Snieglentė batai vyrams

Pirkti snieglenčių batus vyrams

Baigėsi seni snieglenčių batai arba ieškote pirmosios poros? Snowboards.eu/dk Atėjote į tinkamą vietą . VANS ThirtyTwo Nidecker Turime platų vyriškų snieglenčių batų asortimentą iš tokių prekių ženklų kaip , ir . Jei jau žinote, koks modelis ir dydis jums labiausiai tinka, galite lengvai užsisakyti juos internetu. Jei reikia pagalbos ieškant tinkamos poros, apsilankykite mūsų salone Oldenzaalyje arba susisiekite su mumis.

snowboard-schoenen-heren

Gerai tinkantys vyriški snieglenčių batai

Deja, visi tai žinome. Spazmai po kojomis ar net pūslės. Kadangi žiemos sporto šakų metu visą dieną stovite ant batų ir juos labai spaudžiate, labai svarbu, kad batai būtų gerai prigludę ir tinkamo dydžio. Daugelis snieglentininkų buriuojasi su per dideliais batais. Jie atrodo gražiai, kol nepradedate jais čiuožti snieglente ir batai nepradeda slysti. Gero dydžio snieglentės batas atrodys per mažas tą pačią akimirką, kai jį apsiausite pirmą kartą.

snowboard-schoenen-heren

Kaip nustatyti tinkamą snieglentės bato dydį?

Atvykite į mūsų saloną ir mes padėsime jums rasti tobulą porą. Pradėsime nuo jūsų pėdų matavimo. Išmatavę jas specialiu matuokliu, greitai pamatysime, kokio tipo pėdą turite ir koks batas / padas jai tinka. Jei parinksime jums tinkamo dydžio ir tipo batus, juos apsiavus jie puikiai priglus. Neišsigąskite, taip ir turi būti! Užsidėkite batą taip, kaip tai darytumėte slidinėjimo trasoje, ir atsistokite snieglentės pozicijoje. Pastebėsite, kad kulnas įlenda į bato galinę dalį, o ties pirštais atsiras daugiau vietos.

Mes "Sideways" surinkome gražią vyriškų snieglenčių batų kolekciją iš:

Snieglenčių batai vyrams iš Thirthytwo

32 Farenheito laipsniai yra lygūs 0 laipsnių. ThirtyTwo Akimirka, kai prasideda visos linksmybės. yra aukštos klasės snieglenčių prekės ženklas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas batų gamybai. Jie žinomi dėl savo ilgalaikio tinkamumo. Iš dėžės ne pats patogiausias batas, bet beveik viską galima reguliuoti šiame Intuition liner vidiniame bate. Taip užtikrinama, kad visada puikiai tiks jūsų pėdai.

Snieglenčių batai vyrams nuo VANS

VANS, kas jų nežino. Šis į riedlentes orientuotas prekės ženklas snieglenčių batus gamina jau daugelį metų. Jie tai daro turėdami daug žinių ir patirties. Be to, jie atrodo itin šauniai.

Nidecker Vyriški snieglenčių batai

Nidecker Flow(anksčiau ) gamina snieglenčių batus tiek vyrams, tiek moterims. Jie dažnai naudoja BOA užsegimo sistemą. Naudodami šį ratuką batus galite greitai ir lengvai užsegti. Itin paprasta ir patogu.

Burton Vyriški snieglenčių batai

Burton Burton BurtonSPBe labai gerų snieglenčių ir snieglenčių surišimo priemonių, taip pat gamina gerus snieglenčių batus vyrams. garantuoja kokybę ir gerą prigludimą. naudoja raištelius ir du kitus užsegimus. eedlace užsegimus ir BOA užsegimus. Burton Burton Tokie modeliai, kaip Moto ir Photon, kolekcijoje yra jau kelerius metus ir kasmet pasitvirtina.

Snieglenčių batai vyrams parduoti

Mes įrodome, kad snieglenčių batai ne visada turi būti brangūs. Savo svetainėje visada turime keletą porų vyriškų batų išpardavimų. Kai kurie snieglenčių batai išpardavimuose parduodami dėl to, kad galbūt išėjo naujos spalvos. Mūsų parduotuvėje taip pat visada turime puikių pasiūlymų. Tiek batams, tiek surišimams, tiek lentoms. Išparduodamus snieglenčių batus visada galima pakeisti, jei jie netinka. Taip pat parduodame moteriškus snieglenčių batus!

snowboard-boots-heren

Užsisakykite vyriškus snieglenčių batus internetu

dkPasirinkote užsisakyti snieglenčių batus internetu svetainėje Snowboards. ? Tuomet jūs renkatės kokybę. Ar norėtumėte pirmiausia batus pasimatuoti? Žinoma, galite. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų snieglenčių parduotuvėje Oldenzaalyje. Pirmiausia išmatuosime jūsų pėdas. Taip pat gerai apžiūrime jūsų pėdų formą. Pavyzdžiui, ar turite aukštą pakulnę? Plačios pėdos ir pan. Į visa tai atsižvelgiame, kad nustatytume jums tinkamiausią snieglenčių batą. Tada ateina laikas išbandyti kelis modelius. Pirmą kartą apsiavę snieglentės batą turite pajusti batų priekį. Neišsigąskite, tai normalu. Tada kulnu smūgiuokite į žemę taip, kad kulnas įsmigtų į užkulnį. Dabar užsisekite batus. Tvirtas yra sandarus. Jei batus uždarysite per ankštai, tai pakenks jūsų kraujotakai. Atsistokite tokioje pačioje padėtyje, kokioje stovite ant snieglentės. Dabar labai lengvai pajusite priekį. Kai rasime jums tinkamus batus, juos pašildysime. Po šildymo batus apsiaukite dar maždaug 10 minučių. Vidiniai batų batai dabar prisitaikys prie jūsų pėdų. Ar nepavyko to padaryti? Ne bėda. Tokį patį rezultatą gausite ir po dviejų dienų snieglenčių sportavimo.

Ar užsisakote snieglenčių batus iki 15:00 val. Tuomet jie bus išsiųsti tą pačią dieną su "PostNL". Gavę juos, dar turite 14 dienų apmąstymams.

Visą snieglenčių batų kolekciją peržiūrėkite čia