo didesnis skaičius, tuo snieglentės striukė atsparesnė vandeniui.
  2. Orui pralaidumas: Gera snieglenčių striukė taip pat turėtų būti pralaidi orui, kad iš jos išeitų šilumos perteklius ir prakaitas. Dėl to snieglentei važiuojant jaustumėtės patogiai ir sausai.
  3. Izoliacija: Priklausomai nuo klimato ir asmeninių pageidavimų, galite rinktis striukę su sintetine arba pūkine izoliacija. Įsitikinkite, kad izoliacija suteikia pakankamai šilumos tokiomis sąlygomis, kokiomis važinėsite snieglente.
  4. Neperpučiamas vėjas: Neperpučiama snieglentės striukė apsaugos jus nuo šalto vėjo leidžiantis nuo kalno.
  5. Sniego sijonas: įmontuotas sniego sijonas neleidžia sniegui patekti į striukę, kai krentate ar leidžiatės ne slidinėjimo trasoje.
  6. Reguliuojamas gobtuvas: gobtuvas naudingas papildomai apsaugai nuo vėjo ir sniego, be to, jis turėtų būti reguliuojamas, kad galėtumėte jį tinkamai pritaikyti prie šalmo.
  7. Daug kišenių: Patogios kišenės su užtrauktukais puikiai tinka slidinėjimo pasui, telefonui, pinigams ir kitiems smulkiems daiktams laikyti.
  8. Patvarumas: Rinkitės snieglenčių striukę, pagamintą iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra atsparios dėvėjimuisi.

Atkreipę dėmesį į šias savybes, galite rasti gerą snieglentės striukę, kuri apsaugos jus nuo gamtos stichijų ir užtikrins patogų bei malonų snieglenčių sportą.

snowboard jassen

Vandeniui atspari snieglentės striukė

Snieglentės striukės vandens stulpelis rodo, kiek striukė atspari vandeniui. Kuo didesnė reikšmė "mm", tuo striukės audinys yra atsparesnis vandeniui. Ypač jei reguliariai leidžiatės į šlapdribą, svarbu turėti snieglentės striukę, kurios vandens stulpelio vertė yra ne mažesnė kaip 10 000 mm. Taip pat įsitikinkite, kad striukės siūlės yra užklijuotos. Tai neleis vandeniui ar drėgmei prasiskverbti pro siūles. Gerą neperšlampamą snieglentės striukę taip pat galima atpažinti pagal neperšlampamus užtrauktukus.

Ką reiškia gera kvėpuojanti snieglentės striukė?

Gera kvėpuojanti snieglentės striukė gali pernešti drėgmę ir šilumą iš vidaus į išorę, todėl jūsų kūnas išlieka sausas ir patogus važinėjant snieglente. Tai ypač svarbu, nes važinėdami snieglente dažnai prakaituojate ir gaminate perteklinę šilumą, todėl, jei drėgmė negali pasišalinti, galite jaustis prislėgti ir nejaukiai.
Dideliu pralaidumu orui pasižyminčioje striukėje naudojamos pažangios medžiagos ir technologijos, skatinančios tokį drėgmės valdymą. Paprastai striukės išorinio sluoksnio konstrukcijai naudojama vandeniui atspari ir kvėpuojanti membrana, pavyzdžiui, "Gore-Tex". Ši membrana turi mikroskopines poras, kurios blokuoja vandens molekules, o vandens garai (prakaitas) pro jas pasišalina.
Taigi tinkamai kvėpuojanti snieglentės striukė neleidžia perkaisti ir padeda reguliuoti kūno temperatūrą, todėl net ir sudėtingomis sąlygomis galite ilgiau patogiai važinėti snieglente.

snowboardjas

Snieglentė derinkite striukę su snieglenčių kelnėmis

Ieškote snieglentės striukės ir snieglentės kelnių? O ar ieškote nuostabaus derinio? Picture Airblaster Striukes iš ir galima priderinti prie to paties prekės ženklo snieglenčių kelnių. Taip jūsų snieglentės kostiumas visada išliks savo vietoje ir neleis sniegui slystant patekti po striuke.

Snieglentėlt Jei ieškote snieglentės, . yra tinkamiausia vieta!