Snieglentė kelnės

Snieglentė pirkti kelnes

Ar vis dar ieškote gerų snieglentės kelnių prieš eidami sportuoti žiemą? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą. Geros snieglenčių kelnės apsaugos jus nuo šalčio ir vėjo. Jos taip pat turėtų būti pralaidžios orui ir neperšlampamos. Taip snieglentei važinėjant išliksite šilti ir sausi. Kiekvienam snieglentininko tipui turime tinkamų snieglenčių kelnių. Pavyzdžiui, freerideris, kuris reguliariai žygiuoja 2 valandas, dėvi kiaurasamčius. Ar esate labiau slidinėjimo trasų entuziastas ir į sniegą dažniausiai einate sausio mėnesį? Tuomet rekomenduojama rinktis snieglenčių kelnes su didesniu apšiltinimu.

Surinkome gražią kolekciją Picture ir Airblaster. Taip pat turime šaunių derančių tų pačių prekių ženklų snieglenčių striukių.

snowboard broek

Airblaster snieglenčių kelnės

Airblaster yra amerikiečių kompanija, kuriai vadovauja snieglentininkai snieglentininkams, o tai tiksliai atitinka mūsų viziją. Visų Airblaster snieglenčių kelnių iš minimalus vandens stulpelio dydis yra 10 000 mm. Dėl to visos snieglenčių kelnės yra atsparios vandeniui.

Picture snieglenčių kelnės

Visas šio gražaus prekės ženklo pavadinimas yra Picture Organic Clothing. Šis prekės ženklas gamina itin šaunius snieglenčių drabužius, kurie pagaminti tvariai ir tausojant aplinką.

Pavyzdžiui, Picture snieglenčių kelnės pagamintos iš perdirbto poliesterio, o jų minimalus vandens stulpelio dydis yra 10 000 mm. Dėl to visos snieglenčių kelnės yra atsparios vandeniui!

Ką turėtų atitikti geros snieglenčių kelnės?

Geros snieglenčių kelnės yra esminė jūsų snieglenčių įrangos dalis ir turėtų atitikti keletą svarbių kriterijų, kad užtikrintų optimalų veikimą ir apsaugą ant kalno.


Pirma, snieglenčių kelnės turėtų būti neperšlampamos, kad išliktumėte sausi drėgnomis ir snieguotomis sąlygomis. Svarbu atkreipti dėmesį į neperšlampamumo lygį, kuris išreiškiamas milimetrais, o didesnis skaičius užtikrina geresnę apsaugą nuo drėgmės.


Taip pat labai svarbus kelnių pralaidumas orui. Geros snieglenčių kelnės ištraukia drėgmę ir prakaitą, todėl intensyviai sportuodami neperkaistumėte.
Taip pat svarbu izoliacija. Kelnės turėtų suteikti pakankamai šilumos, kad ant kalno jaustumėtės patogiai, bet taip pat neperkaistų esant švelnesnėms sąlygoms.
Geras prigludimas labai svarbus judesių laisvei ir komfortui snieglenčių sporto metu. Kelnės turėtų būti pakankamai erdvios, kad galėtumėte lengvai judėti ir prireikus po jomis dėvėti apsauginius įdėklus.


Funkcionalumas yra dar vienas svarbus veiksnys. Kelnėse turėtų būti pakankamai kišenių svarbiausiems daiktams laikyti, o reguliuojamos juosmens juostos ir getrai gali padėti pritaikyti kelnes ir suteikti papildomą apsaugą.


Taip pat svarbu ir patvarumas. Gerai sukonstruotos kelnės, pagamintos iš patvarių medžiagų, užtikrins, kad jos tarnaus ilgai, net ir intensyviai naudojamos kalnuose.
Galiausiai, snieglenčių kelnės taip pat turėtų atitikti jūsų asmeninio stiliaus pageidavimus ir būti madingo dizaino. Įsigiję visus šiuos kriterijus atitinkančias kelnes, galėsite patogiai ir užtikrintai mėgautis snieglenčių sporto nuotykiais. Pavyzdžiui, yra įvairių tipų snieglenčių kelnių. Tai - apšiltintos snieglenčių kelnės, "Shell" kelnės, snieglenčių šliaužtinukai ir krovininės kelnės.

snowboard broek

Kodėl turėtumėte rinktis snieglenčių kelnes, o ne slidinėjimo kelnes

Svarbu rinktis specifines snieglenčių kelnes, o ne slidinėjimo kelnes, nes abi veiklos rūšys kelia skirtingus reikalavimus aprangai. Snieglenčių ir slidžių sportas pasižymi savitais judėjimo modeliais ir stiliumi, o tai reiškia, kad įranga turėtų būti pritaikyta prie konkrečių kiekvienos sporto šakos poreikių.
Snieglenčių kelnės sukurtos atsižvelgiant į snieglentininkų poreikius. Paprastai jos būna laisvesnio kirpimo, kad suteiktų daugiau judėjimo laisvės ir snieglentininkai galėtų lengvai atlikti triukus ir triukus. Be to, snieglenčių kelnės dažnai turi aukštesnį liemenį, kad krentant ar sėdint ant sniego į kelnes nepatektų sniego.
Be to, snieglenčių kelnės dažnai turi papildomus sutvirtinimus ant kelių ir sėdynės, nes mokydamiesi naujų triukų snieglentininkai dažnai krenta ant kelių ir užpakalio. Šie sutvirtinimai suteikia papildomo patvarumo ir apsaugos.
Kita vertus, slidinėjimo kelnės paprastai būna plonesnės, kad slidinėjant skatintų aerodinamiką. Dažnai jos būna žemesnio juosmens, kad patogiai tilptų po slidinėjimo striuke. Slidinėjimo kelnės taip pat paprastai yra klasikinės išvaizdos ir mažiau orientuotos į laisvojo stiliaus ar snieglenčių stilių.
Trumpai tariant, pasirinkę snieglenčių kelnes vietoj slidinėjimo kelnių, galite pasinaudoti geresniu prigludimu, didesne judėjimo laisve ir papildoma apsauga, specialiai pritaikyta snieglenčių sportui. Tai padės jums visiškai mėgautis snieglenčių sporto nuotykiais ir užtikrintai judėti ant kalno.

Snieglenčių kelnės su aukštu vandens stulpeliu

Snieglenčių kelnėms svarbus geras vandens stulpelis, nes jis parodo kelnių atsparumo vandeniui laipsnį. Jis parodo, kokį vandens slėgį gali atlaikyti audinys, kol vanduo pradės skverbtis pro jį. Kuo aukštesnis vandens stulpelis, tuo kelnės atsparesnės drėgnoms sąlygoms, pavyzdžiui, lietui, sniegui ir šlapdribai.
Snieglentininkams labai svarbu važiuojant išlikti sausiems, ypač todėl, kad jie dažnai susiduria su drėgnomis sąlygomis, tokiomis kaip šviežias sniegas ir pūkas. Gerą vandens stulpelį turinčios kelnės užtikrina, kad drėgmė neprasiskverbs į kelnių vidų, todėl jums bus šilta ir patogu.
Paprastai 5000 mm vandens stulpelio dydis laikomas neperšlampamu ir tinkamu esant lengviems ar vidutinio sunkumo krituliams. Vandens stulpelio dydis 10 000 mm ar didesnis laikomas labai atspariu vandeniui ir tinka esant gausiems krituliams ir ilgalaikiam buvimui drėgnoje aplinkoje.
Be gero vandens stulpelio, taip pat svarbu, kad kelnių siūlės būtų užklijuotos. Užklijuotos siūlės neleidžia vandeniui prasiskverbti pro kelnių siūles ir užtikrina papildomą atsparumą vandeniui.

Snieglentė Kelnės internetu Snowboards.lt

Naujus šiltus drabužius snieglentei, pavyzdžiui, snieglenčių kelnes, saugiai ir greitai užsisakykite snieglentės.lt. Snieglenčių kelnes išsiųsime greitai ir nemokamai. Ar verčiau norėtumėte pamatyti visą mūsų snieglenčių drabužių kolekciją ir juos pasimatuoti? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę. Turime snieglenčių kelnių moterims ir kolekciją vyrams.

snowboardbroek