wintersport onderkleding

Kodėl termo drabužiai, o ne medvilniniai marškinėliai?

Dėvėti terminius drabužius yra pranašiau už medvilninius marškinėlius važinėjant snieglente dėl kelių priežasčių. Pirma, termo drabužiai yra specialiai sukurti iš pažangių medžiagų, kurios nuvalo drėgmę nuo odos ir greitai džiūsta. Dėl to jūsų kūnas išlieka sausas ir šiltas net tada, kai prakaituojate užsiimdami tokia intensyvia veikla kaip snieglenčių sportas.
Kita vertus, medvilniniai marškinėliai yra linkę sulaikyti drėgmę, todėl per krūvį jie gali būti klampūs ir šlapi. Dėl to kūnas gali atvėsti, ypač šaltu oru.
Be to, termo drabužiai geriau izoliuoja ir sulaiko šilumą nei medvilniniai. Specialūs terminių drabužių pluoštai sukuria izoliacinį sluoksnį tarp jūsų odos ir išorės oro, sulaiko kūno šilumą ir palaiko šilumą.

Užsisakykite šiluminius drabužius žiemos sportui su nemokamu pristatymu

Ar netrukus vyksite į žiemos sporto kelionę? Tuomet įsigykite termo aprangą "Sideways" SPorts ir pasinaudokite greitu pristatymu bei nemokamu siuntimu nuo 39,95 EUR Nyderlanduose. Galite saugiai atsiskaityti internetu naudodamiesi iDeal. Taip pat apsilankykite mūsų parduotuvėje Oldenzaal mieste, kur gausite asmeninę konsultaciją ir didžiausią pasirinkimą. snieglentės, surišimų, drabužių, slidinėjimo ir snieglenčių akinių bei aksesuarų.

wintersport ondergoed