Tik liko
Yra sandėlyje
Galima įsigyti internetu
Galima įsigyti parduotuvėje
Galima įsigyti parduotuvėje
Užsakymai iki 15:00 val. išsiunčiami šiandien
Nemokamas pristatymas
  • The #1 in Snowboards
  • All your favorite brands under one roof
  • Ordered before 4:00 PM = shipped the same day
  • Free shipping on orders over € 99.95.

Viskas apie Bataleon Cruiser

Praėjusį sezoną pristatytas "Cruiser" jau iš karto tapo klasika.

 Bataleon Cruiser Viskas apie Bataleon Cruiser

Kiekvienos Bataleon padangos pagrindas - 3BT™ ir teigiamo išlenkimo derinys. Tai novatoriškas profilio galvosūkio sprendimas, kuris sumažina krašto sukibimo tikimybę, nesumažindamas ollie-galios ar carve-našumo. Nuo šio pradinio taško mes tobuliname kiekvieną elementą, atsižvelgdami į norimą lentos važiavimo stilių.

 Bataleon Cruiser Viskas apie Bataleon Cruiser

Itin stabili važiuojant dideliu greičiu, tačiau žaisminga ir linksma važinėjant po kalnus ar važinėjant po parką. Šia lenta galima važiuoti tradicinio ilgio arba šiek tiek ilgesne, nes jos nosis yra ilgesnė už efektyvųjį kraštą.

Description

Susipažinkite su Bataleon Cruiser

Praėjusį sezoną pristatėme Bataleon Cruiser ir jau įrodėme, kad jis iš karto tapo klasika. Ši snieglentė sujungia puikų stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir žaismingą bei smagų charakterį, todėl idealiai tinka visiems-kalnų kruizams ar pasivažinėjimams po parką. Cruiser išties ypatinga tuo, kad dėl ilgos nosies, palyginti su efektyviuoju kraštu, ja galima važiuoti tiek tradicinio ilgio, tiek šiek tiek ilgesne. Šią lentą kūrėme galvodami apie freestyle carvingą, todėl keliaukite į kurortą ir leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui.

Viena iš išskirtinių Bataleon Cruiser savybių - įspūdingas stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Nesvarbu, ar norite visu greičiu lėkti per šlaitus, ar mesti iššūkį stačiose trasose, "Cruiser" užtikrina kontrolę ir pasitikėjimą savimi, kurio reikia norint lengvai nusileisti nuo kalno.

Nors "Cruiser" pasižymi stabilumu, tai nereiškia, kad ši lenta nėra žaisminga. Ji sukurta taip, kad galėtumėte smagiai leisti laiką ant kalno, nesvarbu, ar norite važinėtis puriu mišku, daryti stilingus posūkius ant sutvarkytų šlaitų, ar išbandyti keletą triukų parke. Ši universali lenta prisitaiko prie jūsų stiliaus ir suteikia laisvę tyrinėti kalnus taip, kaip norite.

Kurdami " Bataleon Cruiser" galvojome apie laisvojo stiliaus karvingą. Tai reiškia, kad ši lenta suteikia jums galimybę būti kūrybingiems ir kurti savo stilių ant šlaitų. Ilga nosis ir efektyvi briauna sukuria unikalią važiavimo patirtį, leidžiančią daryti staigius posūkius ir tobulinti karingus. Taigi ko laukiate? Vykite į kurortą, peržengkite savo galimybių ribas ir iš tiesų išryškinkite savo snieglenčių stilių.

Kaip ir visos Bataleon lentos, "Cruiser" yra pagaminta naudojant aukštos kokybės medžiagas ir meistriškumą. Mes siekiame pateikti patvarius gaminius, kurie sezoną po sezono užtikrina aukščiausią našumą. Taigi su Bataleon Cruiser galėsite ir toliau mėgautis kalnais ne tik šį sezoną, bet ir daugelį kitų sezonų.

Bataleon Cruiser iš karto tapo snieglenčių sporto klasika. Dėl įspūdingo stabilumo, žaismingo charakterio ir dėmesio laisvojo stiliaus drožimui ši lenta yra ideali draugė visų lygių snieglentininkams. Nesvarbu, ar mėgstate greitį, stilių, ar triukus, "Cruiser" pasižymi universalumu ir kokybe, kurių reikia, kad jūsų snieglenčių sporto nuotykiai pereitų į kitą lygį. Tad ko laukiate? Pasinaudokite galimybe tyrinėti kalnus su Bataleon Cruiser ir patirkite nepamirštamų nuotykių ant snieglentės.

Dydžio diagramos

Dydis

154

156

159

161

Nosies plotis (mm)

31.0

31.3

31.8

32.0

Uodegos plotis (mm)

29.3

29.6

30.0

30.3

Juosmens plotis (mm)

26.0

26.2

26.5

26.7

Efektyvusis kraštas (mm)

116.3

118.0

120.5

122.2

Važiuojančiojo svoris (svarai)

150-194

156-200

169-213

180-224

Raitelio svoris (kg)

68,0-88,0

71,0-91,0

77,0-97,0

82,0-102,0

Apie šią snieglentę
Laisvasis stilius / parkas
Offpiste
Sukibimas su ledu
Stačios ir techniškos vietovės
Didelio greičio drožyba
Flex
3D forma
 Bataleon Cruiser 3D forma
Kryptinis Twin
 Bataleon Cruiser Kryptinis Twin
 Bataleon Cruiser Techninis SPecifikavimas

Techninis SPecifikavimas

Bataleon Snieglentės siūlo naujausią-snieglenčių dizainą ir technologijas, įskaitant revoliucinę 3D-formavimo sistemą, kad ant kalno būtų galima patirti neprilygstamą važiavimo patirtį. Didelis dėmesys skiriamas tikslumui, našumui ir kokybei, todėl Bataleon Snowboards yra pirmaujantis prekės ženklas, siūlantis visų lygių snieglentininkams įrankius, leidžiančius peržengti savo galimybių ribas ir dominuoti kalnuose.

Bazė "Hyper Glide S

Standartinis sukepintas pagrindas, kuris yra patvarus ir greitas, o vaškuotas - dar greitesnis.

Pagrindinis "Pop Core

Klasikinė, patikima tuopos medienos šerdis.

Priedai Smūgio sienos

Tai yra mūsų uretanu sutvirtinta šoninių sienelių technologija. "ShockWalls" užtikrina sklandesnį važiavimą ir didesnį atsparumą smūgiams.

Stiklas Bi-Ax laminavimas

Tradicinis dviejų-krypčių pynimas yra lengvas, tvirtas ir žaismingas; dėl jo lenta išlieka veržli, tačiau neprideda sukamojo standumo, o tai puikiai tinka kūrybiškumui.

Profilis Vidutinio išlenkimo kampas

Išlenkimo profiliai apibrėžiami nuo mažo iki didelio. Didesnis išlenkimas lemia dinamiškesnes lentas, kuriomis reikia važiuoti agresyviau, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų. Lentos su mažesniu išlenkimu yra švelnesnės važiuojant mažesniu greičiu ir važiuojant puriu paviršiumi. Visi išlenkimo profiliai yra nuo nosies iki uodegos. Didesnis ne visada yra geresnis

Forma Kryptinis

Kryptinė forma užtikrina geresnį našumą ir stabilumą važiuojant viena kryptimi, ypač važiuojant laisvai ir ant puraus sniego.

Klientų atsiliepimai
Pasidalykite savo mintimis
Jei naudojote šį gaminį, pasidalykite savo mintimis su kitais klientais
Parašykite apžvalgą
Loading...

You submitted your review for moderation.